خرید زودپز برقی تفال
قیمت اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ مرغوب
قیمت انواع پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
معرفي مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۲۹:۵۱

با درود طراحي سايت در مشهد سرويس خواننده‌گان سايت عصر نوشتن . با نصيب چهارم فراگيرياز اساس در سرويس شما هستيم . درين نصيب مطالب زير را با نيز بررسي خوا هيم كرد : مضمون‌ كامنت و لزوم استفاده از آنكاراكترها وسمبل ها و روش استفاده در XHTMLنقطه استارت براي هر اينترنت سايتيلينك و پيوند براي ارسال آدرس اينترنتيدرج تصاوير در گواهي
معني كامنت و لزوم استفاده از آن بهينه سازي سايت
نظم در برنامه نويسي قيمت بالايي دارااست به گونه اي كه بايستي برنامه مندرج بوسيله شما قابل تعقيب كردن به وسيله برنامه نويس ديگري باشد . يكي ابزارهايي كه دراين مورد به ما ياري مي نمايد گذاشتن كامنت است .كامنت در واقع متن هايي است كه در سورس برنامه وجود دارا‌هستند البته در نمايش خروجي ظواهر نمي‌شوند . كامنت گذاري در HTML و CSS و JavaScript كاربرد متعددي دارا‌هستند . به نمونه زير اعتنا نماييد :
“ - //W3C//DTD XHTML 1 . 0 Strict//EN ”“ http : //www . w3 . org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1 - strict . dtd ” >” http : //www . w3 . org/1999/xhtml ” >

” Content - Type ”content= ” text/html; charset=utf - 8″/>

I really , really like this XHTML stuff .
. Handy one , that . –>


و خروجي به اين صورت است :
design - web - 41 . gifدر واقع با كامنت توضيح داده است كه چرا از تگ em استفاده نموده است . كامنت گذاري در HTML بيشتر براي جدا كردن بخش هاي گوناگون وبسايت هست به صورت نمونه نصيب منو را با كامنت معين ميكنيم و ميگويم به عنوان مثال اين نصيب از HTML براي منو است .
طرز نوشن كامنت در HTML به‌اين صورت است :


در جاوا اسكريپت به 2 صورت زير صورت :
/* comment */// comment
و در CSS :
/* comment */
بگذاريد يك ذره جلوتر برويم و يك استفاده ماهر خيس كامنت را نيز براتون توضيح بدهم :
استفاده ديگر كامنت وقتي است كه ميخواهيد جزء كد خودتونو نمايش نديد و يا اين كه براي مدتي مخفي نماييد در آن زمان است كه نصيب ذي‌ربط را كامنت مي‌كنيد كه بعدا نيز قابل رجوع است .
“ - //W3C//DTD XHTML 1 . 0 Strict//EN ” “ http : //www . w3 . org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1 - strict . dtd ” >” http : //www . w3 . org/1999/xhtml ” >

” Content - Type ” content= ” text/html; charset=utf - 8″/>

Current Stock
The following items are available for order :

    Dark Smoke Window Tinting
    Bronze Window Tinting
    Spray mount    Craft knife    –>
و درحال حاضر خروجي برنامه
design - web - 42 . gif
توجه نمائيد كه 2 گزينه li نمايش نمي يابد البته حذف نشده تا احتمال دارد در آتي مجدد فعال شوند .
در‌صورتي‌كه سوالي در اين نصيب داريد در بخش كامنت ها جواب خواهم بخشيد و يا از طريق فرم تماس اينترنت سايتم با اينجانب در تماس باشيد .كاراكترها وسمبل ها و شيوه استفاده در XHTML
بخش اعظمي مورد ها پيش ميايد كه ميخواهيد در نوشته خويش نظير نوشتن همين مقاله از كاراكترهايي نظير > ويا & و يا اين كه هر كاراكتر خاص ديگري استفاده فرمائيد . در XHTML ما به جاي درج بي واسطه اين كاراكترها از كد خاصي كه براي آن ها تعريف شده استفاده مي‌كنيم . براي مثال به جاي & از & استفاده ميكنيم و اين يكي‌از تفاوت هاي HTML با XHTML است , يعني در حالتي‌كه به‌اين صورت كار نكنيم گواهي ما Valid نخواهد شد .
براي آگاهي از اين كد ها مي‌توانيد بدين نشاني مراجعه كنيد .برگه اوليه , نقطه استارت هر سايت
نقطه استارت هر وبسايت ورقه نخستين آن است كه با اسم index ويا default شناخته خواهد شد . ما در يك نمونه كاربردي تگ هايي كه تا به اكنون آموختيم به بيش تر دو ويژگي نو افزودن تصوير و ارسال پست الكرونيكي را خوا هيم فراگرفت .
نمونه زير را در اديتور خويش بنويسيد و با اسم index . html ذخيره كنيد
” Content - Type ” content= ” text/html; charset=utf - 8″/>

BubbleUnder . com
Diving club for the south - west UK – let ’ s make a splash!
Welcome to our super - dooper Scuba site
Glad you could drop in and share some air with us! You ’ vepassed your underwater navigation skills and successfullyfound your way to the start point – or in this case , our homepage .
About Us
” divers - circle . jpg ” width= ” 200″ height= ” 162″alt= ” A circle of divers practice their skills ” />
When we ’ re not diving , we often meet up in a local pubto talk about our recent adventures ( any excuse , eh ? ) .
Contact Us
To find out more , contact Club Secretary Bob Dobalinaon 01793 641207 orhref= ” mailto : test@test , com ” >emailbob@bubbleunder . com .


هم اكنون خروجي را ببينيم :
design - web - 43 . gifدر باب تگ هاي p و h تا قبل از اين حرف كرده ايم اما اينجا در نصيب contact نوشته آبي رنگ رنگي را مي‌بينيد كه لينك و پيوند است يعني تگ a اما يك پيوند معمولي نيست . اين يك پيوند براي ارسال پست الكرونيكي است و در شرايطي‌كه در ويندوز خويش برنامه رئيس نشاني اينترنتي داشته باشيد نظير outlook با آن مي‌توانيد به فرد متبوع پست الكرونيكي ارسال فرمائيد .صفحاتي كه تا به اكنون صحيح كرده ايم به طور متني و دوچندان كسل كننده است و براي جذابيت بيشتر بايستي از عكس ها استفاده كرد . با استفاده از تگ img مي توان تصاوير را به ورقه بيشتر كرد . به اين ترتيب :
” divers - circle . jpg ” width= ” 200″ height= ” 162″ alt= ” A circle of divers practice their skills ” />
اين تگ يك تگ empty است و دارنده attribute هاي زير است :
src براي نشاني عكس
alt براي توضيح تصوير
width پهنا تصوير به پيكسل
height طول تصوير به پيكسل
صرفا توجه كنيد كه نشاني از جايي كه برگه شما جاي‌دارد حساب مي‌شود يعني چنانچه تصوير در به عبارتي فولدري باشد كه ورقه شما جاي دارد به طرز بالا نشاني ميگيرد .
Alt نيز متني است كه عكس را تعريف مي نمايد و در مرورگرهاي متني و يا اين كه وقتي كه مرورگر تصاوير را نشان نميدهد به جاي نمايش عكس اين نوشته نمايش مي‌يابد و البته استفاده ديگر اهميتش براي موتورهاي كاوش است .
اين نكته را نيز در پايان بيشتر كنم كه براي Valid شدن در XHTML كاغذ وجود alt الزامي است .
چنانچه سوالي در اين نصيب داريد در بخش كامنت ها جواب خواهم بخشيد .
ادامه دارااست در‌حالتي كه موردپسند قرار گيرد!

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۲۸:۰۴

 همانطور طراحي سايت در مشهد كه در مطالب متعدد در خصوص پباده سازي وبسايت شركتي اشاره كرديم اهميت پباده سازي وب سايت شركتي امروزه در درحال حاضر ارتقا مي‌باشد و با دقت به استقبال يوزرها دربرگيرنده طيف هاي متعدد از فضاي وب و انجام اكثري از جستجوها براي كشف كردن كالاها و سرويس ها متفاوت در وب نياز به پباده سازي سايت شركتي بيشتراز هر زمان ديگري براي بهينه سازي سايت مديران شركت هاي با اهميت و از حق تقدم ها به حساب آورده مي شود . با مبادرت به پباده سازي تارنما شركتي مي‌توانيد تعداد فراوان متعددي از يوزرها را در سمت وب سايت خويش جذب نماييد و از مشتريان بالقوه اي كه در وب حضور دارا‌هستند مشترياني اثبات بسازيد . آوازه يافتن مارك شما و تبليغات نا محدود فارغ از هزينه از ساير مزيت هايي است كه مي توان براي پباده سازي سايت شركتي به آن ها اشاره نمود . پباده سازي تارنما شركتي غالب از مزايا و تجهيزات پباده سازي وبسايت شركتي بيشتراز آنچه نياز بوده است در مقاله ها گذشته بخش فراگيري پباده سازي وب سايت ذكر كرده ايم . ساخت اعتماد و مشتريان بامسئوليت و اثبات و بالا بردن پرستيژ كسب و فعاليت از خصوصيت هايي است كه مي توان براي كمپاني هايي كه مبادرت به پباده سازي تارنما شركتي چيره كرده اند برشمرد . پباده سازي وبسايت شركتي مي بايست از يك گرافيك و ظواهر مضاعف فوق العاده برخوردار باشد كه در هنگام ورود يوزرها به تارنما آنها‌را ترغيب به ماندن و ورقه گردي در تارنما شما نمايد و بتوان در آن به خير همه تجهيزات و سرويس ها مطرح شده بوسيله كمپاني را به مشتريان ارائه اعطا كرد و نيازهاي آن ها را به خير در اختيار آن‌ها قرار اعطا كرد تا مبادرت به خيريد با كمترين كليك در وبسايت شما نمايند . ترقي پباده سازي تارنما شركتي ممكن است در صورتيكه يكسري سال پيش به مديران يك كمپاني مي گفتيد كه نياز به پباده سازي وبسايت شركتي دارا‌هستند با بي تفاوتي از كنار شما مي گذشتند , مدتي آن‌گاه و چه بسا درحال حاضر اكثريت آنان نياز به يك پباده سازي سايت شركتي خوب را فهم و شعور مي نمايند البته گشوده نيز فكر‌مي‌كنند كه به صرف اين‌كه سايتي را داشته باشند كفايت مي نمايد و چه بسا انتظارات نا معقولي هم دراين مورد دارا هستند . به اين ترتيب براي رقابت در دنياي پباده سازي وب سايت روز جاري نياز داريد كه پباده سازي وبسايت شركتي شما به طور كاملاً ماهر و تخصصي انجام بگيرد و مؤلفه هاي متعددي در رابطه به كسب و عمل شما در آن گنجانده شود . بدين ترتيب با مراجعه و يا اين كه مشورت كردن از شركت ها داراي اعتبار و پيش كسوت اي در مورد سئو وب سايت و پباده سازي تارنما نظير نونگار پردازش ميتوانيد تصميمات بهتري براي پباده سازي وبسايت كمپاني خويش بگيريد . ترغيب به ماندن و ورقه گردي در وبسايت شما نمايد و بتوان در آن به خير و خوبي كليه تجهيزات و سرويس ها مطرح شده بوسيله كمپاني را به مشتريان ارائه بخشيد و نيازهاي آنها‌را به خير دردست آن ها قرار بخشيد تا مبادرت به خيريد با كمترين كليك در تارنما شما نمايند 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۴۸:۳۱

انجام پباده سازي وبسايت قابل دسترس سواي گم راه شدن در مراحل پباده سازييكي از بزرگترين مشكل هايي كه در طراحان وب سايت مشاهده نمودم اين است كه دسترسي بهخود را بيش از حد پيچيده مي سازند. خيلي از طراحان سايت فكر مي كنند ساخت محتواهاي قابل دسترس در طراحي سايت مانند مواردي است كه بايد هفته ها طول بكشد تا به صورت اغراق آميزي تگ شود، طراحي تب هاي مرورگرها و كلمات كليدي بايد در هر دقيقه در طراحي سايت نمايان شود و نوشتن متا داده ها بايد بسيار تشريحي باشد، اما بايد بدانيد كه كاربران سايت چنين طراحي سايتي را نمي پسندند و حتما از طراحي وب سايت مذكور خارج مي شوند. در هر صورت، با استفاده از تكنيك ها و دستورالعمل هاي موجود در اين مقاله ، مي توانيد طراحي وب سايت خود را در دسترس كاربران زيادي بدون صرف وقت و انرژي زياد، قرار دهيد.
 طراحي سايت در مشهد
من قابليت دسترسي طراحي وب سايت را به اين ترتيب تعريف مي كنم:
قابل دسترس ساختن طراحي وب سايت در برابر مخاطبين وب سايت، صرفه نظر از مشتريان وب سايت، توانايي هاي فيزيكي شان و يا الويت و علاقه مندي هاي شان.
براي ساده ساختن عملكرد ها و مراحل ساخت يك طراحي سايت قابل دسترس، گروه بندي هاي مشخص كمي وجود دارد كه مي تواند بسيار در اين زمينه كمك كننده باشد:
    كساني كه اخلال در بينايي خود دارند: كساني كه در قوه بينايي خود ضعيف هستند و يا به طور كامل نابينا هستند. اين كاربران ممكن است از نرم افزار صفحه نمايش پاسخگو استفاده كنند و يا از ويژگي هاي مرورگرها براي بزرگنمايي اندازه و كنتراست متن ها به كار مي برند.    كساني كه در شنوايي خود اخلال دارند: كساني كه در قوه شنوايي خود ضعيف هستند و يا به طور كل ناشنوا مي باشند. اين كاربران نياز دارند تا طراحي سايت ها را تنها به صورت بصري بدون هيچ علايم صوتي، بازديد كنند.    كساني كه در جسم خود ناتوانايي هايي دارند: كساني كه در توانايي جسمي خود ضعيف هستند و در استفاده از كيبورد و يا ماوس مشكل دارند. اين كاربران مي توانند از رابط هاي كاربري گوناگوني استفاده كنند كه اكثر اين رابط هاي كاربري كليدهاي مخصوصي براي اين كاربران وب سايت مهيا مي كنند.     كاربران طراحي سايت گوشي همراه: افرادي كه ممكن است از گوشي هاي همراه و تبلت بخصوص براي مرورگرها و يا كنسول هاي بازي خود استفاده كنند. ابعاد و نسبت هاي صفحه نمايش طراحي سايت ها بايد در اين ابزارها متناسب باشد.    كساني كه دسترسي به آخرين تكنولوژي هاي روز دنيا ندارند: كساني كه ممكن است به تكنولوژي ها و فن آوري هاي مدرن روز دنيا دسترسي نداشته باشند، مانند كاربراني كه در مناطق محروم و يا كشورهاي در حال پيشرفت زندگي مي كنند. اين كاربران وب سايت از موارد پايه استفاده مي كنند و نمايش ديگر عوامل در طراحي سايت را غير فعال مي كنند تا بتوانند به محتواي طراحي سايت ها دسترسي داشته باشند.
براي طراحي يك وب سايت قابل دسترس و قابل استفاده براي همه كاربران سايت، يكي از مهم ترين مواردي كه مي توانيد انجام دهيد اين است كه محتواي طراحي وب سايت خود را از ديگر عوامل موجود در وب سايت خود مجزا سازيد. با مجزا سازگي محتوا از ديگر عوامل طراحي وبسايت، شما به كاربران اين توانايي را مي دهيد تا از محتواهاي طراحي سايت كه متناسب شان است و امكان دسترسي به آن را دارند، استفاده كنند، حال اگر اين كاربران ناشنوا، نابينا و غيره باشند، فرقي هم ندارد.
 محتواي طراحي سايت
بخش محتواي طراحي سايت، بخش اصلي و عمده يك طراحي وب سايت قابل دسترس و قابل استفاده مي باشد. قسمت محتواي طراحي وب سايت كه شامل هر چيزي ميان تگ مي باشد بايد اطلاعاتي را خود قرار دهد كه شما مي خواهيد توسط آن ها با مخاطبين وب سايت خود به طور مستقيم ارتباط داشته باشيد، مانند محتواهاي متني و تصويري. بخش محتواي طراحي سايت نبايد شامل هر اطلاعاتي درباره ظاهر صفحه وب سايت باشد- اين موارد متعلق به بخش بصري طراحي وب سايت مي باشد.
ساختار. بخش محتواي طراحي سايت بايد بر اساس معاني تگ هاي HTML باشد كه شما استفاده مي كنيد. اگر شما از قبل با برنامه نويسي وب آشنايي داشته باشيد، اين مورد براي تان آسان خواهد بود. اگر اين چنين نيست، بايد مقاله ROGER JIHANSSON درباره SEMANTIC HTML را مطالعه بفرماييد.
    تيتر صفحه وب سايت بايد داراي تگ

باشد، كه نشان دهنده تيتر چشمگير در يك صفحه از وب سايت مي باشد.    جستجويابي هاي طراحي سايت بايد شامل تگ
  باشد، زيرا داراي ليستي از آيتم هاي مختلف مي باشد.    هر زمان كه امكان دارد، از استفاده از اشكال