خرید زودپز برقی تفال
قیمت اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ مرغوب
قیمت انواع پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
معرفي مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۴:۲۹

تصور كنيد كه يك كالاي چرم طبيعي زيبا را كه اصولا قيمت بالايي دارد ( مثل كيف اداري) خريده ايد يا هديه گرفته‎ايد. اگر مثل كيف پول و مدارك  يا كيف دوشي مورد استفاده روزمره شما نباشد، آن را در گوشه‎ي امني از كمد خود قرار مي‎دهيد و شايد هم پس از مدتي استفاده به دست فراموشي مي‎سپاريد. تصور كنيد بعد از مدت‎ها، زماني كه آن را دوباره مي‎يابيد، مي‎بينيد خشك شده و ترك خورده است. لحظۀ غم انگيزي خواهد بود! ما به شما خواهيم گفت كه چگونه اين تجربه ناراحت كننده را پشت سر بگذاريد.

اما پيش از هرچيز توصيه مي كنيم مقالات مراقبت خانگي و ساده از كالاي چرم طبيعي و چند دقيقه تا يادگيري روش هاي مراقبت از چرم نبوك و جير را بخوانيد. هميشه پيشگيري بهتر از درمان است.

علت ترك خوردن چرم طبيعي

در ابتدا بهتر است بدانيم كه دليل ترك خوردن چرم چيست. با نگاهي ميكروسكوپي به چرم، متوجه خواهيد شد كه اين ماده‎ي ارزشمند از الياف بسيار ريزي تشكيل شده كه به شكلي پيچيده در يكديگر تنيده شده‎اند. اين الياف در سطح چرم متراكم‎تر بوده و هر چه پائين‎تر برويد از تراكم آن كاسته مي‎شود.

از آن جا كه چرم در واقع بخشي از بدن يك موجود زنده بوده، به طور مداوم با مواد روغني تغذيه مي‎شده است. حال، با توجه به اين كه ديگر قسمتي از يك ارگانيزم زنده نيست، اين مواد روغني مغذي را نيز دريافت نمي‎كند. بنابراين، الياف در هم بافته شده‎ي آن با هر حركتي به يكديگر سائيده مي‎شوند و به مرور زمان خشك و خراشيده مي‎گردند.

براي جلوگيري از اين اتفاق، لازم است تا چرم به صورت مداوم تميز و روغن كاري شود تا الياف آن نرم و قابل انعطاف باقي مانده و صدمه نبينند. در صورتي كه براي نگه داري چرم از واكس و مواد روغني لازم استفاده نكنيد، محصول چرمي شما به مرور زمان آسيب ديده و ترك خواهد خورد. همينطور اگر چرم را در معرض تابش مستقيم نور خورشيد و يا در مجاورت منبع گرمازاي ديگري قرار دهيد هم همين اتفاق خواهد افتاد. نور خورشيد داراي اشعه‎ي ماوراي بنفش است كه موجب ايجاد شكستگي در سطح مولكولي چرم شده و در واقع آن را دچار پيري زودرس مي‎كند. بنابراين، توجه داشته باشيد كه در صورت عدم استفاده از يك كالاي چرمي آن را در معرض تابش خورشيد قرار ندهيد و يا سطح آن را كاملاً بپوشانيد. و نكته آخر اينكه در تركيبات برخي از واكسها و روغن هاي نگه دارنده چرم مواد ضد آفتاب وجود دارد و در صورتي كه كالاي چرمي شما به صورت مداوم در معرض آفتاب قرار دارد استفاده از اين مواد موثر خواهد بود .

چگونه ترك محصولات چرم طبيعي را ترميم كنيم؟

در مورد ترميم ترك ايجاد شده بر روي چرم، نظرات متفاوتي وجود دارد. واقعيت اين است كه الياف چرم پس از ترك خوردن ديگر نمي‎توانند كاملا به حالت اول برگشته و ترميم شوند. موضوع اين است كه تنها كار ممكن پر كردن حد فاصل ترك‎هاي ايجاد شده را با ماده‎اي مناسب است. انجام اين كار موجب مي‎شود كه الياف سالم اطراف ترك‎ها نيز تقويت شده و باقي قسمت‎هاي چرم سالم بماند.

استفاده از اين روش، موجب مي‎شود كه كالاي چرمي شما از دوام و عمر بيش‎تري برخوردار گردد.

در صورتي كه ترك‎ها يا بريدگي‎ها عميق تر باشند، لازم است تا از موادي غني‎تر و روغني‎تر استفاده كنيد.

مواد ترميم كننده‎ي مخصوص چرم به گونه‎اي طراحي شده‎اند كه به خوبي جذب چرم شده و تاثيري طبيعي بر روي آن داشته باشند. امروزه، اين مواد در بازار موجود بوده و در دسترس همگان هستند. لازم به ذكر است كه محصولات ترميم كننده‎ي چرم داراي انواع مختلفي بوده و بسته به عمق آسيب ديدگي مي‎توانند مورد استفاده قرار بگيرند.

مراحل ترميم:

 1. تميز كردن چرم:

بهتر است ابتدا ماده‎ي تميز كننده‎ي مخصوص چرم را بر روي بخش كوچكي از آن آزمايش نمائيد. لازم است روند تميز كردن چرم با ملايمت كامل انجام شود تا از بروز هر گونه آسيبي جلوگيري گردد. تميز كردن چرم، كمك مي‎كند تا لايه‎هاي گرد و غبار از روي كالاي شما پاك شده و لكه‎ها از آن زدوده شوند. عدم رسيدگي به چرم موجب مي‎شود كه سطح آن به تدريج خشك و شكننده گردد و آلودگي و گرد و غبار در تمام منافذ چرم رسوخ كند كه علاوه بر ايجاد ظاهري ناخوشايند به سلامت آن نيز آسيب مي‎زند.

ترك خوردن چرم طبيعي ؛ روش هاي پيشگيري و ترميم
 1. استفاده از مواد ترميم كننده:

مواد ترميم كننده‎ي چرم را با انگشت يا با استفاده از يك اسفنج نرم به محل صدمه ديده بماليد. لازم است دقت نموده و اين كار را با حوصله و ظرافت كافي انجام دهيد. ممكن است چرم به دليل آسيب و خشكي زياد، اين مواد را به سرعت جذب نمايد. بنابراين، شايد لازم باشد كه اين كار را چند بار تكرار كنيد. پس از اطمينان از كامل شدن روند مزبور، لازم است محل ترميم شده را كاملاً صاف و يكدست كنيد تا با چرم‎هاي اطراف خود، تضاد قابل توجهي نداشته و طبيعي به نظر برسد.

ترك خوردن چرم طبيعي ؛ روش هاي پيشگيري و ترميم
 1. تكرار كنيد:

پس از مدتي مي‎توانيد دوباره اين كار را تكرار نمائيد. با توجه به غلظت قابل توجه مواد ترميم كننده‎ي چرم، نمي‎توان آن را بر روي تمام سطح چرم استفاده نمود. پس از پايان روند ترميم و خشك شدن مواد، مي‎توانيد با استفاده از يك واكس معمولي، سطح چرم خود را جلا دهيد. با اين كار مي‎توانيد خشكي چرم را از بين برده و عمر آن را طولاني‎تر نمائيد. روند واكس زدن را تا جايي ادامه دهيد كه چرم ديگر آن را جذب نكرده و طبيعي جلوه كند.

توصيه هميشگي ما همان جمله معروف است: پيشگيري بهتر از درمان! سعي كنيد با مراقبت هاي ساده و دائمي از كالاي چرم، مانع ترك خوردگي و آسيب جدي به آن شويد. به اين ترتيب مي توانيد تا مدتها با خيال راحت از مزيت ماندگاري محصولات چرم طبيعي و ظاهر فوق العاده آن بهره ببريد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۴۷:۰۲

نكات انكار ناپذير در پباده سازي سايت هنگام طراحي سايت، بايستي از توان تفكر و تخيل خويش به خير به كار گيري فرمائيد . طراحي سايتي كه در ميان اجزاي مختلف آن، از جمله متن و گرافيك و . . . تعادل بر قرار شده باشد، براي كاربران جذاب خواهد بود و دقت آن ها را جلب مي نمايد و آن ها را در وبسايت نگه مي دارد . 
سئو در مشهد
نكات انكار ناپذير در طراحي سايت هنگام پباده سازي سايت، بايستي از قدرت تاءمل و تخيل خود به خير استعمال فرمائيد . پباده سازي سايتي كه در بين اجزاي گوناگون آن، از گزاره متن و گرافيك و . . . تعادل بر قرار شده باشد، براي يوزرها ديدني خواهد بود و دقت آن ها را جلب مي نمايد و آن ها را در تارنما نگه مي دارد . 

طراحي سايت در مشهد

در پباده سازي سايت خود، نكات بي آلايش اما ضروري پايين را رعايت نماييد تا فيض خوبي را دريافت كنيد: طراحي تارنما خود را در قالب 800 * 600 پيكسل پباده سازي كنيد تا محتواي سايت شما براي همه صريح و صريح باشد . در شراي چه امروزه نمايشگر هاي بزرگتر رونق گرفته، البته تعداد دوچندان زيادي از اشخاص دستگاهاي كوچك، مانند لپ تاپ، تبلت و تلفن ها هوشمند استعمال مي كنند . از فونت هاي مناسب و با اندازه مطلوب استفاده فرماييد . معمولاً مقدار فونت ها نبايد از 10 كوچكتر باشد، ولي اكثر به دسته فونت قضيه به كارگيري شما بستگي دارد . همينطور از فونت هاي استاندارد كامپيوتر و كد هاي HTML نويسي به كار گيري نماييد . ساده بودن پباده سازي وب سايت را مراقبت نمائيد و هيچ زمان با طراحي پيچيده رابط كاربري، ذهن يوزرها خويش را بيش از حد در گير و سرگرم نكنيد . طراحي تارنما حساس است، اما تنها به جلوه هاي ظاهري و زيبايي خلاصه نمي شود . بلكه مي بايست سعي مطلوبي هم داشته باشد . 
نكات گرافيكي پباده سازي سايت امروزه تعداد دوچندان متعددي از كاربران با استعمال از موبايل ها و دستگاه هاي هوشمندي كه امكان مرور اينترنت را دارند، وب سايت ها را بازديد مي كنند . 
پس: 
پباده سازي تارنما خود را طوري انجام دهيد كه از شيوه دستگاه هاي تلفن همراه قابل رويت و استعمال باشد . 
در پباده سازي سايت، در نظر به چنگ آوردن نكات گرافيكي و بصري تارنما فراوان حائز اهميت مي‌باشد . 
يكي از قسمت هاي مهمي كه در فرآيند طراحي تارنما بايستي به صدق درنظر گرفته شود، شكلي مناسب، سهل و آسان و قابل درك داشته باشد، نوار مسير يابي تارنما مي باشد كه كاربران را از برگه اي به صفحه ها ديگر منتقل مي نمايد . نكات زير به شما كمك مي كند تا نوار مسيريابي وبسايت را به صحت پباده سازي كنيد: در هنگام پباده سازي سايت، عناصري كه مي بضاعت بر روي آن ها كليك كرد را از عناصري كه اين قابليت و امكان را ندارند، متمايز نماييد . از گرافيك يكسان براي اين عناصر به كارگيري نكنيد . هميشه نوار مسيريابي وبسايت را در يك نفطه اثبات قرار دهيد و جايش را در صفحه ها ديگر عوض نكنيد . و در آخر بايد ذكر كرد كه صرفا كليد برد در طراحي سايت، سادگي مي‌باشد . زيبايي در عين سادگي صرفا كليد و الگويي مي‌باشد كه مي تواند شما را در اين مسير با موفقيت به نقطه پايان برساند .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۰۹:۵۵

در رابطه بازاريابي الكترونيكي online marketing آيا مايليد كه در اينترنت تبليغات فرمائيد و در در ميان هزاران سايت محصولات، سرويس ها و يا سايت خويش را معرفي نماييد تا بازديدكنندگان وبسايت هاي ديگر به سوي شما روانه شوند . 

سئو در مشهد

طراحي سايت در مشهد


در رابطه بازاريابي الكترونيكي online marketing آيا مايليد كه در اينترنت تبليغات كنيد و در في مابين هزاران وب سايت محصولات، خدمات و يا اين كه وبسايت خود را معرفي فرمائيد تا بازديدكنندگان وبسايت هاي ديگر به سوي شما روانه شوند؟ آيا مي دانيد درآمد سايت هاي اينترنتي از كجا بدست مي آيد؟ كليك دريافت كردن تنها هدف كليه سايت ها مي باشد زيرا قدرت در دنياي وب يعني كدام وب سايت بيشترين بازديد كننده را دارد . 
زماني يك تارنما مالك تعداد زيادي بازديد كننده روزمره مي شود در نتيجه: بها تبليغات در اين وبسايت گران خيس ميباشد . سايت ها براي رشدشان در سايت هاي بزرگتر تبليغ مي كنند تا صرفا با يك كليك بر روي تبليغشان در آن سايت، بازديدكننده ها وارد وب سايت تازه شوند آيا مي دانيد چه فاكتورهايي براي عمده شدن بازديدكننده ها و تبديل شدن به يك سايت مثال حتمي است؟ 
تبليغات هدفمند نو بودن موضوعات تنوع داشتن اطلاعات پيدايش بودن محتويات سايت يك وبسايت اهل ايران كه در روز بتواند 20 هزار بازديدكننده براي خويش جذب كند، مي تواند ماهيانه حدود 10 ميليون تومان از روش تبليغات وبسايت هاي ديگر در وبسايت خود كسب كند يك راءس اينترنتي به اسم الكسا اين وظيفه را دارااست كه كليه تارنما هاي اينترنتي را مدام تحليل ميكند و بر پايه آمار، پرترافيك ترين سايت ها را ليست مي نمايد . موتور هاي جستجويي مانند گوگل و ياهو از اين سايت فراوان استعمال مي كنند . 
يوزرها اينترنتي زماني بدنبال وب سايت خاصي مي گردند سريعاً به سراغ موتورهاي كاوش مي پروسه كه اين موتورها از بين همگي تارنما هاي اينترنت مطالب را مدل بندي مي كنند و بر پايه اولويت نزديك بودن به كلمه و واژه جستجو گرديده آن ها را نمايش مي دهند . 
حساس ترين استراتژي براي كليه وبسايت ها و مديرانشان اين است كه در نتايج جستجوي يوزرها در درجه بالاتري باشند تا بازديدكنندگان بيشتري را به وبسايت خود بكشانند . براي وصال به اين هدف شركت هاي بزرگي در وب شروع به عمل كرده اند كه در قبال به دست آوردن مبلغي و با تضمين شما را در ليست نتايج بالا مي مارك . به اين فن و قابل انعطاف افزارها سئو مي گويند منش ديگر براي ارتقا بازديد كننده وب تارنما تبليغات بر روي موتورهاي جستجو مثل گوگل ياهو و ام اس اندرز ميكرد ن مي باشد . اين رويه يكي از مدرن ترين روشهاي تبليغات آنلاين مي باشد چرا كه با كمترين هزينه بيشينه و كمينه ي دما بازدهي را در در بين تبليغات اينترنتي دارا ميباشد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۷:۲۶

 به چه شكل موتورهاي كاوش عاشق اينترنت سايت شما خواهند شد؟ اگر‌چه رويه هاي زياد و البته متفاوتي براي جذب موتورهاي جستجو به يك اينترنت وب سايت وجود دارد ولي بر طبق تجربه ما بهترين خط مش هايي كه سبب مي شوند موتورهاي جستجو ، وب وب سايت را دوست داشته باشند . 

طراحي سايت در مشهد
چه‌گونه موتورهاي جستجو دلداده وب سايت شما خواهند شد؟ اگر چه خط مش هاي زياد و ولي متفاوتي براي جذب موتورهاي جستجو به يك اينترنت تارنما وجود داراست اما بر طبق تجربه ما شايسته ترين راه هايي كه باعث مي شوند موتورهاي كاوش ، اينترنت تارنما را دوست داشته باشند . 
محتواي اينترنت سايت موتورهاي كاوش دلداده محتواي اينترنت تارنما شما مي باشند . يك محتواي عالي كه منحصر به فرد و يگانه شما باشد يعني از وب وب سايت ديگري كپي نشده باشد . محتواي وب وب سايت خوب تر است مربوط به فعاليت كسب و عمل باشند . چه بسا در مقاله ها و اخباري كه مي گذاريد از همين ضابطه پيروي نماييد . 
آپ ديت شدن وب سايت يك وب وب سايت عالي وب سايتي مي باشد كه به روز مي شود . اگر وب وب سايت شما تغيير نكند درست نظير يك مغازه مي باشد كه ويترين آن عوض نمي شود و مشتريان را خسته مي نمايد . در واقع اگر به تاءمل آپ تو ديت كردن وب تارنما نباشيد چيزي براي عرضه نخواهيد داشت . همان طور كه در بالا نيز اشاره شد با گذاشتن اخبار، مقاله‌ها و . . . اينترنت تارنما خويش را زنده نگه داريد . 
ارتباط با وبمسترها يكي ديگر از دلايلي كه باعث شده اينترنت وبسايت را موتورهاي كاوش دوست داشته باشند، ارتباط كسب و عمل با اينترنت مستر ها مي باشد . گرفن لينك و پيوند هايي از وبمسترها به طور مداوم ياري زيادي به بهينه سازي وب سايت و در نتيجه كسب و فعاليت آنلاين خواهد داشت . 
لينك و پيوند بيلدينگ درصورتي كه براي اينترنت تارنما خويش لينك بيلدينگ انجام مي دهيد ، خيلي مهم مي باشد كه اين پيوند ها ارگانيك باشند . از خريدن لينك هايي با هزينه هاي بالا جلوگيري فرماييد زيرا برخي از لينك ها سبب گرديده كه رنك خود را در موتورهاي كاوش از دست بدهيد . در نظر داشته باشيد چقدر بك پيوند هايي كه مربوط به كار كسب و كار شما و داراي كيفيت بالا مي‌باشند داراي اهميت مي باشند . 
شبكه هاي اجتماعي در حالتي كه شما مايل ميباشيد جايي در موتورهاي جستجو داشته باشيد بايد به خوبي شبكه هاي اجتماعي را بكار ببريد . الگوريتم هاي جديد همانند گوگل پاندا شيفته اين مقاله مي‌باشند كه شما در شبكه هاي اجتماعي فعال و با مخاطبان خويش ارتباطات معناداري را برقرار كنيد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۰:۲۹

 نسخه – دايركت ادمين آپديت كردن آپاچي به آخرين نسخه – دايركت ادمين براي محاسبه كردن ورژن كنوني آپاچي از دستور پايين استعمال كنيد . سئو در مشهد
براي ارزيابي كردن نسخه كنوني آپاچي از دستور تحت به كار گيري نماييد . 
/usr/sbin/httpd -v 1- اگر شما از CustomBuild ورژن به روز به كار گيري مي فرماييد به ترتيب دستورات تحت را وارد نماييد cd /usr/local/directadmin/custombuild ./build update ./build apache ./build php n ./build rewrite_confs 2- در صورتي‌كه شما از CustomBuild ورژن اي كه منقضي شده به كار گيري مي نمائيد ( end of life ) ( ورژن coustomapache 1 .3 ) دستورات تحت را پياده نمائيد . 
cd /usr/local/directadmin/customapache ./build clean ./build update ./build apache_mod_ssl در صورتيكه شما از آپاچي apache 2 .x به كارگيري مي نمائيد به جاي خط انتها ( apache_mod_ssl ) از خط زير به كار گيري نماييد . 
./build apache_2 اين امرها ورژن آپاچي شما و پيكربندي آنرا به نهايي ورژن آپ ديت مي نمايد ، پس از آپ تو ديت شدن آپاچي خويش را آپديت نماييد . 
/usr/local/etc/rc .d/httpd restart

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۰۵:۰۱

تغيير پورت دايركت ادمين براي تغيير‌و تحول پورت پيشفرض 2222 در دايركت ادمين بصورت تحت عمل كنيد:تعريف پورت نو زمينه حيث در بخش TCP_IN و TCP_OUT فايروال سرور ، save تغييرات و restart فايروال ( در چهره وجود فايروال CSF ) . سئو در مشهد
براي تغيير‌و تحول پورت پيشفرض 2222 در دايركت ادمين بصورت پايين عمل كنيد : تعريف پورت تازه موضوع حيث در بخش TCP_IN و TCP_OUT فايروال سرور ، save تغييرات و restart فايروال ( در رخ وجود فايروال CSF) Directadmin » Extra Features » ConfigServer Firewall&Security » Firewall Configuration » IPv4 Port Settings دستكاري فولدر directadmin .conf در مسير /usr/local/directadmin/conf بصورت زير nano /usr/local/directadmin/conf/directadmin .conf عدد 2222 در پيش‌رو واژه و كلمه port وجود دارد . عدد را به پورت مورد نظر تغيير تحول داده و پوشه را با ctrl+x و enter ذخيره نمائيد . با امر service directadmin restart سرويس را restart نماييد . در مرورگر آزمايش كنيد كه بدرستي انجام گرديده باشد . پس از اطمينان از صحيح بودن عمل پورت 2222 را در فايروال از بخش هاي TCP_IN و TCP_OUT حذف كرده و فايروال را restart نمائيد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۰:۲۲

نوع مختلفي از جواهرات فيروزه اي

آيا شما عاشق استفاده از انگشتر هستيد، دوست داريد انگشتر خاص خود را بپوشيد و يا فقط خواهان يك جواهر منحصر به فرد از نوع فيروزه هستيد، ما قطعا مي توانيم تمام نياز شما را برايتان فراهم نماييم.زيرا جواهري خاص شامل كلكسيون زيبا از انگشتر فيروزه مردانه و انگشتر هاي فيروزه زنانه ميباشد.

در اين مقاله اندكي در مورد انگشتر فيروزه مردانه موجود در جواهري خاص با هم سخن خواهيم گفت. براي كسب اطلاعات بيشتر به وب سايت ما مراجعه نماييد.

حلقه هاي فيروزه اي زيبا و غير معمول هستند. به طور كلي، فيروزه در تمام دنيا بيشتر با مجموعه اي از نقره استرلينگ همراه شده است، با اين حال، فيروزه را نيز مي توان با جواهرات طلايي نيز استفاده كرد و اين كار در اكثر نقاط دنيا نيز استاندارد شده است. جواهري خاص سالهاي زيادي است كه  انگشتر فيروزه مردانه را با فيروزه تركيب كرده است. حتي براي رضايت هر چه بيشتر مصرف كنندگان بر روي محصولات خود روكش هايي از طلاي سفيد و زرد را قرار داده است.

جواهري خاص همچنين مدل هاي بسياري از انگشتر هاي نقره فيروزه را براي سفارشات خاص توليد مي كند. گروه توليدي ما براي رضايت هر چه بيشتر مشتري انواع مختلفي از فيروزه را به مشتري نشان داده و پس از انتخاب سنگ مورد علاقه، آن را بر روي انگشتر وي قرار مي دهد. ما در توليد حلقه هاي مردانه و زنانه تخصص ويژه اي داريم. ما انگشتر هاي نقره مردانه خاصي را توليد مي كنيم كه در نوع خود بسيار منحصر به فرد هستند، و با قيمت هاي بسيار عالي و منصفانه آنها را به مشتريان خود تحويل مي دهيم.

در ابتدا بيايد اندكي در مورد فيروزه اصل با يكديگر سخن بگوييم

فيروزه با كيفيت بالا و يا درجه بالاي خلوص سنگي است كه از يك چرخه طبيعي توليد مي شود و از هرگونه دخالت انساني پاك است. فيروزه يكي از اولين سنگ هاي قيمتي است كه توسط انسان در بيش از 7000 سال پيش يافت شده است، در بين حكومت هاي سلطنتي و رهبران روحاني بسيار مورد احترام بوده است. بدست آوردن بالاترين كيفيت فيروزه كاري دشوار است. امروزه فيروزه با درجه خلوص بالا در جهان بسيار نادر شده است در نتيجه ارزش اين سنگ بسيار افزايش يافته است.فيروزه يك سنگ قيمتي رسوبي است، به اين معني كه رطوبت از طريق پوسته بالاي زمين كه داراي سولفات مس، آهن و آلومينيم است، به داخل سنگ ها نفوذ مي كند. فيروزه هاي با كيفيت از مواد معدني بسيار متمركزي تشكيل شده اند كه به داخل حفره ها و شكاف موجود در پوسته زمين نفوذ كرده و شرايط را براي ايجاد اين جواهرات نادر مهيا مي كند. فيروزه با كيفيت بالا از روي رنگ و درجه سختي آن كه حدودا 5 در مقياس سختي Moh است، شناخته مي شود.

به طور معمول، هنگام استخراج سنگ فيروزه سنگ هاي بسيار ديگري در كنار آن استخراج مي شود كه بايد آن ها را برداشت تا بتواند به سنگي با كيفيت متوسط  ​​كه در حالت طبيعي قابل استفاده باشد، برسند. جواهر با كيفيت فيروزه اي كه فيروزه با درجه بالا ناميده مي شود، در حفره هاي كوچك يا ورقه هاي نازك به صورت پراكنده در ميان فيروزه اي با كيفيت متوسط ​​يافت مي شود. معدنچي ها هميشه در جستجوي فيروزه با درجه بالايي از كيفيت هستند و زماني كه به آن دسترسي پيدا كردند، تمام عمليات متوقف مي شود تا مراقبت هاي ويژه اي را انجام دهند تا صدمه به اين فيروزه نرسد.ارزش فيروزه در پنج سال گذشته به علت محدوديت هاي استخراج از معادن و هزينه معدنكاري افزايش يافته است.

حال كه با ارزش فيروزه آشنا شديد مي توانيد به ما اعتماد كرده زيرا جواهري ما از بهترين فيروزه براي ساخت انگشتر ها و ساير محصولات استفاده مي كند. با ما براي بدست آوردن اطلاعات بهتري در مورد جواهري خاص همراه باشيد.

اگر دوست داريد صاحب يك انگشتر فيروزه مردانه بسيار زيبا شويد، انگشتر هاي موجود در سايت ما را بررسي كنيد. شما با ديدن مدل هاي موجود مي توانيد ايده خوبي را براي ساخت انگشتر فيروزه بدست آوريد تا ما آن را براي شما آماده نماييم و اگر مي خواهيد اطلاعات بيشتري در اين رابطه بدست آوريد مي توانيد با ما تماس بگيريد.


كلكسيون انگشتر فيروزه مردانه  از فروشگاه اينترنتي جواهري خاص

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۹:۳۰

– نصيب پانزدهمبا درود سرويس شما ملازمان عزيز كه پيگير يادگرفتن هاي  از اساس ” در وب سايت عصر نوشتن ميباشيد . بابت وقفه ي طولاني كه بين نصيب چهاردهم و پانزدهم توليد شد از شما بزرگواران پوزش مي طلبيم و همت مي‌كنيم تا پس از اين , ادامه فراگيري ها با سرعت بيشتري در وبسايت قرار گيرد . در‌اين نصيب از يادگرفتن پباده سازي وب‌سايت از اساس به بررسي پوزيشن‌ها در CSS ميپردازيم . با ما همراه گرديد .

سئو در مشهد
خصوصيت هاي ديگر لايه ها براي ادغام بندي قالب


براي مخلوط بندي , صورت دادن و ساختن يك طرح CSS خط مش هاي اكثري موجود است كه ما همت مي‌كنيم راحت ترين و معمولي ترين شيوه را تعيين كنيم تا شما سريعتر ايده هاي تان را اجرا نماييد و به سود دلخواه دست يابيد .
براين اساس از اسم بردن و توضيح تك تك خصوصيت هاي ساختاري CSS كه كاربردهاي مشابهي دارا هستند صرف لحاظ كرده و صرفا آنان كه كاربرد بيشتري دارا‌هستند را با ذكر نمونه توضيح ميدهيم .


توضيح اصلي : از‌آن‌جا‌كه كدهاي HTML و CSS به لهجه پارسي نيستند و در همگي جهان به صورت مشترك به لهجه انگليسي به فعاليت مي‌روند , ترجمه ي آنان به پارسي در يادگيري مخاطب خلل ساخت كرده و منجر كژ فهمي و نادرست در يادگيري خواهد شد .
بنابر اين در‌پي اين خصوصي آموزشي سعي در تفهيم كاربرد هر كد داريم و ترجمه واژه و كلمه به واژه و برگردان كلمه هاي هر فرمان از لهجه انگليسي به لهجه پارسي مد نظرمان نخواهد بود .


درخصوص Absolute Position در CSS بيشتر بدانيم


Position ها ( پوزيشن به معناي طرز قرار گيري و حالت ) به هر لايه در CSS امر مي دهند كه براي مثال نسبت به لايه ي بالايي به مقدار 5 پيكسل و نسبت به لايه ي سمت راست 20 پيكسل مسافت بگيرند . براين اساس منزلت شان در ادغام قالب نسبت به لايه هاي ديگر معين مي‌شود .
به‌دنبال به بررسي Absolute Position ميپردازيم . در‌اين مدل پوزيشن شما ميتوانيد هر لايه را به مناسب در موقعيتي از كاغذ قرار دهيد سواي در لحاظ به دست آوردن منزلت لايه هاي ديگر . با استفاده از اين Position مي توان لايه ها را شناور كرد براي مثال دو يا اين كه يك‌سري لايه را روي لايه ديگر قرار اعطا كرد .
براي توضيح بيشتر يك جعبه زردرنگ به جعبه قرمز رنگ رنگي كه در نصيب چهاردهم ساخت كرديم بيشتر مي‌كنيم : ( پوشه متني تصوير زير در پايان مقاله براي دانلود بيان شده شده‌است )
پباده سازي وبسايت نصيب 15
در اينجا ما يك div با id , “ yellowblock ” را باطن div قرمز‌رنگ با id , “ redblock ” قرار داده ايم . براي شعور خوبتر رده اين دو جعبه در برگه , مرورگرتان را تغيير‌و تحول سايز دهيد و كوچك و بزرگ نمائيد .
توصيه : شما ميتوانيد در‌اين نشاني : اينجا با تغيير و تحول مقادير top و left و كليك روي آيتم “ See Result ” پوزيشن absolute را در برگه خوب تر شعور نمائيد .
پس اكنون متوجه شديم كه هر گاه خواستيم لايه اي را به اصطلاح شناور كنيم و در جاي خاصي از كاغذ در اختيار بگذاريم از پوزيشن absolute با مقادير مناسب استفاده مي‌كنيم .
در شرايطي‌كه شم ميكنيد اين معنا براي تان قابل لمس نيست نگران نباشيد . قرار نيست در‌اين پروژه از آن استفاده كنيم . ولي بدون شك روي كه بخواهيد پروژه هاي بزرگتر را اجرا فرمائيد به مفاهيم و امرها بيشتري نياز خواهيد داشت .
پوزيشن Relative
با پوزيشن absolute اجزا نسب به كلي ورقه فضاگير ميشوند براي مثال به يك لايه امر مي‌دهيم كه از بالاي ورقه 200 پيكسل مسافت بگير .
ولي در پوزيشن relative لايه ها نسبت به لايه قبل مقعيت دهي مي‌شوند . در اينجا يك نمونه را بررسي مي‌كنيم .
اين كدها را بين كلاس هاي پروژه تان قرار دهيد . بين تگ ها : ( فولدر متني تصوير زير در پايان مقاله براي دانلود بيان شده شده‌است )
پباده سازي وبسايت نصيب 15
اين كدها را بين تگ body قرار دهيد : ( فولدر متني تصوير زير در پايان مقاله براي دانلود مطرح شده شده‌است )
پباده سازي تارنما نصيب 15
در بين سه پاراگراف ساخت شده , به پاراگراف ميانه با كلاس “ nudged ” پوزيشن relative اختصاص داديم . كه سود را در تصوير سمت راست ذيل مشاهده ميكنيد .
تصوير سمت چپ مرتبط با همين سه پارا گراف است با اين تفاوت كه پوزيشن relative آن را حذف كرده ايم .
پباده سازي سايت نصيب 15
در سود به خير مشاهده ميكنيد كه پوزيشن relative به لايه فرمان مي‌دهد تا موقعيتش را نسبت به لايه ي پيشين از خودش گزينش نمايد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۰۴:۱۷

در اين مقاله سعي داريم در مورد زيورآلات نقره و روش هاي نگهداري براي نقره جات را بيان نماييم.

تميز كردن زيورآلات نقره كار بسيار آساني است. فقط لازم است مواد اوليه‌ي ساده‌اي را در دسترس داشته باشيد. آن‌گاه مي‌توانيد جواهرات نقره‌ي خود را مانند روز اول تميز و درخشنده كنيد.

قبل از اين كه به روش‌هاي تميز كردن زيورآلات نقره بپردازيم، بايد بدانيد كه براي تميز كردن اشياء نفيس و زيورآلات شكننده يا قديمي بهتر است به افراد متخصص رجوع كنيد تا اين كار را به صورت حرفه‌اي براي شما انجام دهند.

در اين جا ۳ روش مرسوم و ساده براي پاك كردن زيورآلات نقره ذكر مي‌شوند:

 1. استفاده از مايع ظرف‌شويي و آب:

[caption id="attachment_2627" align="alignnone" width="800"]زيورآلات نقره و ۳ روش نگهداري براي نقره جات زيورآلات نقره و ۳ روش نگهداري براي نقره جات[/caption]

ابتدا يك تكه پارچه‌ي ميكروفيبر تهيه نمائيد. امروزه اين نوع دستمال و پارچه در بازار به راحتي يافت مي‌شود. استفاده از پارچه‌ي ميكروفيبر اين مزيت را دارد كه برعكس حوله و باقي دستمال‌ها زيورآلات نقره‌ي شما را خراش نمي‌دهد. براي تميز كردن نقاط و مناطق كوچك، بهتر است از گوش پاك‌كن استفاده نمائيد.

اگر زيور نقره‌ي شما فقط اندكي كثيف شده باشد مي‌توانيد همين روش را به كار بريد. در ظرفي مناسب قدري آب گرم ريخته و چند قطره مايع ظرفشويي به آن اضافه كنيد. خوب هم بزنيد و بعد دستمال خود را به اين مايع آغشته كرده و با آن نقره را بسابيد.

احتمالاً تصور مي‌كنيد كه بهتر است اين كار را به صورت دوراني انجام دهيد. اما اين طور نيست! چون مالش دوراني موجب مي‌شود كه نقره خط بيوفتد. بهترين روش اين است كه دستمال خود را عقب و جلو ببريد و تمام فلز را برق بياندازيد.

براي تميز كردن زنجير بايد آن را داخل دستمال آغشته به مايع و بين انگشتان خود بگيريد و به آرامي بسابيد.

دقت كنيد كه به طور مداوم از بخش‌هاي تميز دستمال استفاده كنيد تا سياهي قسمت‌هاي پيشين را به بخش‌هاي ديگر انتقال ندهيد.

حتي مي‌توانيد از يك مسواك خيلي نرم هم براي اين كار استفاده كنيد. دقت كنيد كه مسواك بايد خيلي نرم باشد و شما هم آن را به آرامي روي نقره بكشيد.

بايد توجه داشته باشيد كه بعضي از انواع نقره از روي عمد به صورت سايه روشن ساخته مي‌شوند و لازم نيست جزئيات تيره‌ي اين نقره‌ها را سفيد كنيد.

 1. استفاده از جوش شيرين، آب ليمو، روغن زيتون و يا خمير دندان:

[caption id="attachment_2625" align="alignnone" width="800"]زيورآلات نقره و ۳ روش نگهداري براي نقره جات زيورآلات نقره و ۳ روش نگهداري براي نقره جات[/caption]

اگر زيورآلات نقره شما تيرگي قابل توجهي پيدا كرده است مي‌توانيد از پاك كننده‌هاي جدي‌تري مثل محلول جوش شيرين و آب استفاده نمائيد و مانند مورد فوق قطعه‌ي خود را با آن تميز كنيد.

از طرف ديگر مي‌توانيد نصف فنجان آب ليمو را با يك قاشق غذاخوري روغن زيتون تركيب كرده و از اين مخلوط استفاده نمائيد.

به علاوه مي‌توانيد براي تميز كردن نقره از خمير دندان هم استفاده كنيد. خمير دندان‌هايي كه جرم دندان را از بين مي‌برند براي اين كار مناسب‌تر هستند. لازم به تذكر است كه اين روش براي پاك كردن زيورآلات نقره‌اي كه مزين به سنگ‌هاي قيمتي يا نيمه قيمتي هستند، مناسب نيست!

در اين روش بايد مقدار اندكي خمير دندان (اندازه‌ي نخود!) را روي قطعه‌ي نقره‌ي خود قرار دهيد. در صورت لزوم بعداً مي‌توانيد از حجم بيش‌تري استفاده كنيد.

حال مي‌توانيد خمير دندان را با انگشت روي نقره ماليده و با يك دستمال ميكروفيبر آن را برق بياندازيد. در اين روش هم مي‌توانيد يك مسواك خيلي نرم را به كار بريد.

سپس زيورآلات نقره خود را زير آب بگيريد و شستشو دهيد تا خمير دندان كاملاً شسته شود.

 1. استفاده از محلول جوش شيرين و نمك در ظرف آلومينيومي:

مي‌توانيد از يك ظرف يك بار مصرف آلومينيومي استفاده كنيد يا داخل ظرفي را با يك ورق فويل بپوشانيد. حال، يك قاشق غذاخوري نمك و يك قاشق غذاخوري جوش شيرين را داخل ظرف ريخته و به آن آب داغ اضافه كنيد و خوب هم بزنيد تا نمك و جوش شيرين كاملاً حل شوند.

بهتر است اين روش را براي زيورآلاتي كه سنگ‌هاي قيمتي و نيمه قيمتي داشته و يا قديمي و شكننده هستند به كار نبريد. چون امكان دارد به آن‌ها آسيب برسد.

به كار بردن اين شيوه، نقره را كاملاً تميز مي‌كند. دقت كنيد كه با اين روش بخش‌هاي قلم خورده و طراحي شده‌ي زيورآلات نقره هم سفيد مي‌شوند.

قطعه‌ي نقره‌ي شما بايد به گونه‌اي داخل ظرف قرار گيرد كه كاملاً با ورق آلومينيومي در تماس باشد. چند دقيقه صبر كنيد. واكنش صورت گرفته در اين روش يك واكنش شيميايي است كه طي آن لكه‌ها به ورق يا ظرف آلويمنيومي منتقل مي‌شوند.

با استفاده از يك انبرك يا چنگال، زيور خود را از محلول بيرون آورده و با يك دستمال نرم، خشك و براق كنيد.

 

نكته:

از تماس قطعات نقره با مواد آرايشي، عطر، اسپري و لوسيون‌هاي بدن جلوگيري نمائيد.

بفرمائيد! ديگر لازم نيست نگران سياه شدن نقره‌هاي خود باشيد. حالا زيورآلات نقره‌ي شما مثل روز اول تميز و درخشان شده‌اند.

خريد اينترنتي نقره در فروشگاه اينترنتي نوزده

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۱۱:۳۶

نقش نمك در فراورده هاي گوشتي ( كلريد سديم ، كلريد پتاسيم ) : كلريد سديم يا اين كه نمك كهن ترين افزودني غذايي و از مهمترين مواد شيميايي در ساخت مال هاي گوشتي به شمار مي آيد . طعم شور كلريد سديم ناشي از حضور يونهاي كلر ميباشد . 
در متاع هاي گوشتي اندك سديم، كلريد پتاسيم ادغام جايگزين هست كه هر چند مزه شوري را ساخت مي كند ولي يه خرده هم تلخ مزه ميباشد . 
نمك تعدادي نقش را در گوشت و مال هاي گوشتي به عهده دارد: ۱- تشديد كننده مزه ميباشد چون هيچ كالا گوشتي سواي نمك طعم خير و خوبي ندارد، چه بسا در صورتي در آن از ادويه ها استفاده شود . خريد اينترنتي گوشت
۲- يون هاي كلريد سديم نه صرفا مزه شادي توليد مي كنند بلكه مزه هاي ديگر را نيز تشديد مي كنند . 
ادغام ۵۰-۵۰ كلريد سديم و پتاسيم مي تواند جايگزين مناسبي براي به كار گيري ۱۰۰ درصدي از كلريد سديم بويژه در مبتلايان به فشار خون باشد . 
در ادغام با فسفاتها، حلاليت پروتئين را ارتقاء داده و به اين ترتيب مي تواند ميزان زيادي آب را به صورت غيرمتحرك درآورد . 
نكته : افزودن نمك، برهمكنش الكتروستاتيكي اكتين و ميوزين را كه داراي بارهاي مثبت و منفي هستند ذيل تأثير قرار مي دهد . 
اين بارها يكديگر را دفع يا جذب مي نمايند و نمك اين توانايي را دارااست كه موجب افزايش نيروهاي دافعه شده، فضاي ميان تارچه هاي عضلاني را ارتقا دهد . 
همين رابطه توان يوني نمكها هم براي حل نمودن و استخراج پروتئينهاي ميوفيبريلي منجر متورم، تجزيه و محلول شدن پروتئينهاي ميوفيبريلي مي شود . 
كلريد سديم با غلظت ۲ درصد يا اين كه اكثر كه در عمده فرآوردههاي گوشتي استفاده مي شود چنين اقتدار يوني را به راحتي فراهم مي سازد . 
۳- بافت فرآوردههاي گوشتي را با فعال كردن پروتئين ها بهبود مي دهد . 
۴-wa را كاهش داده و بدين ترتيب در كالا هاي گوشتي مانند سالامي تخميري يا محصول هاي كم آب خام، بازدارنده مهمي در برابر خرابي باكتريايي خواهد بود . 
۵- وضعيت را براي پرورش باكتري هاي گرم مثبت و در مقايسه با انواع گرم منفي مساعدتر ميسازد . 
از باكتريهاي گرم منفي و بيماريزا مي توانايي سالمونلا و اشريشيا كلي را اسم پيروزي . 
۶- با برهمزدن تعادل الكتروستاتيك در سلولهاي باكتريايي ادامه حيات آن‌ها را با خلل مواجه مي سازد . 
۷- نقطه ايزوالكتريك را به سمت pHهاي اسيدي تغيير‌و تحول مي دهد . 
بسته به ميزان نمك ، نقطه يوني ۰/۵ياايزوالكتريك از ۵/۲ به ۵ تغيير‌و تحول مي كند و در فيض اندازه بيشتري آب جذب خواهد شد . 
۸-يون هاي كلر در توليد رنگ كار آوري به ايفاي نقش مي پردازند چون كلر با ارتقا سرعت صورت گيري اكسيد نيتريك از نيتريت، تشكيل رنگ حاصل از فرايند كار اوري را تسريع مي كند . 
نكته : كلريد سديم در مال هاي گوشتي مخلوط GRAS هست و از آنجايي كه مقادير زياد آن موجب نامناسب شدن مزه مي گردد، ميزان آن خود به خود محدود ميگردد . 
در فيض هيچ رسمي براي محدود كردن مقدار كلريد سديم وجود ندارد . 
اختلال كلريد پتاسيم مزه تلخ آن مي باشد و بخش اعظم مردمان مي توانند وجود ۶ گرم كلريد پتاسيم در هر كيلوگرم متاع گوشتي را تشخيص دهند . 
در صورتي كه كلريد پتاسيم جايگزين كلريد سديم شود، حدود ۱۵ درصد بيشتر از آن زمينه نياز هست تا حلاليت پروتئين را به به عبارتي اندازه ارتقاء دهد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ]