تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
معرفي مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۰:۲۹

 نسخه – دايركت ادمين آپديت كردن آپاچي به آخرين نسخه – دايركت ادمين براي محاسبه كردن ورژن كنوني آپاچي از دستور پايين استعمال كنيد . سئو در مشهد
براي ارزيابي كردن نسخه كنوني آپاچي از دستور تحت به كار گيري نماييد . 
/usr/sbin/httpd -v 1- اگر شما از CustomBuild ورژن به روز به كار گيري مي فرماييد به ترتيب دستورات تحت را وارد نماييد cd /usr/local/directadmin/custombuild ./build update ./build apache ./build php n ./build rewrite_confs 2- در صورتي‌كه شما از CustomBuild ورژن اي كه منقضي شده به كار گيري مي نمائيد ( end of life ) ( ورژن coustomapache 1 .3 ) دستورات تحت را پياده نمائيد . 
cd /usr/local/directadmin/customapache ./build clean ./build update ./build apache_mod_ssl در صورتيكه شما از آپاچي apache 2 .x به كارگيري مي نمائيد به جاي خط انتها ( apache_mod_ssl ) از خط زير به كار گيري نماييد . 
./build apache_2 اين امرها ورژن آپاچي شما و پيكربندي آنرا به نهايي ورژن آپ ديت مي نمايد ، پس از آپ تو ديت شدن آپاچي خويش را آپديت نماييد . 
/usr/local/etc/rc .d/httpd restart

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۰۵:۰۱

تغيير پورت دايركت ادمين براي تغيير‌و تحول پورت پيشفرض 2222 در دايركت ادمين بصورت تحت عمل كنيد:تعريف پورت نو زمينه حيث در بخش TCP_IN و TCP_OUT فايروال سرور ، save تغييرات و restart فايروال ( در چهره وجود فايروال CSF ) . سئو در مشهد
براي تغيير‌و تحول پورت پيشفرض 2222 در دايركت ادمين بصورت پايين عمل كنيد : تعريف پورت تازه موضوع حيث در بخش TCP_IN و TCP_OUT فايروال سرور ، save تغييرات و restart فايروال ( در رخ وجود فايروال CSF) Directadmin » Extra Features » ConfigServer Firewall&Security » Firewall Configuration » IPv4 Port Settings دستكاري فولدر directadmin .conf در مسير /usr/local/directadmin/conf بصورت زير nano /usr/local/directadmin/conf/directadmin .conf عدد 2222 در پيش‌رو واژه و كلمه port وجود دارد . عدد را به پورت مورد نظر تغيير تحول داده و پوشه را با ctrl+x و enter ذخيره نمائيد . با امر service directadmin restart سرويس را restart نماييد . در مرورگر آزمايش كنيد كه بدرستي انجام گرديده باشد . پس از اطمينان از صحيح بودن عمل پورت 2222 را در فايروال از بخش هاي TCP_IN و TCP_OUT حذف كرده و فايروال را restart نمائيد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۰:۲۲

نوع مختلفي از جواهرات فيروزه اي

آيا شما عاشق استفاده از انگشتر هستيد، دوست داريد انگشتر خاص خود را بپوشيد و يا فقط خواهان يك جواهر منحصر به فرد از نوع فيروزه هستيد، ما قطعا مي توانيم تمام نياز شما را برايتان فراهم نماييم.زيرا جواهري خاص شامل كلكسيون زيبا از انگشتر فيروزه مردانه و انگشتر هاي فيروزه زنانه ميباشد.

در اين مقاله اندكي در مورد انگشتر فيروزه مردانه موجود در جواهري خاص با هم سخن خواهيم گفت. براي كسب اطلاعات بيشتر به وب سايت ما مراجعه نماييد.

حلقه هاي فيروزه اي زيبا و غير معمول هستند. به طور كلي، فيروزه در تمام دنيا بيشتر با مجموعه اي از نقره استرلينگ همراه شده است، با اين حال، فيروزه را نيز مي توان با جواهرات طلايي نيز استفاده كرد و اين كار در اكثر نقاط دنيا نيز استاندارد شده است. جواهري خاص سالهاي زيادي است كه  انگشتر فيروزه مردانه را با فيروزه تركيب كرده است. حتي براي رضايت هر چه بيشتر مصرف كنندگان بر روي محصولات خود روكش هايي از طلاي سفيد و زرد را قرار داده است.

جواهري خاص همچنين مدل هاي بسياري از انگشتر هاي نقره فيروزه را براي سفارشات خاص توليد مي كند. گروه توليدي ما براي رضايت هر چه بيشتر مشتري انواع مختلفي از فيروزه را به مشتري نشان داده و پس از انتخاب سنگ مورد علاقه، آن را بر روي انگشتر وي قرار مي دهد. ما در توليد حلقه هاي مردانه و زنانه تخصص ويژه اي داريم. ما انگشتر هاي نقره مردانه خاصي را توليد مي كنيم كه در نوع خود بسيار منحصر به فرد هستند، و با قيمت هاي بسيار عالي و منصفانه آنها را به مشتريان خود تحويل مي دهيم.

در ابتدا بيايد اندكي در مورد فيروزه اصل با يكديگر سخن بگوييم

فيروزه با كيفيت بالا و يا درجه بالاي خلوص سنگي است كه از يك چرخه طبيعي توليد مي شود و از هرگونه دخالت انساني پاك است. فيروزه يكي از اولين سنگ هاي قيمتي است كه توسط انسان در بيش از 7000 سال پيش يافت شده است، در بين حكومت هاي سلطنتي و رهبران روحاني بسيار مورد احترام بوده است. بدست آوردن بالاترين كيفيت فيروزه كاري دشوار است. امروزه فيروزه با درجه خلوص بالا در جهان بسيار نادر شده است در نتيجه ارزش اين سنگ بسيار افزايش يافته است.فيروزه يك سنگ قيمتي رسوبي است، به اين معني كه رطوبت از طريق پوسته بالاي زمين كه داراي سولفات مس، آهن و آلومينيم است، به داخل سنگ ها نفوذ مي كند. فيروزه هاي با كيفيت از مواد معدني بسيار متمركزي تشكيل شده اند كه به داخل حفره ها و شكاف موجود در پوسته زمين نفوذ كرده و شرايط را براي ايجاد اين جواهرات نادر مهيا مي كند. فيروزه با كيفيت بالا از روي رنگ و درجه سختي آن كه حدودا 5 در مقياس سختي Moh است، شناخته مي شود.

به طور معمول، هنگام استخراج سنگ فيروزه سنگ هاي بسيار ديگري در كنار آن استخراج مي شود كه بايد آن ها را برداشت تا بتواند به سنگي با كيفيت متوسط  ​​كه در حالت طبيعي قابل استفاده باشد، برسند. جواهر با كيفيت فيروزه اي كه فيروزه با درجه بالا ناميده مي شود، در حفره هاي كوچك يا ورقه هاي نازك به صورت پراكنده در ميان فيروزه اي با كيفيت متوسط ​​يافت مي شود. معدنچي ها هميشه در جستجوي فيروزه با درجه بالايي از كيفيت هستند و زماني كه به آن دسترسي پيدا كردند، تمام عمليات متوقف مي شود تا مراقبت هاي ويژه اي را انجام دهند تا صدمه به اين فيروزه نرسد.ارزش فيروزه در پنج سال گذشته به علت محدوديت هاي استخراج از معادن و هزينه معدنكاري افزايش يافته است.

حال كه با ارزش فيروزه آشنا شديد مي توانيد به ما اعتماد كرده زيرا جواهري ما از بهترين فيروزه براي ساخت انگشتر ها و ساير محصولات استفاده مي كند. با ما براي بدست آوردن اطلاعات بهتري در مورد جواهري خاص همراه باشيد.

اگر دوست داريد صاحب يك انگشتر فيروزه مردانه بسيار زيبا شويد، انگشتر هاي موجود در سايت ما را بررسي كنيد. شما با ديدن مدل هاي موجود مي توانيد ايده خوبي را براي ساخت انگشتر فيروزه بدست آوريد تا ما آن را براي شما آماده نماييم و اگر مي خواهيد اطلاعات بيشتري در اين رابطه بدست آوريد مي توانيد با ما تماس بگيريد.


كلكسيون انگشتر فيروزه مردانه  از فروشگاه اينترنتي جواهري خاص

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۹:۳۰

– نصيب پانزدهمبا درود سرويس شما ملازمان عزيز كه پيگير يادگرفتن هاي  از اساس ” در وب سايت عصر نوشتن ميباشيد . بابت وقفه ي طولاني كه بين نصيب چهاردهم و پانزدهم توليد شد از شما بزرگواران پوزش مي طلبيم و همت مي‌كنيم تا پس از اين , ادامه فراگيري ها با سرعت بيشتري در وبسايت قرار گيرد . در‌اين نصيب از يادگرفتن پباده سازي وب‌سايت از اساس به بررسي پوزيشن‌ها در CSS ميپردازيم . با ما همراه گرديد .

سئو در مشهد
خصوصيت هاي ديگر لايه ها براي ادغام بندي قالب


براي مخلوط بندي , صورت دادن و ساختن يك طرح CSS خط مش هاي اكثري موجود است كه ما همت مي‌كنيم راحت ترين و معمولي ترين شيوه را تعيين كنيم تا شما سريعتر ايده هاي تان را اجرا نماييد و به سود دلخواه دست يابيد .
براين اساس از اسم بردن و توضيح تك تك خصوصيت هاي ساختاري CSS كه كاربردهاي مشابهي دارا هستند صرف لحاظ كرده و صرفا آنان كه كاربرد بيشتري دارا‌هستند را با ذكر نمونه توضيح ميدهيم .


توضيح اصلي : از‌آن‌جا‌كه كدهاي HTML و CSS به لهجه پارسي نيستند و در همگي جهان به صورت مشترك به لهجه انگليسي به فعاليت مي‌روند , ترجمه ي آنان به پارسي در يادگيري مخاطب خلل ساخت كرده و منجر كژ فهمي و نادرست در يادگيري خواهد شد .
بنابر اين در‌پي اين خصوصي آموزشي سعي در تفهيم كاربرد هر كد داريم و ترجمه واژه و كلمه به واژه و برگردان كلمه هاي هر فرمان از لهجه انگليسي به لهجه پارسي مد نظرمان نخواهد بود .


درخصوص Absolute Position در CSS بيشتر بدانيم


Position ها ( پوزيشن به معناي طرز قرار گيري و حالت ) به هر لايه در CSS امر مي دهند كه براي مثال نسبت به لايه ي بالايي به مقدار 5 پيكسل و نسبت به لايه ي سمت راست 20 پيكسل مسافت بگيرند . براين اساس منزلت شان در ادغام قالب نسبت به لايه هاي ديگر معين مي‌شود .
به‌دنبال به بررسي Absolute Position ميپردازيم . در‌اين مدل پوزيشن شما ميتوانيد هر لايه را به مناسب در موقعيتي از كاغذ قرار دهيد سواي در لحاظ به دست آوردن منزلت لايه هاي ديگر . با استفاده از اين Position مي توان لايه ها را شناور كرد براي مثال دو يا اين كه يك‌سري لايه را روي لايه ديگر قرار اعطا كرد .
براي توضيح بيشتر يك جعبه زردرنگ به جعبه قرمز رنگ رنگي كه در نصيب چهاردهم ساخت كرديم بيشتر مي‌كنيم : ( پوشه متني تصوير زير در پايان مقاله براي دانلود بيان شده شده‌است )
پباده سازي وبسايت نصيب 15
در اينجا ما يك div با id , “ yellowblock ” را باطن div قرمز‌رنگ با id , “ redblock ” قرار داده ايم . براي شعور خوبتر رده اين دو جعبه در برگه , مرورگرتان را تغيير‌و تحول سايز دهيد و كوچك و بزرگ نمائيد .
توصيه : شما ميتوانيد در‌اين نشاني : اينجا با تغيير و تحول مقادير top و left و كليك روي آيتم “ See Result ” پوزيشن absolute را در برگه خوب تر شعور نمائيد .
پس اكنون متوجه شديم كه هر گاه خواستيم لايه اي را به اصطلاح شناور كنيم و در جاي خاصي از كاغذ در اختيار بگذاريم از پوزيشن absolute با مقادير مناسب استفاده مي‌كنيم .
در شرايطي‌كه شم ميكنيد اين معنا براي تان قابل لمس نيست نگران نباشيد . قرار نيست در‌اين پروژه از آن استفاده كنيم . ولي بدون شك روي كه بخواهيد پروژه هاي بزرگتر را اجرا فرمائيد به مفاهيم و امرها بيشتري نياز خواهيد داشت .
پوزيشن Relative
با پوزيشن absolute اجزا نسب به كلي ورقه فضاگير ميشوند براي مثال به يك لايه امر مي‌دهيم كه از بالاي ورقه 200 پيكسل مسافت بگير .
ولي در پوزيشن relative لايه ها نسبت به لايه قبل مقعيت دهي مي‌شوند . در اينجا يك نمونه را بررسي مي‌كنيم .
اين كدها را بين كلاس هاي پروژه تان قرار دهيد . بين تگ ها : ( فولدر متني تصوير زير در پايان مقاله براي دانلود بيان شده شده‌است )
پباده سازي وبسايت نصيب 15
اين كدها را بين تگ body قرار دهيد : ( فولدر متني تصوير زير در پايان مقاله براي دانلود مطرح شده شده‌است )
پباده سازي تارنما نصيب 15
در بين سه پاراگراف ساخت شده , به پاراگراف ميانه با كلاس “ nudged ” پوزيشن relative اختصاص داديم . كه سود را در تصوير سمت راست ذيل مشاهده ميكنيد .
تصوير سمت چپ مرتبط با همين سه پارا گراف است با اين تفاوت كه پوزيشن relative آن را حذف كرده ايم .
پباده سازي سايت نصيب 15
در سود به خير مشاهده ميكنيد كه پوزيشن relative به لايه فرمان مي‌دهد تا موقعيتش را نسبت به لايه ي پيشين از خودش گزينش نمايد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۰۴:۱۷

در اين مقاله سعي داريم در مورد زيورآلات نقره و روش هاي نگهداري براي نقره جات را بيان نماييم.

تميز كردن زيورآلات نقره كار بسيار آساني است. فقط لازم است مواد اوليه‌ي ساده‌اي را در دسترس داشته باشيد. آن‌گاه مي‌توانيد جواهرات نقره‌ي خود را مانند روز اول تميز و درخشنده كنيد.

قبل از اين كه به روش‌هاي تميز كردن زيورآلات نقره بپردازيم، بايد بدانيد كه براي تميز كردن اشياء نفيس و زيورآلات شكننده يا قديمي بهتر است به افراد متخصص رجوع كنيد تا اين كار را به صورت حرفه‌اي براي شما انجام دهند.

در اين جا ۳ روش مرسوم و ساده براي پاك كردن زيورآلات نقره ذكر مي‌شوند:

 1. استفاده از مايع ظرف‌شويي و آب:

[caption id="attachment_2627" align="alignnone" width="800"]زيورآلات نقره و ۳ روش نگهداري براي نقره جات زيورآلات نقره و ۳ روش نگهداري براي نقره جات[/caption]

ابتدا يك تكه پارچه‌ي ميكروفيبر تهيه نمائيد. امروزه اين نوع دستمال و پارچه در بازار به راحتي يافت مي‌شود. استفاده از پارچه‌ي ميكروفيبر اين مزيت را دارد كه برعكس حوله و باقي دستمال‌ها زيورآلات نقره‌ي شما را خراش نمي‌دهد. براي تميز كردن نقاط و مناطق كوچك، بهتر است از گوش پاك‌كن استفاده نمائيد.

اگر زيور نقره‌ي شما فقط اندكي كثيف شده باشد مي‌توانيد همين روش را به كار بريد. در ظرفي مناسب قدري آب گرم ريخته و چند قطره مايع ظرفشويي به آن اضافه كنيد. خوب هم بزنيد و بعد دستمال خود را به اين مايع آغشته كرده و با آن نقره را بسابيد.

احتمالاً تصور مي‌كنيد كه بهتر است اين كار را به صورت دوراني انجام دهيد. اما اين طور نيست! چون مالش دوراني موجب مي‌شود كه نقره خط بيوفتد. بهترين روش اين است كه دستمال خود را عقب و جلو ببريد و تمام فلز را برق بياندازيد.

براي تميز كردن زنجير بايد آن را داخل دستمال آغشته به مايع و بين انگشتان خود بگيريد و به آرامي بسابيد.

دقت كنيد كه به طور مداوم از بخش‌هاي تميز دستمال استفاده كنيد تا سياهي قسمت‌هاي پيشين را به بخش‌هاي ديگر انتقال ندهيد.

حتي مي‌توانيد از يك مسواك خيلي نرم هم براي اين كار استفاده كنيد. دقت كنيد كه مسواك بايد خيلي نرم باشد و شما هم آن را به آرامي روي نقره بكشيد.

بايد توجه داشته باشيد كه بعضي از انواع نقره از روي عمد به صورت سايه روشن ساخته مي‌شوند و لازم نيست جزئيات تيره‌ي اين نقره‌ها را سفيد كنيد.

 1. استفاده از جوش شيرين، آب ليمو، روغن زيتون و يا خمير دندان:

[caption id="attachment_2625" align="alignnone" width="800"]زيورآلات نقره و ۳ روش نگهداري براي نقره جات زيورآلات نقره و ۳ روش نگهداري براي نقره جات[/caption]

اگر زيورآلات نقره شما تيرگي قابل توجهي پيدا كرده است مي‌توانيد از پاك كننده‌هاي جدي‌تري مثل محلول جوش شيرين و آب استفاده نمائيد و مانند مورد فوق قطعه‌ي خود را با آن تميز كنيد.

از طرف ديگر مي‌توانيد نصف فنجان آب ليمو را با يك قاشق غذاخوري روغن زيتون تركيب كرده و از اين مخلوط استفاده نمائيد.

به علاوه مي‌توانيد براي تميز كردن نقره از خمير دندان هم استفاده كنيد. خمير دندان‌هايي كه جرم دندان را از بين مي‌برند براي اين كار مناسب‌تر هستند. لازم به تذكر است كه اين روش براي پاك كردن زيورآلات نقره‌اي كه مزين به سنگ‌هاي قيمتي يا نيمه قيمتي هستند، مناسب نيست!

در اين روش بايد مقدار اندكي خمير دندان (اندازه‌ي نخود!) را روي قطعه‌ي نقره‌ي خود قرار دهيد. در صورت لزوم بعداً مي‌توانيد از حجم بيش‌تري استفاده كنيد.

حال مي‌توانيد خمير دندان را با انگشت روي نقره ماليده و با يك دستمال ميكروفيبر آن را برق بياندازيد. در اين روش هم مي‌توانيد يك مسواك خيلي نرم را به كار بريد.

سپس زيورآلات نقره خود را زير آب بگيريد و شستشو دهيد تا خمير دندان كاملاً شسته شود.

 1. استفاده از محلول جوش شيرين و نمك در ظرف آلومينيومي:

مي‌توانيد از يك ظرف يك بار مصرف آلومينيومي استفاده كنيد يا داخل ظرفي را با يك ورق فويل بپوشانيد. حال، يك قاشق غذاخوري نمك و يك قاشق غذاخوري جوش شيرين را داخل ظرف ريخته و به آن آب داغ اضافه كنيد و خوب هم بزنيد تا نمك و جوش شيرين كاملاً حل شوند.

بهتر است اين روش را براي زيورآلاتي كه سنگ‌هاي قيمتي و نيمه قيمتي داشته و يا قديمي و شكننده هستند به كار نبريد. چون امكان دارد به آن‌ها آسيب برسد.

به كار بردن اين شيوه، نقره را كاملاً تميز مي‌كند. دقت كنيد كه با اين روش بخش‌هاي قلم خورده و طراحي شده‌ي زيورآلات نقره هم سفيد مي‌شوند.

قطعه‌ي نقره‌ي شما بايد به گونه‌اي داخل ظرف قرار گيرد كه كاملاً با ورق آلومينيومي در تماس باشد. چند دقيقه صبر كنيد. واكنش صورت گرفته در اين روش يك واكنش شيميايي است كه طي آن لكه‌ها به ورق يا ظرف آلويمنيومي منتقل مي‌شوند.

با استفاده از يك انبرك يا چنگال، زيور خود را از محلول بيرون آورده و با يك دستمال نرم، خشك و براق كنيد.

 

نكته:

از تماس قطعات نقره با مواد آرايشي، عطر، اسپري و لوسيون‌هاي بدن جلوگيري نمائيد.

بفرمائيد! ديگر لازم نيست نگران سياه شدن نقره‌هاي خود باشيد. حالا زيورآلات نقره‌ي شما مثل روز اول تميز و درخشان شده‌اند.

خريد اينترنتي نقره در فروشگاه اينترنتي نوزده

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]