woolash reviews
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
معرفي مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۴۸:۳۹

به تازگي يكي از تحليل گران موسسه KGI ادعا كرده است كه اپل در اواسط سال 2018 اقدام به معرفي نسل جديد هدفون هاي خود خواهد كرد. اين هدفون ها به احتمال زياد بي سيم هستند و از نظر طراحي به محصولات Beats نزديك هستند. اين هدفون ها داراي طراحي خاصي هستند و اپل به آنها بسيار اميدوار است زيرا در گذشته با فروش محصولات Beats به اين نتيجه دست يافته كه سرمايه گذاري در بخش طراحي و توسعه هدفون هاي خاص سود آور است.
در كنار تحليل گر KGI، نشريه Bloomberg نيز اذعان دارد كه اپل به زودي نسل جديد AirPods خود را معرفي خواهد كرد!
موسسه KGI و نشريه هايي نظير Bloomberg قابل اعتماد هستند زيرا در گذشته نيز با لو دادن طرح هاي اپل، بسياري از كاربران را با خبر كردند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۱:۴۳

مديركل نظارت بر استاندارد صنايع غذابي و كشاورزي سازمان ملي استاندارد ايران گفت: شايعات مبتني بر استفاده از گوشت‌هاي حرام براي تهيه سوسيس و كالباس را رد مي‌كنيم و پاسخگوي ابهامات مردم هستيم.

خريد اينترنتي گوشت مرغ
غلامرضا اميني اظهار كرد: در كشور بيش از ۶ هزار واحد توليدي در زمينه صنايع غذايي، كشاورزي، بهداشتي و حلال تحت نظارت سازمان استاندارد هستند كه اين واحدهاي توليدي بيش از ۱۲ هزار پروانه كاربرد علامت ملي استاندارد را دريافت كردند.
وي افزود: هرگاه علامت استاندارد بر روي مواد غذايي ديده مي‌شود بايد به دو نكته اساسي حتما توجه شود؛ يكي اينكه آنچه به سلامت مردم مي‌تواند مضر باشد حتما منطبق با استانداردها است و دوم اينكه برچسب موارد مصرف هر كالا بر روي آن درج شده است.
اميني تصريح كرد: كنترل‌ها فرآيندي دارد كه هم از واحد توليدي از طريق سيستم كنترل كيفيت واحد توليدي صورت مي‌گيرد و هم از طريق بازرسي محصول انجام مي‌دهيم و در استان توليدكننده مورد بازرسي قرار مي‌گيرد.
وي با اشاره به اينكه در طرح كنترل بازار در استان‌ها، ۱۴ هزار نمونه از بازار جمع‌آوري شده و انطباق بيش از ۸۵ درصد در فرآورده‌ها وجود داشت به طوريكه خوشبختانه بحران غذايي در كشور نداريم و انطباق بسيار بالاست، تأكيد كرد: سوسيس و كالباس همانند ساير محصولات مشمول طرح استاندارد اجباري در واحدهاي توليدي، توسط استاندارد تحت نظارت قرار گرفته و محصول سالمي را روانه بازار مي‌كنيم.
مديركل نظارت بر استاندارد صنايع غذابي و كشاورزي سازمان ملي استاندارد ايران با بيان اينكه استانداردها بايد درباره بذرها و سموم كشاورزي رعايت شود كه نظارت‌ها برعهده جهادكشاورزي است، يادآور شد: محصولات تراريخته مشمول قوانين اداره استاندارد نيست و تنها در دو محصول غذاي كودك و برنج تراريخته‌ها عملياتي مي‌شود.
وي با اعلام اينكه ۵۰۰ واحد در استان همدان تحت پوشش اداره استاندارد است كه ضريب نفوذ استاندارد در همدان صددرصد است، خاطرنشان كرد: بيش از ۵۲۴ پروانه كاربرد علامت استاندارد در استان صادر شده كه ۷۲۶ نوع فرآورده را تحت پوشش فعاليت قرار دادند.
اميني بازرسي از مراكز عرضه و توزيع را يكي از اقدامات خوب اداره استاندارد همدان عنوان و تأكيد كرد: امسال اين نهاد بيش از ۸ هزار و ۳۰۰ مركز عرضه و توزيع را بازديد كرده است.
ما نخواسته‌ايم به محور توسعه فكر كنيم
مديركل نظارت بر استاندارد صنايع غذابي و كشاورزي سازمان ملي استاندارد ايران همچنين در گردهمايي مديران كنترل كيفيت واحدهاي توليدي و خدماتي استان همدان، گفت: مديران كنترل‌كيفي نقش بسزايي در پياده كردن استانداردها در جامعه و واحدهاي توليدي دارند.
غلامرضا اميني اظهار كرد: با تأمل در اسناد بالادستي شاهد خواهيد بود كه به حوزه كيفيت و استاندارد توجه ويژه‌اي شده به‌طوريكه بند ۲۴ ابلاغيه اقتصاد مقاومتي از سوي رهبر معظم انقلاب اسلامي بر پوشش استاندارد متمركز شده است.
وي با بيان اينكه نيازمنديم در كشور براساس اسناد بالادستي براي رسيدن به چشم‌اندازها، به استاندارد برسيم، افزود: علاوه بر ابلاغيه مقام معظم رهبري، رئيس جمهور در منشور حقوق شهروندي و رئيس مجلس نيز بارها به مقوله استانداردسازي تأكيد داشته‌اند.
اميني اضافه كرد: محور توسعه در كشورهايي كه نيروي انساني كافي و قابليت‌هاي فراوان دارند، بايد به سمت توليد سوق داده شود كه اين مسأله درباره ايران محقق نشده به طوريكه محور اقتصاد در كشور نفت خام است و اين نشان مي‌دهد ما نخواسته‌ايم به محور توسعه فكر كنيم.
وي با اشاره به اينكه پالايشگاه ستاره خليج فارس و اراك با بالاترين كيفيت اقدام به توليد بنزين مي‌كنند و اين اهميت استاندارد را نشان مي‌دهد، به نقش مديران كيفي در پيشبرد اهداف كشور در مسير استانداردسازي، ادامه داد: اگر در صنعت و خدمت تحول ايجاد شود كشور توسعه خواهد يافت.
مديركل نظارت بر استاندارد صنايع غذابي و كشاورزي سازمان ملي استاندارد ايران با ابيان اينكه در نظام جهاني سيستم كنترل غذا به سمت تماميت هدايت شده كه اين مسئوليت در ايران برعهده سازمان استاندارد است، خاطرنشان كرد: كليه سياست‌گذاران كشور به اين نتيجه رسيده‌اند كه نظام استانداردسازي بايد پياده شود و تمامي نهادهاي ذيربط بايد در اين سيستم قرار گيرند.
وي با اشاره به اينكه سازمان ملي استاندارد ايران بيش از ۱۰۰ هزار نيرو دارد كه ۲۶ هزار نفر از متخصص‌ترين اينها مديران كنترل كيفيت هستند، يادآور شد: كشورها از نظر استانداردسازي به دو نوع كششي و يا فشاري تقسيم مي‌شوند.
اميني ادامه داد: اگر كشوري در نظام توليد خود استاندارد را پياده كند، كشور در مسير توسعه پايدار حركت كرده و اصطلاحا گفته مي‌شود نظام توليدي به استاندارد كشش دارد و در صورتي‌كه نظامي استانداردها را رعايت نكند بايد به ناچار و اجباري استاندارد را بپذيرد.
مديركل نظارت بر استاندارد صنايع غذابي و كشاورزي سازمان ملي استاندارد ايران خطاب به مديران كيفي حاضر در جلسه اظهار كرد: از طريق پياده‌سازي و تجديدنظر استانداردها راه را براي ارتقاء استانداردها هموار كنيد.
وي تأكيد كرد: تخصصي كه در مديران كنترل كيفيت وجود دارد، مي‌تواند به عنوان يكي از بال‌هاي پرواز سازمان استاندارد در افق ترسيم شده باشد و با بال ديگر كه همان نيروهاي سازمان است، مي‌توان جامعه خوبي را ترسيم كرد.
مديركل استاندارد استان همدان نيز گفت: بايد با همت بيشتر بايد بين توليدكنندگان فضاي رقابت ايجاد كرده و كيفيت محصولات را بيش از پيش ارتقاء دهيم.
محمد مددي افزود: بعد از سال‌ها پيگيري، در دي‌ماه قانون تقويت و توسعه استاندارد كشور توسط رئيس جمهور ابلاغ شد كه با كمك مديران كنترل كيفي مي‌توانيم استاندارد را در جامعه پياده كنيم.
وي خطاب به 400 نفر از مديران كنترل كيفي موجود در موضوعات مختلف در سطح استان اظهار كرد: به هيچ عنوان تجربيات و دانش خود را دست كم نگيريد چرا كه مسئوليت مهم و خطيري است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۳:۴۹

امنيت با مدير وردپرس يك راننده , مدام از خطرها پيش پرورش آگاه است . براي اين كه راننده خير و خوبي گرديد , بايستي اين مخاطرات را پذيرش نمائيد . وقتي كه تصميم گرفتيم , برانيم , بايستي بپذيريم كه مدام تراز مشخصي از خطرها موجود هست . راه اندازي يك وب‌سايت نيز مثل راندن يك ماشين يا اين كه يك موتور سيكلت است . طراحي سايت در مشهد
مسئوليت در قبال مخاطبينگر چه , سيستم مدير محتواي WordPress , تجهيزات امنيتي را دوچندان خوبتر از سرويس‌هاي ديگر ارائه ميدهد البته نبايد فراموش نمائيد كه شما در فضاي وب ميباشيد و خطرها , مدام , شما , اطلاعاتتان و كاربرانتان را تهديد مي نمايد . امنيت بازديدكنندگان شما مي بايست در حق تقدم قرار بگيرد . در اينجا 4 راه و روش معمولي را براي تامين امنيت وب‌سايتتان ارائه مي دهيم . سئو در مشهد
1 . گاراژتان را منزه فرمائيد 
يادتان باشد , براي اين كه بتوانيد موتور سيكلت خويش را در گاراژ قرار دهيد , بايستي فضايي براي اين فعاليت داشته باشيد . 
WordPress حقيقتا كارش را عالي انجام داده است . پايه‌هاي امنيت را به خير و خوبي چيده تا كاربرانش شم راحتي داشته باشند . هر وقت آپديتي از WordPress ديديد , بدانيد كه مشكلات كوچك ورژن گذشته را برطرف خواهد كرد . يك‌سري نكته كه مي بايست هنگام آپ ديت كردن , مورد علاقه در اختيار بگذاريم : 
A . هسته مركزي را آپ ديت نمائيد 
مهم ترين توصيه‌اي كه ميتوانم به شما بكنم , اين است كه قسمت‌هاي نرم‌افزاري را آپ ديت نمائيد . يكي‌از شايع‌ترين زمينه‌هاي توليد هجوم به وب‌سايت‌ها , استفاده از تجهيزات نرم‌افزاري و مديريتي كهن است . آيا آپ تو ديت خودكار WordPress را آزمون كرده‌ايد؟ خوب كار مينمايد . اين قابليت و امكان را مي توانيد در پنل مديريتي خويش پيدا نمائيد . 
B . تم‌ها و پلاگين‌ها را آپ ديت نمائيد 
كليه چيز عالي عمل ميكند . چرا پلاگين‌ها را به روز كنيم؟ به به عبارتي عامل كه قسمت‌هاي حساس را آپ تو ديت مي كنيم . ولي در صورتيكه از تم‌ها و پلاگين‌هاي ارائه دهندگان مطرحي زيرا Studiopress استفاده ميكنيد , خيلي مشقت بار نگيريد . 
C . تم‌ها و پلاگين‌هاي غير فعال و غير قابل استفاده را حذف فرماييد 
در آگوست سال 2011 , افشاگري صورت گرفت كه طي آن پلاگين‌هاي Timthumb براي WordPress فراوان آسيب پذير و آسيب‌پذير اعلام شدند . هكرها فورا دست به عمل شدند و به وب‌سايت‌هايي كه‌اين پلاگين‌ها را اعمال مي‌كردند , روي آوردند . آنها به قصد سوء استفاده از اين مورد , به تك‌تك فايل‌هاي PHP دسترسي پيدا كردند . هنگامي بيشتر بدين اين مسئله توجه كرديم , متوجه شديم كه در بيشتر موردها , دارندگان وب‌سايت‌ها , نمي‌دانستند كه‌اين تم‌ها و پلاگين‌ها در سرور سايتشان وجود دارا هستند . آنان با غيرفعال كردن اين دو مجموعه‌ي آسيب‌پذير , به خاطر خويش , وب‌سايتشان را از هجوم ها نگهداري كرده بودند اما غافل از اين‌كه , فقط غير فعال كردن , كفاف نميدهد . هنگامي اين دو تيم در سرور تارنما شما قرار دارا هستند , چه بسا در‌حالتي كه غير فعال باشند , اين به خودي خويش مي تواند قضيه را براي يورش به وب سايت شما , آماده نمايد . زماني تم و پلاگيني در وبسايت شما غيرفعال است , وردپرس آن را بار گذاري نمي كند البته كماكان , در سرور شما حضور داراست و قابل دسترسي است . در صورتي به چنين مجموعه‌هايي برخورد كرديد , حتما آنها‌را حذف كنيد! هيچ چيز بدتر از اين نيست كه شما از چيزي ضربه بخوريد كه به هيچ وجه به آن نياز نداشتيد . پس گاراژ را منزه نمائيد . 
D . سرور را آپ ديت نماييد 
در‌صورتي‌كه قابليت آپ تو ديت سرور ميزبانتان را نداريد , از آنان بپرسيد كه آيا به‌اين قضيه اهميت مي دهند . چنانچه به نتيجه‌اي نرسيديد , مي توانيد از اينجا , تندرست سرور خويش را دريابيد . 
2 . درب گاراژتان را ببنديد 
يكي نكاتي كه بايستي به آن اعتنا ويژه‌اي داشته باشيم , اين است كه زماني موتور سيكلتمان را در گاراژ قرار ميدهيم , چه‌گونه زماني كه از آن بدور هستيم , مراقبش باشيم . 
اين مسئله وقتي اهميت پيدا مي‌نمايد كه شما در لحظه به لحظه كه به وب متصل مي‌باشيد , امنيت را احساس فرمائيد . 
A . كامپيوترتان را به روز نگه داريد 
خوشبختانه بيشتر سيستم عامل‌ها قابليت آپ تو ديت خود كار را توليد كرده‌اند . كارايي نمائيد كه مدام , پاياني آپديت‌هاي امنيتي را اخذ فرماييد . ولي اين مورد براي ورژن اوريجينال سيستم عامل‌ها درستي مي نمايد . 
B . يك آنتي‌ويروس نصب نمائيد 
يك آنتي‌ويروس خير صرفا شما‌را از ويروس‌ها و بدافزارهاي كامپيوتري نگهداري مي نمايد , بلكه در هنگام يورش به تجهيزات اينترنتي هم , شمارا آگاه خواهد كرد . 
C . فايروال‌ها 
آري , كماكان مطلوب مي باشند . 
D . گشت و گذار امن 
زيرا صرفا وب‌سايت شما امنيت بي نقص داراست , قرار نيست كه همگي اين‌ طور باشند . بيشتر ويروس‌ها از سايت‌هاي آلوده و كثيف به كامپيوترهاي اشخاص انتقال مي يابند . در شرايطي‌كه وب‌سايتي تندرست به حيث نمي رسد , پس حتما سلامت نيست . در صورتيكه از مرورگر فايرفاكس استفاده مي كنيد , نگاهي به اينجا بيندازيد . اين تارنما به شما قابليت و امكان رئيس لود اسكريپت‌هاي متعدد را مي دهد . 
3 . كليدهايتان را روي سوئيچ , فراموش نكنيد 
يادم است كه يك كدام از ايام هنگامي از محل كار كارم به منزل برگشتم , متوجه شدم كه كليدهايم را روي سوئيچ موتور سيكلتم جا گذارده بودم . خوشبختانه كسي متوجه اين زمينه نشده بود , وگرنه شرايط فعلي مي‌بايست با كمپاني بيمه براي سرقت موتور سيكلتم حرف ميكردم . 
بگذاريد نخستين از شما سوالي بپرسم . آيا پسوردتان آنقدر حاذق است كه يك مهاجم و يا اين كه يك هكر را دفع نمايد و او‌را نسبت به ادامه عمل بي عشق و علاقه نمايد؟! 
آيا مي‌دانستيد كه بيشترين آمار سرقت پسورد در سال 2011 مرتبط با سرقت خويش واژه و كلمه ( پسورد ( بود؟! 
5 واژه و كلمه عبوري كه بيشترين استفاده و ولي بيشترين سرقت را داشته‌اند : 
1 . password 
2 . 123456 
3 . 12345678 
4 . qwerty 
5 . abc123 
هكرها تمام روز را براي نوشتن پسوردها به طور تصادفي وقت ندارند . آنان از سيستمي به اسم ( يورش لغت‌نامه‌اي ( استفاده مي‌نمايند . آنها فهرستي از پركاربردترين پسوردها را مي‌نويسند و آنقدر امتحانشان مي كنند تا به چيزي كه ميخواهند برسند . 
يكسري شيوه براي تقابل با اين جور هجوم ها : 
A . هر از گهگاه , پسوردتان را تغيير تحول دهيد 
هر چه مقطع زمان بيشتري از يك پسورد استفاده نمائيد , اجازه‌ي بيشتري به هكرها مي‌دهيد تا آن را شناسايي نمايند . 
B . پسوردتان را به اشتراك نگذاريد 
پسورد شما نظير مسواك شما است . هيچ كس ديگر نبايد از آن استفاده نمايد و در حالتي كه استفاده كرد , مي بايست سريعا يك مسواك تازه تنظيم نماييد . 
C . پسوردتان را روي صفحه ننويسيد 
ميتوانيد از برنامه‌هايي مانند KeePass يا اين كه LastPass استفاده نماييد . 
D . از كلمات ظاهرا پيچيده براي پسوردتان استفاده نماييد . 
عباراتي كه دربرگيرنده شماره‌ها , علامات و حروف مي‌باشند و خويش شما آن‌ها‌را به راحتي به خاطر مي‌سپاريد اما حدس زدن آن ها بوسيله شخصي ديگر , نسبتاً ناممكن احتمالا . 
4 . يك مكانيك عالي پيدا نمائيد 
دوست ندارم موتور سيكلتم را دست هر تعميركاري بدهم . 
شما مي بايست به خير تمامي جوانب را در لحاظ بگيريد . زماني صاحب خانه سرور وب‌سايت شما , اطلاعاتتان را در اختيار داراست , بايستي از خويش بپرسيد كه آيا ميتوانم به وي اعتماد كنم؟! مي بايست به صحت تحقيق نماييد و شايسته ترين را تعيين نمائيد . تعدادي شيوه براي اين كه بيشتر مراقب باشيم : 
A . پلاگين‌ها 
همه‌ي پلاگين‌ها يكسان ساخته نشده‌اند . يك طراح بي تجربه قادر است به تمام قسمت‌هاي وب‌سايت شما جراحت بزند . تلاش نماييد تا با داده ها بي نقص به سراغ پلاگين‌ها برويد . 
B . طراحان 
جامعه طراحان وردپرس به نيكي رويش نموده است . به اعتنا مورد ها متفاوت را مورد بررسي قرار دهيد تا برنامه اي قابل اطمينان براي وب‌سايتتان گزينش فرمائيد . دراين مورد ممكن است فريم‌ورك‌هايي ( framework ) نظير Genesis به شما ياري بكند . چه بسا چنانچه طراح شما يك شخص خبره در اين باره باشد , فريم‌ورك‌ها به امنيت شما مضاعف ياري خواهند كرد . 
C . ميزباني 
بيشتر ميزبانان امكاناتي را تحت عنوان ( كليه چيز براي كليه كس ( آماده كرده‌اند . به صورت نمونه , Synthesis , با نسخه برداري كردن فايل‌هاي PHP , از دسترسي هكرها به داده ها شما جلوگيري مي نمايد . 
اين بود يك‌سري رويه معمولي براي امنيت بيشتر وب‌سايتمان . 
اميدوارم كه‌اين مقاله , برايتان موثر بوده باشد . 
مواظب موتور سيكلت خويش باشيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۵:۰۰
اگر شما هم از جمله افرادي هستيد كه به عكاسي علاقه مند هستيد و دوست داريد عكس هاي خود را به فيلترهاي مختلف ويرايش كنيد اين اپ حرفه اي را همين الان دانلود كنيد. 

اين اپليكيشن كه حدود 3.99 دلار در اپ استور به فروش مي رسيد الان به مدت محدود در اپ استور رايگان شده است.

شما در اين برنامه قادريد علاده بر استفاده از فيلتر هاي گوناگون خود برنامه به ساخت قيلتر ها و افكت هاي ممورد علاقه خود نيز بپردازيد و ان گونه كه خود تمابل دارين انها را طراحي نماييد. علاوه بر ان شما مي توانيد با اين نرم افزار پيشرفته به اضافه كردن متن به تصوير خود نيز پرداخته و شكل و شمايل جديد و نويني به ان اضافه نماييد. سياه و سفيد كردن عكس ها نيز از ديگر قابليت هاي اين نرم افزار مي باشد.خريد گيفت كارت

از ساير امكانات اين اپ فوق العاده مي توان به ابزار تصحيح كننده عكس اشاره كرد كه قادر است در كسري از ثانيه كيفيت كلي عكس را به ميزان قابل توجهي افزايش دهد. همچنين وجود فيلترها و افكت هاي منحصر به فرد و زيبا در دسته بندي هاي مختلف همچون Portrait و Urban قطعاً جلوه منحصر به فردي را با تصاويرتان مي بخشد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۴۵:۱۳

كله ‌پاچه يك غذاي بسيار چرب و پرانرژي است و از پروتئين بالا و با كيفيتي برخوردار است.

كله پاچه مفيد براي بافت‌هاي بدن
 مرتضي صفوي گفت: پروتئين موجود در كله‌ پاچه براي رشد و ترميم بافت‌هاي بدن بسيار مفيد است.

اين متخصص تغذيه در گفت و گو با فارس افزود: كله ‌پاچه يك غذاي بسيار چرب و پرانرژي است و از پروتئين بالا و با كيفيتي برخوردار است.

خريد گوشت قرمز

به گزارش فرهنگ نيوز، مرتضي صفوي در رابطه با خواص درماني پاچه گوسفند و گاو اظهار داشت: پاچه گوسفند در مقايسه با ساير قسمت‌هاي آن كه مورد مصرف غذايي قرار مي‌گيرد چربي كمتري دارد و منبع پروتئيني مناسب براي بدن به شمار مي‌رود.
وي افزود: پاچه گوسفند و گاو به دليل اينكه حاوي كلسيم زيادي است مصرف آن براي درمان پوكي استخوان و افرادي كه مدام دچار شكستگي استخوان مي‌شوند، مناسب است.

مهم ترين خاصيت پاچه گوسفند: رفع گرفتگي صدا و سرفه‌هاي خشك

افرادي كه قدرت حسي آنها افزايش يافته و صداها يا بوهاي كم، آزارشان مي‌دهد(حواسشان حساس‌تر از معمول شده است)، با مصرف پاچه مشكلشان بهبود مي‌يابد.

اين متخصص تغذيه با تاكيد بر اينكه مصرف مغز گاو و گوسفند به هيچ عنوان توصيه نمي‌شود، تصريح كرد: هر مغز گاو و گوسفند به اندازه 8 تخم مرغ كلسترول داشته بنابراين مصرف آن براي بدن ضرر دارد، البته مصرف مقدار اندك آن در فواصل طولاني براي نوجوانان در حال رشد موردي ندارد.

صفوي با اشاره به اينكه بدن انسان روزانه به 3 واحد گوشت و پروتئين نياز دارد، گفت: زبان گوسفند 3 واحد و پاچه 2 واحد پروتئين به شمار مي‌رود، بنابراين بيماراني كه كلسترول داشته و يا دچار نقرس هستند نبايد از كله‌پاچه استفاده كنند.

وي افزود: مصرف آبغوره، نارنج و ليموي تازه به دليل داشتن آنتي‌اكسيدان همراه كله‌پاچه جذب چربي را كاهش مي‌دهد، همچنين بهتر است كله‌پاچه را به عنوان غذاي اصلي و در وعده ظهر استفاده كنيم.

اين متخصص تغذيه اظهار داشت: افرادي كه عادت دارند هنگام ظهر، وعده ناهار را زودتر ميل كنند، بهتر است از مصرف كله‌پاچه براي صبحانه بپرهيزند.
موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۲۹:۵۱

با درود طراحي سايت در مشهد سرويس خواننده‌گان سايت عصر نوشتن . با نصيب چهارم فراگيرياز اساس در سرويس شما هستيم . درين نصيب مطالب زير را با نيز بررسي خوا هيم كرد : مضمون‌ كامنت و لزوم استفاده از آنكاراكترها وسمبل ها و روش استفاده در XHTMLنقطه استارت براي هر اينترنت سايتيلينك و پيوند براي ارسال آدرس اينترنتيدرج تصاوير در گواهي
معني كامنت و لزوم استفاده از آن بهينه سازي سايت
نظم در برنامه نويسي قيمت بالايي دارااست به گونه اي كه بايستي برنامه مندرج بوسيله شما قابل تعقيب كردن به وسيله برنامه نويس ديگري باشد . يكي ابزارهايي كه دراين مورد به ما ياري مي نمايد گذاشتن كامنت است .كامنت در واقع متن هايي است كه در سورس برنامه وجود دارا‌هستند البته در نمايش خروجي ظواهر نمي‌شوند . كامنت گذاري در HTML و CSS و JavaScript كاربرد متعددي دارا‌هستند . به نمونه زير اعتنا نماييد :
“ - //W3C//DTD XHTML 1 . 0 Strict//EN ”“ http : //www . w3 . org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1 - strict . dtd ” >” http : //www . w3 . org/1999/xhtml ” >

” Content - Type ”content= ” text/html; charset=utf - 8″/>

I really , really like this XHTML stuff .
. Handy one , that . –>


و خروجي به اين صورت است :
design - web - 41 . gifدر واقع با كامنت توضيح داده است كه چرا از تگ em استفاده نموده است . كامنت گذاري در HTML بيشتر براي جدا كردن بخش هاي گوناگون وبسايت هست به صورت نمونه نصيب منو را با كامنت معين ميكنيم و ميگويم به عنوان مثال اين نصيب از HTML براي منو است .
طرز نوشن كامنت در HTML به‌اين صورت است :


در جاوا اسكريپت به 2 صورت زير صورت :
/* comment */// comment
و در CSS :
/* comment */
بگذاريد يك ذره جلوتر برويم و يك استفاده ماهر خيس كامنت را نيز براتون توضيح بدهم :
استفاده ديگر كامنت وقتي است كه ميخواهيد جزء كد خودتونو نمايش نديد و يا اين كه براي مدتي مخفي نماييد در آن زمان است كه نصيب ذي‌ربط را كامنت مي‌كنيد كه بعدا نيز قابل رجوع است .
“ - //W3C//DTD XHTML 1 . 0 Strict//EN ” “ http : //www . w3 . org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1 - strict . dtd ” >” http : //www . w3 . org/1999/xhtml ” >

” Content - Type ” content= ” text/html; charset=utf - 8″/>

Current Stock
The following items are available for order :

    Dark Smoke Window Tinting
    Bronze Window Tinting
    Spray mount    Craft knife    –>
و درحال حاضر خروجي برنامه
design - web - 42 . gif
توجه نمائيد كه 2 گزينه li نمايش نمي يابد البته حذف نشده تا احتمال دارد در آتي مجدد فعال شوند .
در‌صورتي‌كه سوالي در اين نصيب داريد در بخش كامنت ها جواب خواهم بخشيد و يا از طريق فرم تماس اينترنت سايتم با اينجانب در تماس باشيد .كاراكترها وسمبل ها و شيوه استفاده در XHTML
بخش اعظمي مورد ها پيش ميايد كه ميخواهيد در نوشته خويش نظير نوشتن همين مقاله از كاراكترهايي نظير > ويا & و يا اين كه هر كاراكتر خاص ديگري استفاده فرمائيد . در XHTML ما به جاي درج بي واسطه اين كاراكترها از كد خاصي كه براي آن ها تعريف شده استفاده مي‌كنيم . براي مثال به جاي & از & استفاده ميكنيم و اين يكي‌از تفاوت هاي HTML با XHTML است , يعني در حالتي‌كه به‌اين صورت كار نكنيم گواهي ما Valid نخواهد شد .
براي آگاهي از اين كد ها مي‌توانيد بدين نشاني مراجعه كنيد .برگه اوليه , نقطه استارت هر سايت
نقطه استارت هر وبسايت ورقه نخستين آن است كه با اسم index ويا default شناخته خواهد شد . ما در يك نمونه كاربردي تگ هايي كه تا به اكنون آموختيم به بيش تر دو ويژگي نو افزودن تصوير و ارسال پست الكرونيكي را خوا هيم فراگرفت .
نمونه زير را در اديتور خويش بنويسيد و با اسم index . html ذخيره كنيد
” Content - Type ” content= ” text/html; charset=utf - 8″/>

BubbleUnder . com
Diving club for the south - west UK – let ’ s make a splash!
Welcome to our super - dooper Scuba site
Glad you could drop in and share some air with us! You ’ vepassed your underwater navigation skills and successfullyfound your way to the start point – or in this case , our homepage .
About Us
” divers - circle . jpg ” width= ” 200″ height= ” 162″alt= ” A circle of divers practice their skills ” />
When we ’ re not diving , we often meet up in a local pubto talk about our recent adventures ( any excuse , eh ? ) .
Contact Us
To find out more , contact Club Secretary Bob Dobalinaon 01793 641207 orhref= ” mailto : test@test , com ” >emailbob@bubbleunder . com .


هم اكنون خروجي را ببينيم :
design - web - 43 . gifدر باب تگ هاي p و h تا قبل از اين حرف كرده ايم اما اينجا در نصيب contact نوشته آبي رنگ رنگي را مي‌بينيد كه لينك و پيوند است يعني تگ a اما يك پيوند معمولي نيست . اين يك پيوند براي ارسال پست الكرونيكي است و در شرايطي‌كه در ويندوز خويش برنامه رئيس نشاني اينترنتي داشته باشيد نظير outlook با آن مي‌توانيد به فرد متبوع پست الكرونيكي ارسال فرمائيد .صفحاتي كه تا به اكنون صحيح كرده ايم به طور متني و دوچندان كسل كننده است و براي جذابيت بيشتر بايستي از عكس ها استفاده كرد . با استفاده از تگ img مي توان تصاوير را به ورقه بيشتر كرد . به اين ترتيب :
” divers - circle . jpg ” width= ” 200″ height= ” 162″ alt= ” A circle of divers practice their skills ” />
اين تگ يك تگ empty است و دارنده attribute هاي زير است :
src براي نشاني عكس
alt براي توضيح تصوير
width پهنا تصوير به پيكسل
height طول تصوير به پيكسل
صرفا توجه كنيد كه نشاني از جايي كه برگه شما جاي‌دارد حساب مي‌شود يعني چنانچه تصوير در به عبارتي فولدري باشد كه ورقه شما جاي دارد به طرز بالا نشاني ميگيرد .
Alt نيز متني است كه عكس را تعريف مي نمايد و در مرورگرهاي متني و يا اين كه وقتي كه مرورگر تصاوير را نشان نميدهد به جاي نمايش عكس اين نوشته نمايش مي‌يابد و البته استفاده ديگر اهميتش براي موتورهاي كاوش است .
اين نكته را نيز در پايان بيشتر كنم كه براي Valid شدن در XHTML كاغذ وجود alt الزامي است .
چنانچه سوالي در اين نصيب داريد در بخش كامنت ها جواب خواهم بخشيد .
ادامه دارااست در‌حالتي كه موردپسند قرار گيرد!

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۲۸:۰۴

 همانطور طراحي سايت در مشهد كه در مطالب متعدد در خصوص پباده سازي وبسايت شركتي اشاره كرديم اهميت پباده سازي وب سايت شركتي امروزه در درحال حاضر ارتقا مي‌باشد و با دقت به استقبال يوزرها دربرگيرنده طيف هاي متعدد از فضاي وب و انجام اكثري از جستجوها براي كشف كردن كالاها و سرويس ها متفاوت در وب نياز به پباده سازي سايت شركتي بيشتراز هر زمان ديگري براي بهينه سازي سايت مديران شركت هاي با اهميت و از حق تقدم ها به حساب آورده مي شود . با مبادرت به پباده سازي تارنما شركتي مي‌توانيد تعداد فراوان متعددي از يوزرها را در سمت وب سايت خويش جذب نماييد و از مشتريان بالقوه اي كه در وب حضور دارا‌هستند مشترياني اثبات بسازيد . آوازه يافتن مارك شما و تبليغات نا محدود فارغ از هزينه از ساير مزيت هايي است كه مي توان براي پباده سازي سايت شركتي به آن ها اشاره نمود . پباده سازي تارنما شركتي غالب از مزايا و تجهيزات پباده سازي وبسايت شركتي بيشتراز آنچه نياز بوده است در مقاله ها گذشته بخش فراگيري پباده سازي وب سايت ذكر كرده ايم . ساخت اعتماد و مشتريان بامسئوليت و اثبات و بالا بردن پرستيژ كسب و فعاليت از خصوصيت هايي است كه مي توان براي كمپاني هايي كه مبادرت به پباده سازي تارنما شركتي چيره كرده اند برشمرد . پباده سازي وبسايت شركتي مي بايست از يك گرافيك و ظواهر مضاعف فوق العاده برخوردار باشد كه در هنگام ورود يوزرها به تارنما آنها‌را ترغيب به ماندن و ورقه گردي در تارنما شما نمايد و بتوان در آن به خير همه تجهيزات و سرويس ها مطرح شده بوسيله كمپاني را به مشتريان ارائه اعطا كرد و نيازهاي آن ها را به خير در اختيار آن‌ها قرار اعطا كرد تا مبادرت به خيريد با كمترين كليك در وبسايت شما نمايند . ترقي پباده سازي تارنما شركتي ممكن است در صورتيكه يكسري سال پيش به مديران يك كمپاني مي گفتيد كه نياز به پباده سازي وبسايت شركتي دارا‌هستند با بي تفاوتي از كنار شما مي گذشتند , مدتي آن‌گاه و چه بسا درحال حاضر اكثريت آنان نياز به يك پباده سازي سايت شركتي خوب را فهم و شعور مي نمايند البته گشوده نيز فكر‌مي‌كنند كه به صرف اين‌كه سايتي را داشته باشند كفايت مي نمايد و چه بسا انتظارات نا معقولي هم دراين مورد دارا هستند . به اين ترتيب براي رقابت در دنياي پباده سازي وب سايت روز جاري نياز داريد كه پباده سازي وبسايت شركتي شما به طور كاملاً ماهر و تخصصي انجام بگيرد و مؤلفه هاي متعددي در رابطه به كسب و عمل شما در آن گنجانده شود . بدين ترتيب با مراجعه و يا اين كه مشورت كردن از شركت ها داراي اعتبار و پيش كسوت اي در مورد سئو وب سايت و پباده سازي تارنما نظير نونگار پردازش ميتوانيد تصميمات بهتري براي پباده سازي وبسايت كمپاني خويش بگيريد . ترغيب به ماندن و ورقه گردي در وبسايت شما نمايد و بتوان در آن به خير و خوبي كليه تجهيزات و سرويس ها مطرح شده بوسيله كمپاني را به مشتريان ارائه بخشيد و نيازهاي آنها‌را به خير دردست آن ها قرار بخشيد تا مبادرت به خيريد با كمترين كليك در تارنما شما نمايند 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۴۸:۳۱

انجام پباده سازي وبسايت قابل دسترس سواي گم راه شدن در مراحل پباده سازييكي از بزرگترين مشكل هايي كه در طراحان وب سايت مشاهده نمودم اين است كه دسترسي بهخود را بيش از حد پيچيده مي سازند. خيلي از طراحان سايت فكر مي كنند ساخت محتواهاي قابل دسترس در طراحي سايت مانند مواردي است كه بايد هفته ها طول بكشد تا به صورت اغراق آميزي تگ شود، طراحي تب هاي مرورگرها و كلمات كليدي بايد در هر دقيقه در طراحي سايت نمايان شود و نوشتن متا داده ها بايد بسيار تشريحي باشد، اما بايد بدانيد كه كاربران سايت چنين طراحي سايتي را نمي پسندند و حتما از طراحي وب سايت مذكور خارج مي شوند. در هر صورت، با استفاده از تكنيك ها و دستورالعمل هاي موجود در اين مقاله ، مي توانيد طراحي وب سايت خود را در دسترس كاربران زيادي بدون صرف وقت و انرژي زياد، قرار دهيد.
 طراحي سايت در مشهد
من قابليت دسترسي طراحي وب سايت را به اين ترتيب تعريف مي كنم:
قابل دسترس ساختن طراحي وب سايت در برابر مخاطبين وب سايت، صرفه نظر از مشتريان وب سايت، توانايي هاي فيزيكي شان و يا الويت و علاقه مندي هاي شان.
براي ساده ساختن عملكرد ها و مراحل ساخت يك طراحي سايت قابل دسترس، گروه بندي هاي مشخص كمي وجود دارد كه مي تواند بسيار در اين زمينه كمك كننده باشد:
    كساني كه اخلال در بينايي خود دارند: كساني كه در قوه بينايي خود ضعيف هستند و يا به طور كامل نابينا هستند. اين كاربران ممكن است از نرم افزار صفحه نمايش پاسخگو استفاده كنند و يا از ويژگي هاي مرورگرها براي بزرگنمايي اندازه و كنتراست متن ها به كار مي برند.    كساني كه در شنوايي خود اخلال دارند: كساني كه در قوه شنوايي خود ضعيف هستند و يا به طور كل ناشنوا مي باشند. اين كاربران نياز دارند تا طراحي سايت ها را تنها به صورت بصري بدون هيچ علايم صوتي، بازديد كنند.    كساني كه در جسم خود ناتوانايي هايي دارند: كساني كه در توانايي جسمي خود ضعيف هستند و در استفاده از كيبورد و يا ماوس مشكل دارند. اين كاربران مي توانند از رابط هاي كاربري گوناگوني استفاده كنند كه اكثر اين رابط هاي كاربري كليدهاي مخصوصي براي اين كاربران وب سايت مهيا مي كنند.     كاربران طراحي سايت گوشي همراه: افرادي كه ممكن است از گوشي هاي همراه و تبلت بخصوص براي مرورگرها و يا كنسول هاي بازي خود استفاده كنند. ابعاد و نسبت هاي صفحه نمايش طراحي سايت ها بايد در اين ابزارها متناسب باشد.    كساني كه دسترسي به آخرين تكنولوژي هاي روز دنيا ندارند: كساني كه ممكن است به تكنولوژي ها و فن آوري هاي مدرن روز دنيا دسترسي نداشته باشند، مانند كاربراني كه در مناطق محروم و يا كشورهاي در حال پيشرفت زندگي مي كنند. اين كاربران وب سايت از موارد پايه استفاده مي كنند و نمايش ديگر عوامل در طراحي سايت را غير فعال مي كنند تا بتوانند به محتواي طراحي سايت ها دسترسي داشته باشند.
براي طراحي يك وب سايت قابل دسترس و قابل استفاده براي همه كاربران سايت، يكي از مهم ترين مواردي كه مي توانيد انجام دهيد اين است كه محتواي طراحي وب سايت خود را از ديگر عوامل موجود در وب سايت خود مجزا سازيد. با مجزا سازگي محتوا از ديگر عوامل طراحي وبسايت، شما به كاربران اين توانايي را مي دهيد تا از محتواهاي طراحي سايت كه متناسب شان است و امكان دسترسي به آن را دارند، استفاده كنند، حال اگر اين كاربران ناشنوا، نابينا و غيره باشند، فرقي هم ندارد.
 محتواي طراحي سايت
بخش محتواي طراحي سايت، بخش اصلي و عمده يك طراحي وب سايت قابل دسترس و قابل استفاده مي باشد. قسمت محتواي طراحي وب سايت كه شامل هر چيزي ميان تگ مي باشد بايد اطلاعاتي را خود قرار دهد كه شما مي خواهيد توسط آن ها با مخاطبين وب سايت خود به طور مستقيم ارتباط داشته باشيد، مانند محتواهاي متني و تصويري. بخش محتواي طراحي سايت نبايد شامل هر اطلاعاتي درباره ظاهر صفحه وب سايت باشد- اين موارد متعلق به بخش بصري طراحي وب سايت مي باشد.
ساختار. بخش محتواي طراحي سايت بايد بر اساس معاني تگ هاي HTML باشد كه شما استفاده مي كنيد. اگر شما از قبل با برنامه نويسي وب آشنايي داشته باشيد، اين مورد براي تان آسان خواهد بود. اگر اين چنين نيست، بايد مقاله ROGER JIHANSSON درباره SEMANTIC HTML را مطالعه بفرماييد.
    تيتر صفحه وب سايت بايد داراي تگ

باشد، كه نشان دهنده تيتر چشمگير در يك صفحه از وب سايت مي باشد.    جستجويابي هاي طراحي سايت بايد شامل تگ
  باشد، زيرا داراي ليستي از آيتم هاي مختلف مي باشد.    هر زمان كه امكان دارد، از استفاده از اشكال