تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
معرفي مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۱۱:۳۶

نقش نمك در فراورده هاي گوشتي ( كلريد سديم ، كلريد پتاسيم ) : كلريد سديم يا اين كه نمك كهن ترين افزودني غذايي و از مهمترين مواد شيميايي در ساخت مال هاي گوشتي به شمار مي آيد . طعم شور كلريد سديم ناشي از حضور يونهاي كلر ميباشد . 
در متاع هاي گوشتي اندك سديم، كلريد پتاسيم ادغام جايگزين هست كه هر چند مزه شوري را ساخت مي كند ولي يه خرده هم تلخ مزه ميباشد . 
نمك تعدادي نقش را در گوشت و مال هاي گوشتي به عهده دارد: ۱- تشديد كننده مزه ميباشد چون هيچ كالا گوشتي سواي نمك طعم خير و خوبي ندارد، چه بسا در صورتي در آن از ادويه ها استفاده شود . خريد اينترنتي گوشت
۲- يون هاي كلريد سديم نه صرفا مزه شادي توليد مي كنند بلكه مزه هاي ديگر را نيز تشديد مي كنند . 
ادغام ۵۰-۵۰ كلريد سديم و پتاسيم مي تواند جايگزين مناسبي براي به كار گيري ۱۰۰ درصدي از كلريد سديم بويژه در مبتلايان به فشار خون باشد . 
در ادغام با فسفاتها، حلاليت پروتئين را ارتقاء داده و به اين ترتيب مي تواند ميزان زيادي آب را به صورت غيرمتحرك درآورد . 
نكته : افزودن نمك، برهمكنش الكتروستاتيكي اكتين و ميوزين را كه داراي بارهاي مثبت و منفي هستند ذيل تأثير قرار مي دهد . 
اين بارها يكديگر را دفع يا جذب مي نمايند و نمك اين توانايي را دارااست كه موجب افزايش نيروهاي دافعه شده، فضاي ميان تارچه هاي عضلاني را ارتقا دهد . 
همين رابطه توان يوني نمكها هم براي حل نمودن و استخراج پروتئينهاي ميوفيبريلي منجر متورم، تجزيه و محلول شدن پروتئينهاي ميوفيبريلي مي شود . 
كلريد سديم با غلظت ۲ درصد يا اين كه اكثر كه در عمده فرآوردههاي گوشتي استفاده مي شود چنين اقتدار يوني را به راحتي فراهم مي سازد . 
۳- بافت فرآوردههاي گوشتي را با فعال كردن پروتئين ها بهبود مي دهد . 
۴-wa را كاهش داده و بدين ترتيب در كالا هاي گوشتي مانند سالامي تخميري يا محصول هاي كم آب خام، بازدارنده مهمي در برابر خرابي باكتريايي خواهد بود . 
۵- وضعيت را براي پرورش باكتري هاي گرم مثبت و در مقايسه با انواع گرم منفي مساعدتر ميسازد . 
از باكتريهاي گرم منفي و بيماريزا مي توانايي سالمونلا و اشريشيا كلي را اسم پيروزي . 
۶- با برهمزدن تعادل الكتروستاتيك در سلولهاي باكتريايي ادامه حيات آن‌ها را با خلل مواجه مي سازد . 
۷- نقطه ايزوالكتريك را به سمت pHهاي اسيدي تغيير‌و تحول مي دهد . 
بسته به ميزان نمك ، نقطه يوني ۰/۵ياايزوالكتريك از ۵/۲ به ۵ تغيير‌و تحول مي كند و در فيض اندازه بيشتري آب جذب خواهد شد . 
۸-يون هاي كلر در توليد رنگ كار آوري به ايفاي نقش مي پردازند چون كلر با ارتقا سرعت صورت گيري اكسيد نيتريك از نيتريت، تشكيل رنگ حاصل از فرايند كار اوري را تسريع مي كند . 
نكته : كلريد سديم در مال هاي گوشتي مخلوط GRAS هست و از آنجايي كه مقادير زياد آن موجب نامناسب شدن مزه مي گردد، ميزان آن خود به خود محدود ميگردد . 
در فيض هيچ رسمي براي محدود كردن مقدار كلريد سديم وجود ندارد . 
اختلال كلريد پتاسيم مزه تلخ آن مي باشد و بخش اعظم مردمان مي توانند وجود ۶ گرم كلريد پتاسيم در هر كيلوگرم متاع گوشتي را تشخيص دهند . 
در صورتي كه كلريد پتاسيم جايگزين كلريد سديم شود، حدود ۱۵ درصد بيشتر از آن زمينه نياز هست تا حلاليت پروتئين را به به عبارتي اندازه ارتقاء دهد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۰۹:۰۵

 نصب suhosin و سئو در مشهد افزايش امنيت دايركت ادمين تا قبل از اين و در مباحث قبل ، به معرفي پچ امنيتي php با اسم suhosin و چگونگي نصب آن در در دست گرفتن پنل اينترنت هاستينگ CPANEL به كنم بزار EASYAPACHE پرداخته ايم . در مقاله ، به آموزش نصب suhosin در پنل دايركت ادمين و سرور هاي مبتني بر در دست گرفتن پنل اينترنت هاستينگ directadmin بپردازيم . 
قبلا و در مباحث گذشته ، به معرفي پچ امنيتي php با نام suhosin و چگونگي نصب آن در در اختيار گرفتن پنل اينترنت هاستينگ CPANEL به كنم بزار EASYAPACHE پرداخته ايم . در مقاله ، به فراگيري نصب suhosin در پنل دايركت ادمين و سرور هاي مبتني بر در اختيار گرفتن پنل وب هاستينگ directadmin بپردازيم . 
نصب suhosin و افزايش امنيت دايركت ادمين در دست گرفتن پنل دايركت ادمين در آخرين ورژن custombuild 2 كه در ما ه گذشته منتشر شد ، قابليت نصب اين پچ امنيتي php را در هنگام كامپايل php به وسيله cb2 آماده كرده مي باشد . نصب suhosin به امداد CB2 در دايركت ادمين مضاعف ساده ميباشد . كافي ميباشد تا فايل options .conf را ويرايش كرده و اندازه suhosin = no را به suhosin = yes تغيير دهيد و مجددا اقدام به كامپايل و build كردن آپاچي و php فرمائيد . 
در حالتي‌كه از نسخه هاي كهن cb2 يا حتي cb1 استعمال ميكنيد ، براي نصب suhosin و بالا بردن امنيت سرور و php صرفا يك خط مش داريد و آن نيز كامپايل كردن دوباره php و نصب پچ امنيتي php در هنگام كامپايل كردن php ميباشد . نصب پچ امنيتي php suhosin به صورت دستي و بدون كنترل پنل ، در هنگام كامپايل كردن php صرفا به اشخاص رشته اي توصيه مي‌شود . پچ امنيتي suhosin در كنار افزايش امنيت php و سرور ، معايبي نيز دارااست كه حياتي ترين آن ها عدم سازگاري با بعضي از اپليكشن ها ، كتابخانه ها ، سرويس ها و برنامه هاي ذيل لينوكس است . نصب suhosin به امداد در اختيار گرفتن پنل وب هاستينگ دايركت ادمين ، احتمال بروز اين تداخل ها و ناسازگاري ها را به حد اقل ممكن ميرساند . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۵:۵۵

 گزارش سئو در مشهد تارنما بوسيله chkme .com تارنما chkme .com در سال ۲۰۰۶ و بعنوان يك وب لاگ ارائه مقاله ها و آموزش هاي سئو منش اندازي شد و از همان مقدمه نگاه ويژه اي به ابزارهاي محاسبه حالت سئو وبسايت داشت . با عبور كرد برهه زماني و ارائه ابزارهاي معمولي و كاربردي جايگاه قابل قبولي در در ميان وبمستران پيدا كرده و با جايگاه ۱۲۰۰۰ جهاني با توجه به آمار وب سايت الكسا يك عدد از وبسايت هاي پر بازديد در مورد كاري خود به حساب مي رود . 
وب سايت chkme .com در سال ۲۰۰۶ و بعنوان يك وب لاگ ارائه مقاله ها و فراگيري هاي سئو روش اندازي شد و از همان ابتدا نگاه ويژه اي به ابزارهاي محاسبه شرايط سئو وب سايت داشت . با گذر كرد دوران و ارائه ابزارهاي بي آلايش و كاربردي جايگاه قابل قبولي در ميان وبمستران پيدا كرده و با مرتبه ۱۲۰۰۰ جهاني با توجه به آمار سايت الكسا يك عدد از تارنما هاي پربيننده در زمينه كاري خود به حساب مي‌رود . 
مهم‌ترين دليل برد وب سايت Chkme .com ارائه نتايج به رخ مقداري و پيشنهاد نكات كوچك جهت بهبود وب سايت مي باشد . اين سود كه بصورت درصد نمايش داده ميگردد در بسياري از موردها موجب گمراهي اشخاص ميگردد و تصور مي‌نمايند كه وب سايت آنان در شرايط مناسبي از نظر سئو قرار گرفته است . ولي نكته اي كه در اينجا ناديده گرفته گرديده آن مي‌باشد كه سئو و بهينه سازي سايت معمولا با انگيزه گذاري بر كلامت داراي اهميت چهره ميگيرد و فارغ از اطلاع از عبارت مورد حيث شما نمي توان كيفيت محتواي سايت را آن نيز به اين توجه بها گذاري كرد . 
در واقع آنچه توسط تارنما chkme .com به كاربران ارائه مي‌شود گزارش محدودي از اصول اوليه كدنويسي وبسايت و بهينه سازي براي موتورهاي كاوش مي باشد كه رعايت آن ها مضاعف مهم و تاثيرگذار ميباشد البته طريق اجراي آنها و هدف گذاري كلمات نيز بر آن بي تاثير نمي باشد . در ادامه آنچه بر نمره شما تاثيرگذار بوده و امتياز پاياني شما بوسيله اين ابزار سئو را بالا ميبرد بررسي خوا هيم كرد . 
فاكتورهاي وبسايت chkme در گزينش نمره سئو Headings در اين بخش تعداد تگ هاي h1، h2 و h3 وب سايت شما چك مي‌شود . بر طبق اصول مطلب نويسي يك متن يا اين كه صفحه وبسايت نميتواند بيش از يك تيتر حياتي يا همان تگ h1 داشته باشد ولي براي تگ هاي بعدي دربرگيرنده h2 و h3 محدوديتي وجود ندارد . نكته مهم در اين بخش آن مي باشد كه گوگل توجه ويژه اي به اين بخش ها داشته و عملكرد مي كنند كلمه و واژه حياتي صفحه را از در بين كلمه ها جانور در تيتر هاي اساسي يا اين كه همان تگ هاي h1 انتخاب كند . 
استعمال از اين تگ ها و رعايت اصول مطلب نويسي در مقاله‌ها داتك با تيتر “تگ هاي HTML و تاثير آن بر سئو” بطور بي نقص آناليز شده ميباشد . البته مهمتر از حضور اين تگ ها در سايت لغات بكار رفته در آنان و رابطه معنايي با ساير محتواي سايت مي باشد . در ادامه توضيحات متاي كاغذ و كلمه ها داراي اهميت متاي شما سناريو داده شده و در امتياز دهي وب سايت بوسيله chkme .com تاثير گذار هستند . لغات حياتي كه از ۴ سال پيش (تعجب كرديد؟! آري ۴ سال) به هيچ عنوان بر سئو وبسايت و گزينش كلمات داراي اهميت تاثيرگذار نيست . البته توضيحات متا نقش مهمي در رتبه بندي نتايج گوگل خواهد داشت كه مي توانيد اطلاعات بيشتري در قضيه آن را در مقاله “۵ نكته اساسي در سئو توضيحات متا” كسب نمائيد . در نقطه پايان اين بخش تعداد لينك و پيوند ها و تصاوير جان دار در صفحه چك ميگردد، براي يك پيوند مهم ترين چيز تيتر يا اين كه همان title پيوند مي باشد كه در سئو سايت منبع پيوند و مبدا آن زياد تاثيرگذار ميباشد . در واقع پيوند هاي دريافتي شما از وبسايت هاي ديگر معمولا بر درجه شما در يك يا دو عبارت يگانه تاثيرگذار مي باشد و اين عبارت با اعتنا به نوشته لينك و پيوند شده و عنوان آن توسط روبات هاي گوگل تشخيص داده مي شود . به همين عامل يك عدد از جريمه ها اعلام گرديده به وسيله گوگل كه زمينه دقت الگوريتم پنگوئن هم مي باشد، به كار گيري از متن هاي تكراري براي لينك و پيوند شما در وب سايت هاي مختلف مي باشد . بعنوان نمونه در حالتي كه واژه و كلمه “داتك” در ۱۰۰ وبسايت مستقيما به سايت ما لينك و پيوند گردد مي‌تواند موجب جريمه تارنما بوسيله گوگل شود ولي در شرايطي كه همين لينك ها با عباراتي متنوع مانند “طراحي سايت داتك”، “داتك” و … جايگزين گردند تاثير بسزايي بر اعتبار داتك و رده آن در رتبه بندي گوگل خواهند داشت . سايت chkme فقط وجود تيتر در لينك و پيوند هاي شما را ارزيابي ميكند و هيچ اطلاعي از تكراري بودن يا نبودن آنها و رابطه لغت ها بكار رفته با تارنما مبداء و مبدا نخواهد داشت . المان اساسي در سئو تصاوير متن جايگزين يا اين كه alt tag آن‌ها مي باشد، روبات هاي گوگل بضاعت و توان تشخيص تصاوير و فهم معني و پيام آن‌ها را ندارند از اينرو فقط ترازو آنها براي تشخيص كلمه ها مرتبط با آن تصوير و نمايش آن در نتايج جستجوي تصاوير گوگل همين متن جايگزين است . Chkme .com صرفا قادر است عدم وجود متن جايگزين را به شما گوشزد نمايد . براي كسب اطلاعات عمده در زمينه سئو تصاوير مي‌توانيد مقاله داتك با تيتر “۴ نكته با اهميت در بهينه سازي تصاوير” را مطالعه نماييد . 
Flash Movies/Animations شعور محتواي يك فايل حافظه فلش براي روبات هاي گوگل غير ممكن ميباشد و اين شيوه ارائه اطلاعات برخلاف ظاهر جالب و متحرك آن معضلات متعددي را براي وب سايت شما بهمراه خواهد داشت . در بسياري از مرورگرها و دستگاه هاي تلفن ياور نظير آيفون فولدر هاي فلش سناريو داده نمي‌شوند و درنتيجه محتواي وب سايت شما بصورت ناقص به يوزرها منتقل مي‌گردد . از اينرو به كار گيري از برنامه خردسالان هاي حافظه فلش در تارنما (مانند بنرهاي تبليغاتي) بدرستي از طرف وب سايت chkme بعنوان نقطه ضعف وب سايت شما شناخته مي‌گردد . 
Frames and IFrames همانند حافظه فلش به كارگيري از آي فريم در سايت جهت نمايش محتويات صفحات ديگري از اينترنت در تارنما شما كاري غيرمعمول و خطا مي باشد چون در بخش اعظمي مورد ها يوزرها همگاني قابليت و امكان تشخيص منبع اساسي سايت را نداشته و شما هم كنترلي بر محتواي نمايش داده گرديده در تارنما خويش نخواهيد داشت . اين مطلب از آنچه در ابتدا انديشه ميكردم طولاني خيس شد! البته مهم‌ترين نكات هنوز باقي باقي مانده پس توصيه مي‌كنم كه ادامه آن را از دست ندهيد . 
ارزش و اعتبار امتياز وبسايت chkme .com در فروم هاي وبمستري و سايت هاي سئو و يا اين كه از خوانندگان مقالات داتك فراوان ميشنويم كه سئو وب سايت من ۹۸ درصد مي باشد پس چرا هيچ بازديدكننده اي از گوگل ندارم؟ چه بسا در مواردي مشاهده مي كنيم كه اشخاص هزينه اي را براي سئو وبسايت خويش پرداخت كرده اند و در نهايت چيزي جز يك امتياز بالا از وب سايت chkme .com قسمت آن‌ها نميشود . چند نكته را در اين موضوع به شما متذكر ميشويم: تمام معيارهاي امتيازبندي وبسايت chkme .com صرفا براساس محتويات ورقه اصلي وبسايت شما چهره ميگيرد و اين ابزار معمولي به هيچ تيتر صفحه هاي داخلي سايت شما را نظارت نميكند . با اينكه كاغذ اساسي سايت اهميت زياد بالايي دارااست اما بطور معمول وب سايت هاي اينترنتي بيش از ۵۰ و يا اين كه حتي ۱۰۰ برگه دارا هستند و نميتوان اين امتيازدهي را براي كليه آنان معتبر دانست . رعايت اصول اول كدنويسي و نكات ابتدايي سئو زياد با اهميت و اضطراري مي باشد البته تضميني براي پيروزي شما نخواهد بود . مهم‌ترين اصل از نظر گوگل ساخت محتواي با كيفيت و منحصر به فرد مي باشد كه در گزارش سايت chkme هيچ توجهي به آن نشده مي باشد . در واقع محتواي وبسايت شما از نظر اين وب سايت هيچ تاثيري بر امتياز سئو نخواهد داشت! تمام پروسه كسب امتياز از اين ابزار براي سايت شما را ميتوان در كمتر از يك ساعت انجام بخشيد و دريافت هزينه هاي سئو براي چنين كارهايي نبايد بسيار بالا باشد . ممكن است هزينه مطلوب براي اينكار چيزي حدود ۵۰ هزار تومان باشد . اما اعتنا داشته باشيد كه همين فعاليت بي آلايش در زياد موارد نياز به تخصص و تجربه در تعيين مناسب تيتر براي تگ هاي H، پيوند ها و تصاوير وب سايت مي باشد پس وب سايت خويش را به هركسي نسپاريد .نكته انتها آن تحت بودن امتياز شما در اين وب سايت نشان دهنده معضلات اساسي در كدنويسي و سئو ورقه حياتي شما مي باشد البته بالا بودن آن كمترين علتي بر برد شما و سئو مطلوب وب سايت نخواهد بود . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۳:۲۳

كد QR چيست؟ كد QR چيست؟ سئو در مشهد شما ممكن ميباشد تاكنون مطالبي را درمورد كد QR (كد كيو آر) شنيده باشيد اما دقيقا معني كد QR چيست؟ كد Quick Response (كد جواب سريع)، يك جور باركد دو بعدي مي‌باشد كه مي تواند با به كار گيري از گوشي هاي هوشمند و دستگاه هاي منحصربه‌فرد تلاوت كد QR خوانده شود، كه به طور بدون واسطه به متن، ايميل، وب سايت، شماره تلفن و… لينك و پيوند مي گردد . شما حتي ممكن است با اسكن يك كد QR به وبسايت مربوطه متصل شويد . سئو در مشهد
كد QR چيست؟ شما ممكن ميباشد تاكنون مطالبي را درمورد كد QR (كد كيو آر) شنيده باشيد اما دقيقا معنا كد QR چيست؟ كد Quick Response (كد پاسخ سريع)، يك دسته باركد دو بعدي مي‌باشد كه مي تواند با استعمال از گوشي هاي هوشمند و دستگاه هاي اختصاصي قرائت كد QR خوانده شود، كه به طور مستقيم به متن، ايميل، اينترنت سايت، شماره گوشي تلفن و… پيوند مي گردد . شما حتي ممكن مي باشد با كپي يك كد QR به وب سايت ذي‌ربط متصل گرديد . كد QR در ژاپن و سراسر شرق با وسعت زياد و در غرب به آرامي شروع به تبديل شدن به امري عادي كرده است . به زودي شما بيش از پيش با كد QR بر روي بسته بندي محصول، نمايش فروشگاه، تبليغات چاپي و هر تبليغاتي كه روي ديوار نصب شود و همينطور در ايميل و اينترنت سايت روبرو خواهيد شد . دامنه استفاده از كد QR بسيار وسيع است، به خصوص براي بازاريابي و تبليغات محصولات، نشانه هاي تجاري، خدمات و هر چيز ديگري كه به تفكر شما مي‌رسد . 
چرا بايستي به كد QR اهميت دهيم؟ بيش از نيمي از ما در حالا حاضر گوشي هاي هوشمند داريم كه اين تعداد به چهره روزانه در درحال حاضر رويش است، كد QR اين پتانسيل را دارااست كه صرفا با يك كپي از خط مش دور، تأثير بخش اعظم اي بر تبليغات، بازاريابي و سرويس ها به مشتريان داشته باشد و حجم اطلاعات مشخصي از جنس را به سادگي بدست مشتريان برساند . 
كد QR چه تفاوتي با باركد UPC1D (يك بعدي) دارد؟ معمولا توصيف ما از يك باركد مجموعه اي از خطوط عمودي مي‌باشد ؛ باركد دوبعدي (2D) يا اين كه كد QR اين قابليت و امكان را دارااست كه داده ها در هر دو جهت ذخيره شوند و مي تواند به صورت عمودي يا اين كه افقي نسخه برداري گردد . همچنين باركد (UPC / EAN) فروشگاه تا 30 عدد را نشان ميدهد، در حاليكه يك باركد QR مي تواند اطلاعاتي به وسعت 7089 عدد را ذخيره كند! اين مقدار عظيمي از اطلاعات است كه پيوند دهي به چيزهايي از قبيل فيلم ها، صورت بوك يا توييتر و يا گروه اي از صفحات وب وبسايت هاي ديگر بوسيله كد QR را ممكن مي سازد . 
چه گونه يك كد QR را اسكن كنم؟ چنانچه شما يك گوشي هوشمند مثل آي فون، آندرويد و يا بلك بري داشته باشيد، چندين از برنامه هاي مختلف اسكنر باركد را در اختيار خواهيد داشت، نظير Red Laser و Barcode Scanner . اسكنر QR قدرتمند به تلاوت و رمزگشايي داده ها از يك كد QR است . اكثريت اين امكانات كاملا بدون پول بوده و شما براي استفاده از آن كافيست يكبار آن را نصب نماييد و با به كارگيري از دوربين موبايل خود كد QR را كپي فرماييد تا تلفن همراه شما به طور قلم داده هاي كد گذاري شده را براي شما رمزگشايي نمايد . 
چه چيزي را ميتوان به صورت يك QR كد درآورد؟ در ساده ترين معنا ، كد QR يك تصوير مبتني بر لينك و پيوند ابرمتن (hypertext) ميباشد كه مي تواند به چهره آنلاين به كارگيري شود ، هر نشاني اينترنتي يا URL مي تواند به يك كد QR تبديل شود و اساسا هر برگه وب را مي بضاعت و توان به طور مداد به عنوان يك سود از نسخه برداري باركد معرفي كرد . درصورتي كه شما مي خواهيد كسي را تشويق فرماييد كه از ورقه صورت بوك شما ديدن كند ميتوانيد برگه پروفايل چهره بوك خويش را به تيتر URL به صورت كد QR درآوريد . 
علاوه براين شما مي‌توانيد كد QR را طوري برنامه ريزي نماييد كه پس از اسكن، گوشي استفاده كننده با شماره خاصي تماس بگيرد و يا اين كه يك اس ام اس متني محتوي داده ها از پيش تعيين گرديده به شما ارسال كند . تلفن همراه هوشمند شما براحتي اوامر كد QR را تشخيص داده و قابل انعطاف افزارهاي موضوع نياز را فراخوان مي نمايد . تجهيزات بي نظير اين كدها به كارگيري از آنان در تبليغات را هرروز عمده از پيش مي كند . 
كد QR را چه جاهايي ميتوان قرار داد؟ جواب اين ميباشد كه تقريبا در هر نقطه، كد QR چاپ گرديده را مي بضاعت در مجله ها، مجلات، جزوه و بر روي كارت هاي ويزيت قرار داد . علاوه بر اين مي بضاعت و توان آنها را بر روي بسته بندي فرآورده و يا اين كه برچسب، يا در تابلوهاي تبليغاتي و يا اين كه حتي ديوار به سناريو گذاشت . شما حتي مي توانيد يك كد QR را بر روي تن خويش خال كوبي كنيد! شما مي توانيد كدهاي QR را بر روي يك اينترنت تارنما به كارگيري كنيد، ولي آن‌ها را نبايد به طور كلي به تيتر يك جايگزين براي لينك هاي ديرين استفاده كرد، چون واضح مي باشد كه استفاده كننده آنلاين هنوز ترجيح ميدهد كه بجاي كپي يك كد QR با تلفن همراه، بر روي لينك و پيوند وبسايت كليك نمايد . 
استفاده از كد QR در بازاريابي: در صورتيكه شما مي خواهيد از كدهاي QR براي كسب و عمل و يا اهداف بازاريابي خود به كارگيري كنيد، بايستي در حيث بگيريد كه مردمان از نسخه برداري يك كد QR انتظارات بيشتري از ورود به يك تارنما را دارند چرا كه اين عمل را به آساني كليك كردن بر روي يك لينك و پيوند در يك وب سايت هم ميتوان انجام اعطا كرد . شما بايد براي افرادي كه دوران صرف مينمايند و براي اسكن باركد عملكرد كرده اند چيزي مختص و اختصاصي به فرد ارائه دهيد . همچنين به خاطره داشته باشيد كه بسياري از مردم نميدانند كه كد QR چه چيزي است و يا به چه شكل ميتوان از آن به كار گيري كرد . تا هنگامي كه به كارگيري از كد QR بسط يابد، شما مي بايست امر العمل به كار گيري از آن را در اختيار مخاطب قرار دهيد . 
چه‌گونه مي توانم كد QR بسازم؟ شما مي توانيد كدهاي QR را با استعمال از برنامه هاي طراحي باركد 2 بعدي بسازيد . با اين درحال حاضر در آغاز شما بايد در لحاظ بگيريد كه چه استفاده اي ميخواهيد از آن داشته باشيد . اطلاعات عمده در زمينه كدهاي QR براي بخش بازاريابي را مي‌توانيد در اين وبسايت ها ببينيد . وبسايت هاي بدون‌پول ايجاد كد QR كه در حال حاضر در دسترس هستند عبارتند از: 

http://www .qrstuff .com/ http://qrcode .kaywa .com/ http://quikqr .com/ 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۰:۲۰

اگر يك فيلم، آهنگ و يا برنامه را در فروشگاه App با قيمتي كامل مي خريد، خيلي ساده هستيد زيرا اين كار درستي نيست. شما به راحتي مي توانيد يكگيفت كارت iTunes را براي پرداخت مبلغي كمتر از قيمت كامل آنها، خريداري كنيد و آن را نقد كنيد تا به جاي آن براي خريد محصولات مورد نظر خود تخفيف دريافت كنيد.

ترفند و نحوه ي انجام اين كار اين گونه است كه بدانيد آنها را از كجا خريداري كنيد، بنابراين شما به دام كلاهبرداران در سايت هاي مختلف نخواهيد افتاد. افراد زيادي به صورت آنلاين اين كارت هاي تخفيفي را به فروش مي رسانند، اما هنگامي كه مي خواهيد آنها را استفاده كنيد، اين كارت ها كار نخواهند كرد و فروشنده نيز ديگر پيدا نخواهيد كرد.

خوشبختانه، در برخي از مكان هاي معتبر اين چنين كارت هاي تخفيفي پيدا مي شود، و بايد به آين مكان ها مراجعه نماييد. اين كار هميشه كار آساني نيست و شما براي بدست آوردن اينگونه كارت هاي تخفيفي بايد بسيار سريع عمل نماييد. اما اگر باهوش باشيد، مي توانيد در طول زمان، درآمد بزرگي را كسب نماييد.

چه كسي بايد خريد گيفت كارت iTunes را انجام دهد؟

گيفت كارت هاي iTunes براي خدمات زير قابل استفاده است:

·         خريد برنامه از فروشگاه App براي iPhone و iPad

·         خريد برنامه از فروشگاه App Mac

·         خريد فيلم و نمايش هاي تلويزيوني از iTunes

·         خريد موسيقي از iTunes

·         خريد كتاب از فروشگاه iBooks

·         اشتراك موسيقي اپل

·         افزايش فضاي ذخيره سازي iCloud

اگر شما معمولا براي هر يك از اين خدمات هزينه مي كنيد، يك گيفت كارت تخفيفي باعث پس انداز بالايي براي شما خواهد شد. و البته، مي تواند يك هديه بسيار عالي براي هر كسي باشد.

اما اين سه توصيه مهم را به شما خواهيم كرد.

توصيه 1: گيفت كارت iTunes را خريداري نماييد به جاي خريد گيفت كارت هاي اپل

كاربراني كه مدت طولاني از اپل استفاده مي كنند مي دانند كه فروشگاه iTunes جايي است كه مي توانند تمام خريدهاي مورد نياز  خود را در آن جا انجام دهند. اما كساني كه فقط از آيفون و iPads استفاده مي كنند ممكن است ندانند كه App Store و iTunes Store كاملا از يكديگر مجزا هستند.

بنابراين اطمينان حاصل كنيد كه به دنبال «گيفت كارت iTunes» يا «گيفت كارتهاي فروشگاه iTunes و App Store» و يا «گيفت كارتهاي موسيقي اپل» هستيد يا خير. جستجو براي گيفت كارتهاي فروشگاه اپل و ساير موارد مشابه، راهي آسان براي افتادن به دام كلاهبرداران است.

توصيه 2: كشور و يا منطقه گيفت كارت را بررسي كنيد

اين مسئله بسيار مهم است، نميتوان آن را فراموش كرد. فروشگاه App، فروشگاه نرم افزاري مك، فروشگاه iTunes، فروشگاه iBooks، و موسيقي اپل در كشورهاي مختلف به طور متفاوتي از يكديگر كار مي كنند. بنابراين مطمئن شويد كه گيفت كارتي را خريداري كرده ايد كه مي توانيد آن را در كشور خود استفاده كنيد. اپل به وضوح بيان كرده است كه اگر يك كارت يا كدي را از يك منطقه ديگر خريداري كنيد نمي تواند به شما كمك كند.

توصيه 3: بررسي تاريخ انقضاء كارت

به طور مشابه، محتواي هر كارت iTunes داراي يك تاريخ انقضا است، پس قبل از خريد آن را بررسي كنيد. در صورتي كه كارت شما منقضي شده است، سعي كنيد از آن در فروشگاه App و يا فروشگاه موسيقي اپل استفاده كنيد. هر دو اين فروشگاه ها به تاريخ انقضاء كارت اهميتي نمي دهند، بنابراين گاهي اوقات يك كارت يا كد آيتونز منقضي شده در آنها عمل خواهد كرد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۶:۲۹

گوشت شتر از ارزش غذايي و خواص دارويي و درماني بسياري برخوردار است و در روايات ديني ما به مصرف آن بسيار توصيه شده است. در رواياتي از حضرت رسول(ص) آمده است كه گوشت شتر را بخوريد حتي سالي يكبار و در جايي ديگر فرموده اند، گوشت شتر انسان را صبور مي‌كند. با اين وجود استفاده از گوشت شتر به دليل رنگ تيره (زرشكي مايل به سياه) و مزه‌اش، چندان مورد توجه نبوده و در بين مردم كشور ما چندان رايج نمي باشد. خريد اينترنتي گوشت

گوشت شتر به دليل داشتن مقدار زيادي كلسيم و فسفر براي كساني كه استخوان درد يا درد مفاصل دارند، فوق‌العاده مفيد ميباشد و متخصصان طب سنتي مصرف آن را هر چند وقت يك‌بار به افراد بالاي 60 سال توصيه مي‌كنند.

 

معرفي گوشت شتر

 

گوشت شتر از لحاظ شكل ظاهري شبيه گوشت گوساله و گوسفند است، البته رنگ آن كمي تيره تر و مزه آن شيرين ميباشد. گوشت شتر نسبت به گوشت گاو و گوسفند ديرپز تر بوده، البته در صورتي كه از گوشت شتر جوان استفاده شود، اين مشكل كمتر ديده ميشود. 
همچنين يكي از مهمترين خواص گوشت شتر در مقايسه با ديگر گوشت ‌ها، فقدان مواد هورموني و آنتي ‌بيوتيك در آن است، چرا كه اين حيوان در طبيعت به صورت آزاد و به دور از پرورش دامي رشد مي‌ كند.

خواص گوشت شتر (طبيعت و خواص درماني)

 

گوشت شتر داراي طبيعت گرم و خشك است. از گوشت شتر براي درمان بسياري از بيماري ها استفاده شده و در طب سنتي كاربردهاي فراوان دارد. برخي از خواص درماني گوشت شتر به طور خلاصه عبارتند از:

 

 • گوشت شتر باعث تقويت قواي بدن شده و استقامت بدن را به دليل ميزان بالاي كالري موجود در آن افزايش ميدهد.
 • مصرف گوشت شتر در تقويت نيروي جنسي موثر است.
 • گوشت شتر براي ورزشكاران، كودكان در حال رشد و زنان باردار بسيار مفيد است. مصرف گوشت شتر در دوران بارداري از زايمان زودرس پيشگيري ميكند.
 • ميزان چربي و كلسترول گوشت شتر پايين است و از اين رو براي مبتلايان به چربي خون و بيماري هاي قلبي عروقي مفيد ميباشد.
 • از خواص گوشت شتر كمك به درمان بيماري هايي نظير سياتيك، سكته مغزي، عفونت و درد شانه است.
 • استفاده از گوشت شتر براي سالمندان بسيار مفيد بوده، به حفظ و سلامت عضلات آنها كمك شاياني ميكند.
 • گوشت شتر سرشار از انواع ويتامين ها به ويژه ويتامين هاي گروه ب بوده و از همين رو براي تقويت اعصابمفيد است.
 • به دليل پ هاش متفاوت گوشت شتر با ساير گوشتها، يكي از خواص گوشت شتر استفاده مناسب از آن جهت تهيه گوشتهاي فرآوري شده ميباشد.
 • از قلم و كوهان شتر در طب سنتي براي درمان درد روماتيسم، درد پا و درد كمر استفاده ميشود.

 

 

 

ارزش غذايي گوشت شتر

 

گوشتشتر منبع بسيار خوبي از مواد مقوي و مغذي است و از جهت مواد موثر موجود در آن باگوشتساير دام‌هاي اهلي تفاوتهايي دارد. گوشت شتر در مقايسه با گوشتگاو از ميزان پروتئين و چربي كمتري برخوردار است و در مقايسه با سايرگوشت‌هاي ديگر حاوي سديم بيشترو پتاسيم كمتري است. مقدار ويتامينهاي گروه ب و برخي عناصر معدني نظير فسفر و كلسيم در آن بسيار زياد است. جالب است بدانيد كه نسبت آهن و روي موجود در اين گوشت، كمتر ازساير گوشتهااست و نسبت كلسيم اينگوشتدر عضلات ران آن زيادتر ميباشد.


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۴:۳۲

 Bootstrap چه مي باشد و چه كاربردي دارد؟ Bootstrap مجموعه اي از ابزارهاي بدون پول براي ساخت صفحه ها وب و قابل انعطاف افزارهاي زير وب مي‌باشد كه شامل دستورها HTML، CSS و توابع جاوا اسكريپت جهت توليد و سناريو فرم ها، دكمه ها، تب ها، ستون ها و ساير المان هاي زمينه نياز پباده سازي وب مي باشد . سئو در مشهد
Bootstrap چيست؟ Bootstrap گروه اي از ابزارهاي بدون پول براي ايجاد صفحه هاي وب و قابل انعطاف افزارهاي ذيل اينترنت ميباشد كه دربرگيرنده اوامر HTML CSS و توابع جاوا اسكريپت جهت ساخت و سناريو فرم ها، دكمه ها، تب ها، ستون ها و ساير المان هاي مسئله نياز طراحي وب مي باشد . Bootstrap در ابتدا توسط برند اتو و جاكوب تورنتون و در جهت توليد يك چارچوب ظاهري مشخص و يكسان در ابزارهاي توييتر طراحي و متن شد . قبل از آغاز اين پروژه مثال هاي زيادي با همين روش توليد شده بود كه همه با سرنوشتي شبيه و عدم استقبال طراحان اينترنت دنيا مواجه گرديده بودند . به استدلال وجود معضلات داراي اهميت در مثال هاي ديگر، آفريننده اساسي توييتر يا به عبارتي برند اتو تصميم به ساخت يك سيستم داخلي و قدرتمند براي خويش با نام Bootstrap گرفت . سئو در مشهد
bootstrap elements نمونه اي از المان هاي پيش فرض Bootstrap در اگوست سال 2011، توييتر Bootstrap را بصورت نوشته باز و بدون پول در اختيار ديگر افراد قرارداد و در فوريه 2012 به محبوب ترين پروژه در وبسايت Github تبديل شده بود . 
تاريخچه كلمه و واژه Bootstrap چيست؟ جداي از دعوا مربوط به پباده سازي وب و موردها مربوط به آن، عبارت Bootstrap به تنهايي به معنا “خود روش انداز” بوده و واژه و كلمه Bootstraping به معنا خط مش اندازي يك فرايند بصورت غيروابسته و سواي به كارگيري از منابع فرنگي مي باشد . اين عبارت در علم كامپيوتر كمي كوتاهتر گرديده و با تيتر Booting بكار ميرود، كه نشان دهنده مراحل خط مش اندازي سيستم و واردسازي داده ها نخستين نرم افزار در حافظه كامپيوتر مي باشد . 
معنا واژه bootstrap كلمه Boot در گويش انگليسي به معنا پوتين يا اين كه چكمه مي باشد، بعضا از پوتين ها زبانه كوچكي در انتهاي خود دارا هستند كه هنگام پوشيدن پوتين براي قرارگرفتن بهتر پا در آن استعمال مي شود (چيزي مشابه به پاشنه كش) اين زبانه با نام Bootstrap شناخته ميشود . 
معرفي امكانات Bootstrap اين چارچوب يا اين كه Framework با كليه مرورگرهاي استاندارد همخواني داشته و حتي در نسخه هاي كهن خيس مثل وب اكسپلورر 8 نيز ظاهر زيباي خود را نگهداري ميكند . از نسخه دوم Bootstrap به بعد طراحي واكنشگرا يا اين كه رسپانسيو هم در آن حيث شد كه موجب سناريو مطلوب برگه در گوشي تلفن هاي هوشمند و تبلت ها ميگردد . براي شناخت بهتر با طراحي واكنشگرا مي توانيد به مقاله اي با تيتر پباده سازي Responsive چيست مراجعه نمائيد . Bootstrap متن گشوده بوده و در وبسايت Github براي دانلود مجاني قرارگرفته است . قابليت همكاري در اين پروژه و فردي سازي امكانات و ظاهر آن مهيا شده است و تاكنون مستندات مربوط به آن به چندين گويش جهان ترجمه گرديده مي باشد . 
responsive bootstrap 
با توجه به راست چين بودن نوشتار پارسي و تفاوت دكوراسيون مطالب با سايت هاي انگليسي نياز به تغييرات اصلي در كدهاي CSS و توابع jQuery حس مي‌گردد كه با جستجو در اينترنت وب سايت Bootstrap پارسي را يافتيم . اين وب سايت علاوه بر تغيير تحول كدهاي نخستين مستندات و يادگرفتن هاي مربوط به Bootstrap را هم به زبان پارسي ارائه داده مي‌باشد كه قادر است براي استارت به عمل زياد مطلوب باشد . 
Bootstrap به لهجه ساده! احتمالا هنوز هم با امكانات و توان هاي Bootstrap بخوبي آشنا نشده باشيد و يا دقيقا متوجه كاربرد آن نشويد . در اين بخش مقداري بي آلايش تر امكانات و بضاعت و توان هاي آن را ارزيابي خواهيم كرد . مطرح ترين نقص‌ طراحان اينترنت و كدنويسان قديمي، ايجاد ظاهري زيبا و مطلوب است! بله دقيقا اختلال مهم اينجاست . اصول كدنويسي و توليد زيربنا و ساختار مطلوب براي يك تارنما فراوان اساسي و پيچيده است ولي سناريو صحيح خروجي فعاليت و ايجاد يك فضاي كاربرپسند هم اهميت بسيار بالايي خواهد داشت . Bootstrap قصد دارااست كه خلاء في مابين طراحي و كدنويسي را از في مابين برداشته و كدنويسان را ترغيب به به كار گيري از پباده سازي هاي پيش فرض و استاندارد كند . به همين خواسته امرها CSS و توابع jQuery زمينه نياز را براي شما فراهم كرده است تا شما بتوانيد با به كارگيري از اوامر پيش فرض و رعايت اصول متناسب با پباده سازي Bootstrap دوران خط مش اندازي يك پروژه را تا حد متعددي كاهش داده و خروجي آن را متناسب با استانداردهاي روز جهان پيش ببريد . در حالتي كه طراحي وبسايت را به آشپزي تشبيه كنيم، امرها php همانند مواد نخستين در پخت يك خوراك بوده و وظيفه تامين مواد غذايي حتمي را برعهده دارد، كدهاي HTML همانند راهبرد پخت خوراك است كه خروجي مورد نظر شما را از مواد اول ساخت ميكند . دستورها CSS شباهت متعددي به شيوه كشيدن طعام در ظرف و طرز ارائه آن در سفره دارد! خوشمزه ترين غذاي عالم هم درصورتي كه در ظرف پلاستيكي و بصورت نا مناسب سرو شود ممكن نيست كه رضايت اشخاص را جلب نمايد اما ارائه مطلوب و زيباي يك غذاي ساده مي‌تواند اشتهاي مشقت بار گيرترين اشخاص را نيز برانگيزد . Bootstrap به شما در شيوه ارائه طعام و بهبود نمايش صفحه هاي وب زياد كمك ميكند، مهمتر از هرچيز ديگر سرعت بالاي عمل با آن مي باشد كه زمان روش اندازي و اتمام يك پروژه را حتي تا 80 درصد كاهش ميدهد . خلل Bootstrap چيست؟ پروژه Bootstrap با هدفي مشخص و ايده اي ستودني شيوه اندازي گرديده هست و در اين مسير سو‌مين نسخه خود را تجربه ميكند . طراحان متعددي از استانداردهاي آن فايده ميبرند و افراد زيادي به كار گيري از Bootstrap در طراحي تارنما را يك مزيت اساسي ميدانند البته ايراد حياتي زماني ايجاد مي‌شود كه شما تعلق متعددي به طراحي نخستين آن داشته باشيد . روز جاري شاهد وب سايت هاي متعددي هستيم كه همه ظاهر نسبتا يكساني داشته و به راحتي ميتوان ردپاي Bootstrap را در آن مشاهده كرد . بعنوان نمونه رنگ مشكلي هدر سايت، حاشيه هاي 1 پيكسلي خاكستري و دكمه هاي آبي رنگ و قرمز رنگ با ظاهري مشخص نشان دهنده بكارگيري Bootstrap در يك سايت هستند، در حاليكه با يه خرده تغيير‌و تحول ميتوان ظاهري نو و متعدد به هرمورد از اين بخش ها داده و رنگ بندي هاي دلخواه خود را در آنان ايجاد نمود . در شرايطي كه مراحل به كارگيري از Bootstrap به همين صورت ادامه پيدا نمايد ممكن هست در آتي تشخيص وب سايت هاي اينترني از يكديگر مقداري سخت شده و تمامي دارنده ظاهري يكسان و تكراري گردند . اين مورد به مفهوم مخالفت ما با اين سيستم و امكانات آن نمي‌باشد بلكه منظور آن هست كه بياييد تا اين امكانات را در راستاي بهبود فضاي اينترنت بكار گرفته و خلاقيت خود را فراموش نكنيم . 
داده ها و تجربه شما در كار با Bootstrap را با ما و ساير افراد به اشتراك بگذاريد و در حالتي‌كه منابع فارسي مناسبي براي يادگرفتن اين سيستم مي شناسيد در بخش ايده ها همين وب سايت معرفي نمائيد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۲:۴۶

خريد اينترنتي گوشت
با مصرف گوشت هاي فرآوري شده خود را در معرض گونه هاي سرطان هاي روده بزرگ قرار مي دهيد و براي پيشگيري از مبتلاشدن به اين عارضه خطرناك دانشمندان تصميم گرفتند روي گوشت هاي فرآوري گرديده تغييراتي جهت كاهش اين امر انجام دهند 
سرانجام يك خبر عالي براي آن‌هايي كه سوسيس و كالباس دوست دارند . آنگاه از اين كه سازمان بهداشت جهاني هشدار اعطا كرد مصرف دوچندان گوشت‌هاي فرآوري گرديده مانند سوسيس و كالباس سرطانزا است، حالا دانشمندان در سوئد روي نوعي رويه فرآوري گوشت كار مي‌كنند كه اميدوارند در كار بازدارنده از ابتلا به سرطان روده گران قدر شود . 
به نقل از وب سايت «qz»، سرطان روده والا يك عدد از رايج‌ترين سرطان‌ها در سوئد مي باشد كه هر ساله حدود 5 هزار قضيه نو از ابتلا به آن تشخيص داده ميشود . 
اين پروژه با سرمايه گذاري اتحاديه اروپا و به وسيله دانشگاه لوند سوئد، دانش گاه علوم كشاورزي اين مرزو بوم و 4 موسسه تحقيقاتي اروپايي انجام مي‌شود . 
پژوهشگران سوئدي انديشه مي كنند با درآوردن آنتي اكسيدان ها از گياهان و ميوه‌هاي خانواده توت و افزودن آن به گوشت، خير فقط توليدات گوشتي را امن‌تر مينمايند بلكه مي‌توانند آن را به يك خوراكي ضدسرطان تبديل كنند . 
ولي اين پروژه هنوز در فرايند نخستين است و آن‌گاه از صحيح كردن محصول مسئله نظر، مقدمه مي بايست آن را روي حيوان‌ها آزمايش نمايند . 
اين نكته نيز قابل ذكر هست كه برخي پژوهش ها نشان مي‌دهد، وجود حجم بيش از حد آنتي اكسيدان در بدن، هميشه نيز موثر نمي‌باشد و گهگاه ميتواند وضع سرطان جان دار را بدتر نمايد . براي نمونه، اين مساله درباره سرطان پوست صحت مي نمايد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۴۸:۳۰

تغييرات مداوم سئو در مشهد الگوريتم سئو گوگل تغييرات مداوم الگوريتم سئو گوگل تغييرات مداوم الگوريتم سئو گوگل تغييرات مداوم الگوريتم سئو گوگل همان طور كه در ماه هاي اخير مشاهده فرموده ايد، رنكينگ اينترنت وبسايت ها بر مبناي لغات حياتي در گوگل دچار نواسان گرديده اند و جاي ثابتي را نمي توان براي سئو سايت ها در نظر گرفت . البته اين مطلب به آن معنا نمي‌باشد كه بهينه سازي اينترنت تارنما شما نقص‌ دارااست بلكه گوگل در درحال حاضر به روز رساني الگوريتم هاي خود در موضوع رنكينگ اينترنت وب سايت هاست . 
همان طور كه در ماه هاي اخير مشاهده فرموده ايد، رنكينگ اينترنت تارنما ها بر مبناي لغات حياتي در گوگل مبتلا نواسان گرديده اند و جاي ثابتي را نمي توانايي براي سئو وبسايت ها در لحاظ گرفت . البته اين مطلب به آن معنا نمي‌باشد كه باصرفه سازي اينترنت وب سايت شما نقص‌ دارااست بلكه گوگل در درحال حاضر به روز رساني الگوريتم هاي خويش در قضيه رنكينگ وب وبسايت هاست . 
حدود 10 سال پيش قبل از سال 2003 گوگل ماهانه رنكينگ اينترنت تارنما ها را در نتايج كاوش آپ ديت مي كرد ولي در اكنون حاضر اين رقم به حدود 10 تا 12 بار در ماه افزايش پيدا كرده مي باشد . دقيقا از همان سال 2013 بود كه گوگل بسياري از سيگنال ها و عوامل را به اگوريتم هاي خويش بيش تر كرد و ايندكس و آپ ديت شدن با معرفي گوگل پاندا در فوريه سال 2011 ترويج بيشتري نيز گرفت . 
در درحال حاضر حاضر گوگل 200 سيگنال را براي جايگاه بندي محتواي وب وبسايت ها در نتايج كاوش در اختيار دارااست البته اين ابر موتور جستجو برنامه اي داراست كه اين عامل ها را به 500 سيگنال خواهد رساند . 
از آنجا كه تعهد گوگل روي شفاف سازي محتواي وب تارنما ها مي باشد براي تقابل با تغييرات مداوم گوگل فعاليت مشقت نداريم . كافي ميباشد اينترنت سايت خويش را قشنگ طراحي كنيم، در طراحي اينترنت وب سايت روي استانداردهاي سئو صميمانه تمركز داشته باشيم و براي خوا‌نندگان خويش بنويسيم . به علاوه يك بيزينس گونه بايستي منحصر به فرد به شخص باشد، محتواي نو اي را در اختيار يوزرها قرار دهد و از همگي مهمتر بتواند به سوال ها مشتريان پاسخ دهد . 
اينها صرفا عواملي مي باشند كه سبب خواهند شد گوگل شيدا اينترنت سايت شما شود، وقتي كه گوگل دلداده سايت شما شود، ترافيك بيشتر و در فيض درآمد بالاتري نيز خواهيد داشت . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۵:۲۰

با گوشت خريد گوشت قرمز به پيري نزديك مي شويد در‌صورتي‌كه قسمتي از عشق و علاقه مندان به مصرف گوشت قرمز ميباشيد خوبتر است اين عادت را ترك كنيد چون تاثيرات نامطلوبي بر پيرشدن شما مي گذارد و باعث تسريع پروسه پيري تان مي شود ؛ اخيراً در بسياري از كشورها مصرف گوشت قرمز‌رنگ به خصوص ساندويچ‌هاي همبرگر ارتقاء يافته مي‌باشد . اين در حالي است كه گوشت قرمز‌رنگ خطر ابتلا به آلزايمر، سرطان و خلل ها قلبي عروقي را افزايش ميدهد . بنابر مطالعه‌اي كه در مجله طبابت منتشر شد، مصرف بسيار گوشت قرمز رنگ علاوه بر ارتقا سن بيوليژيكي بدن، خطر ابتلا به بيماري‌هاي بازه زماني پيري همچون آلزايمر و دمانس را ارتقا مي دهد . سن بيوليژيكي تن سني مي‌باشد كه خطر ابتلا به بيماري‌هاي داراي ربط با ارتقا سن را ارتقا مي دهد . هنگام مصرف گوشت قرمز، سرم فسفات در بدن افزايش مي‌يابد و باعث مضاعف شدن سن بيوليژيكي تن مي شود .علاوه بر اين، مصرف گوشت قرمز رنگ بر DNA و ارتفاع تلومرها نيز اثر منفي مي‌گذارد . وجود مقادير زيادي فسفات در تن سعي كليه‌ها را تضعيف ميكند و خطر ابتلا به بيماري‌هاي كليوي را به شدت ارتقاء ميدهد . بهتر مي‌باشد مصرف ميوه و سبزيجات را جايگزين گوشت قرمز‌رنگ فرماييد . فسفات در اكثري از مواد غذايي همچون پنير، گوشت و غذاهاي فرآوري‌شده وجود دارااست و نوعي طعم‌دهنده مي باشد . وجود فسفات براي همت مطلوب سلول‌ها ضروري هست اما ميزان فراوان آن در تن خطرناك است . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ]