تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
معرفي مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۱:۱۱


سئو يا باصرفه سازي موتورهاي جستجو امروزه با اهميت تر از هميشه ميباشد و براي هر وب مستر امري اضطراري و لازم هست كه معناي حقيقي وواقعي جستجوگرها و همچنين پتانسيل ايجاد شده براي هر كسب و فعاليت را فهم و شعور كند . سئو چيست؟ باصرفه سازي موتور جستجو يا SEO به طور خلاصه، گروه اي از ضوابط مي باشد كه مي تواند توسط صاحبان اينترنت وب سايت (يا وبلاگ) به خواسته باصرفه سازي اينترنت وب سايت هاي خويش را براي موتورهاي جستجو و در فيض بهبود مرتبه بندي موتورهاي جستجو انجام شود . 

سئو در مشهد
علاوه بر اين، سئو يك روش خوب براي افزايش كيفيت اينترنت وب سايت هاي شما هست كه آنها را استفاده كننده پسند كرده، و دسترسي به آن‌ها راسريع خيس و سهل وآسان تر مي نمايد . 
SEO را همچنين مي توانيد به عنوان يك چارچوب در نظر بگيريد، زيرا كه كل پروسه شامل يك سري از قانون ها (يا دستورالعمل ها)، يك‌سري از فرآيند و تيم اي از كنترل ها هست . 
چرا SEO اهميت زيادي دارد؟ در بازار رقابتي امروز، جستجوگرها مهم ترين نصيب در دنياي وب مي باشند . موتورهاي كاوش از ميليون ها كاربر در هر روز كه به دنبال پاسخ به سوالهاي خود مي باشند و يا به دنبال رويكرد حلي براي مشكلات خود هستند، استقبال مي كنند . 
باصرفه سازي موتور كاوش حتمي است، زيرا: عمده كاربران موتورهاي جستجو به احتمال دوچندان بر روي يكي از 5 سفارش برتر در صفحه هاي نتايج كليك مي كنند (SERPS)، بدين ترتيب براي استعمال از اين دستور و به دست آوردن بازديد كنندگان بخش اعظم در اينترنت وب سايت يا سوق دادن مشتريان به فروشگاه آنلاين خود، شما نياز داريد در وضعيت هاي بالاي برگه قرار بگيريد . 
SEO صرفا در زمينه موتورهاي جستجو صحت نمي كند، اما رويه هاي جستجوي خوب، تجربه كاربري و قابليت هاي وب تارنما را بهبود مي بخشد . 
كاربران معمولا به موتورهاي جستجو اعتماد مي نمايند و حضور در وضعيت هاي بالا براي كلمات با اهميت كه استفاده كننده كاوش مي كند، اعتماد به آن اينترنت وبسايت را ارتقاء مي دهد . 
SEO براي تبليغات اجتماعي وب وب سايت شما مناسب هست . اشخاصي كه اينترنت سايت خود را با جستجو در Google يا اين كه ياهو پيدا مي نمايند احتمال بيشتري دارند كه در فيس بوك، توييتر، Google+ يا بقيه كانال هاي رسانه هاي اجتماعي تبليغ نمايند . 
SEO براي اجراي درست يك وب تارنما بزرگ حساس است . اينترنت سايت هاي دارنده بيش از يك تاليف كننده مي توانند از SEO به خط مش مستقيم و غير بدون واسطه فايده ببرند . مزاياي بي واسطه آن، ارتقاء ترافيك موتورهاي كاوش مي باشد و مزيت غير بي واسطه آن، داشتن چارچوب مشترك (چك ليست) براي بكارگيري گذشته از نشر محتواي وب سايت ميباشد . 
SEO مي تواند شما را در رقابت با بقيه افراد جلو بياندازد . در صورتي‌كه دو اينترنت وبسايت شيئ يكساني را به فروش برسانند، اينترنت وبسايت با موتور جستجو با صرفه سازي گرديده احتمال دارد مشتري بيشتري داشته باشد و فروش بيشتري نسبت به ديگري داشته باشد . 
پس SEO براي هر وب سايتي حتمي هست . در نتيجه ، بهينه سازي موتور جستجو يا اين كه جستجوگرها راهي براي باصرفه سازي اينترنت وبسايت شما مي باشد تا موتورهاي كاوش بهتر آن را ادراك كنند و به شما مرتبه بندي بالاتر را بدهند . 
از آنجا كه يك راه جستجوگر عالي مي تواند ترافيك بيشتري را به وب تارنما شما، بلاگ يا اين كه مغازه آنلاين بدهد و مشتريان بيشتري كسب كند، فروش و انجام كسب و كار را خوبتر از پيشين نمايد به كار گيري از SEO روز جاري به يك دستور اساسي تبديل گرديده ميباشد . 

موضوع:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۷:۵۲

تغييرات الگوريتم پاندا رتبه بسياري از سايت هاي با كيفيت بالا را بهبود داد. با اين حال ما يك راهنماي اضافي براي سايت هايي كه تحت تاثير پاندا قرار گرفتند ارائه نموده ايم كه با اين راهنما به كاربران توضيح دهيم كه گوگل چگونه به جستجوي سايت هاي با كيفيت مي پردازد.
توصيه ما به ناشران همچنان اين است كه تلاش كنند تا بهترين تجربه را براي كاربران سايتشان فراهم آورند و كمتر بر روي فاكتورهاي رتبه بندي و الگوريتم هاي گوگل تمركز نمايند.

برخي از توصعه دهندگان سايت ها هنوز در تغييرات الگوريتم پاندا مانده اند و تلاش مي كنند تا سايتشان را با توجه به اين تغييرات و با استفاده از باگ ها بهبود دهند و اين در حالي است كه سالانه بيش از ۵۰۰ تغيير در الگوريتم هاي گوگل اعمال مي شود و نمي توان همواره با تمامي انها همراه بود. از زمان به روز رساني پاندا تا كنون بيش از چند هزار تغيير در الگوريتم گوگل اعمال شده است و بسياري هنوز فكر مي كنند كه تغيير رتبه ي آنها به دليل به روز رساني پاندا مي باشد. علم جستجو يك هنر پيچيده و در حال تغيير و تحول مي باشد. بنابراين به جاي تمركز بر روي ترفندهاي مناسب براي يك الگوريتم خاص، بهتر است بهترين خدمات را به كاربران ارائه نماييد و كاري كنيد كه رضايت كاربران از سايت خود را بهبود دهيد.
چه چيزهايي باعث مي شوند كه يك سايت با كيفيت باشد؟ 
الگوريتم هاي گوگل با هدف كمك به كاربران براي يافتن محتواهاي با كيفيت و همچنين تنزل رتبه ي سايت هاي بي كيفيت به روز رساني مي شود. به روز رساني پاندا وظيفه ي دشوار ارزيابي الگوريتميك كيفيت وب سايت ها را بر عهده داشت. با نگاهي به گذشته قصد داريم تا به تحقيقات و ايده هايي براي بهبود الگوريتم جستجوي گوگل اشاره نماييم.
در ادامه چند سوال مطرح شده است كه با استفاده از آنها مي توان كيفيت يك صفحه يا يك مقاله را مورد ارزيابي قرار داد. اين ها سوالاتي است كه مهندسان گوگل هنگام به روز رساني الگوريتم براي ارزيابي كيفيت سايت ها از خود مي پرسند. به اين طريق مي توان از خواسته هاي كاربران هنگام انجام جستجو رمز گشايي نمود.
واضح است كه قصد نداريم تا سيگنال هايي را كه در الگوريتم رتبه بندي استفاده شده است را فاش كنيم زيرا قصد نداريم كه كاربران نتايج جستجوها را به بازي بگيرند و به نحوي آن را دور بزنند. اما اگر قصد داريد كه از روند تفكر گوگل در مورد الگوريتم رتبه بندي مطلع شويد، سوالات زير مي تواند روشن كند كه گوگل به موضوع جستجوها و يافتن سايت هاي با كيفيت چگونه نگاه مي كند :
آيا شما به اطلاعات نمايش داده شده در اين مقاله اعتماد مي كنيد؟
آيا اين مقاله توسط يك متخصص يا فردي كه به موضوع اشراف كامل دارد تهيه شده است يا اينكه اين مقاله يك نوشته ي سطحي و بي كيفيت مي باشد؟
آيا اين سايت از محتواهاي تكراري، زائد يا متداخل با يكديگر استفاده مي كند كه كه تنها با اندكي تفاوت در كليدواژه ها همگي به يك موضوع اشاره دارند؟
آيا در هنگام ارسال اطلاعات كارت اعتباريتان، اطمينان كامل به اين سايت داريد؟
آيا اين مقاله داراي خطاهاي املايي يا اطلاعاتي است؟
آيا موضوعات ارائه شده در سايت با توجه به علايق كاربران ارائه شده است يا مطالب با توجه به آنچه ممكن است رتبه ي بهتري كسب كند منتشر مي شوند؟
آيا اين مقاله محتوا، اطلاعات، آناليز ها، گزارشات و اخبار اصيل را به مخاطب ارائه مي دهد؟
آيا مقاله هنگامي كه در نتايج ظاهر مي شود، در مقايسه با ديگر لينك ها اطلاعات با ارزشي را ارائه مي نمايد؟
بر روي محتواي موجود در اين مقاله تا چه اندازه كنترل كيفيت اعمال شده است؟
آيا نگاه مقاله همه جانبه است و از همه طرف به موضوع نگاه كرده است؟
آيا سايت مد نظر در موضوع مورد بحث به عنوان يك مرجع شناخته مي شود؟
آيا مقاله به خوبي ويرايش شده است يا به هم ريختگي در آن به وضوح مشاهده مي شود؟
براي جستجوهاي مربوط به سلامت و بهداشت، آيا مي توان به مطالب اين سايت اعتماد كرد؟
اگر نام اين سايت جايي ذكر شود، آيا شما ان را به عنوان يك مرجع معتبر مي شناسيد يا خير؟
آيا اين مقاله يك توصيف جامع و كامل در مورد موضوع ارائه مي نمايد؟
آيا نحليل هاي اين مقاله با كيفيت و روشن كننده ي موضوع است يا اطلاعاتي را ارائه مي دهد كه وراي واقعيت است؟
آيا شما اين مقاله را بوك مارك خواهيد كرد يا آن را با دوستانتان به اشتراك خواهيد گذاشت؟
آيا در اين مقاله تعداد زيادي تبليغ وجود دارد كه حواس مخاطب را از موضوع اصلي منحرف مي نمايد؟
آيا شما انتظار داريد كه اين مقاله را در يك مجله كاغذي يا يك كتاب مشاهده كنيد؟
آيا مقالات كوتاه، بي اساس و فاقد جزئيات مفيد مي باشد؟
آيا اين صفحه با مراقبت عالي و توجه به جزئيات توليد شده است؟
آيا كاربران هنگام مشاهده صفحات اين سايت از آنها شكايتي دارند؟
نوشتن الگوريتم براي ارزيابي كيفيت صفحه يا سايت يك كار بسيار سخت است اما ما اميدواريم سوالات بالا ديد روشني در مورد اينكه گوگل چگونه الگوريتم هاي موتورهاي جستجوي خود را طراحي مي نمايد به شما ارائه كرده باشد.
حال چه بايد كرد؟
كاربران زيادي در پي اين هستند كه چگونه رتبه ي سايت خود را در نتايج جستجو بهبود دهند. بخصوص سايت هايي كه رتبه ي خود را در به روز رساني ها از دست داده اند بيش از ديگران به دنبال بدست آوردن رتبه ي قبلي خود هستند. گوگل توصيه مي كند كه توصعه دهندگان با توصعه ي محتواهاي با كيفيت در پي بهبود رتبه ي صفحات سايتشان باشند و فقط به دنبال بهينه سازي با توجه به الگوريتم ها نباشند.
در بخش ديگري از راهنما، نظر گوگل اين است كه وجود محتواي بي كيفيت در سايت مي تواند در رتبه ي تمام صفحات سايت تاثير منفي بگذارد و بنابراين بهتر است يا محتواهاي بي كيفيت را از سايت حذف كنيد يا به نوعي با ادغام كردن آن با ديگر محتواها يا بهبود آن و تبديل كردن آن به يك صفحه ي مفيد، و يا انتقال آنها به يك دامنه ي ديگر مي توان رتبه ي محتواهاي با كيفيت در سايت را بهبود داد.
گوگل پيوسته در حال كار بر روي بهبود الگوريتم هاي خود است تا به وب مسترهايي كه سايت هاي با كيفيت توليد مي كنند كمك كند تا ترافيك بيشتري را از طريق جستجوها كسب نمايند. هنگامي كه در حال بهبود سايت خود هستيد، به جاي متمركز شدن روي يك الگوريتم خاص، بهتر است سوالاتي كه در بالا به آنها اشاره شد را از خود بپرسيد. به اين طريق به نظر مي رسد كه سايت شما براي مدتي طولاني رتبه ي بهتري كسب كند. در عين حال در صورتي كه پيشنهاد خاصي داريد مي توانيد آن را از طريق فروم وب مستر گوگل به اطلاع مهندسان اين شركت برسانيد. مهندسان گوگل پيوسته بر موضوعات انجمن ها نظارت مي نمايند و نكات مثبت اين فروم ها را در به روز رساني ها بعدي خود در الگوريتم جستجو اعمال مي كنند.

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۶:۳۴

سئو در مشهد

نكات عمومي
به گوگل كمك كنيد كه بتواند صفحات شما را بيابد
دقت كنيد كه تمامي صفحات وب سايت شما از طريق يك لينك موجود در يك صفحه ديگر از وب سايت شما كه گوگل آن را پيدا كرده است، قابل دستيابي باشند. براي اين كار بايد از صفحات ايندكس گذاري شده وب سايت خود به صفحات ديگر وب سايت لينك بدهيد.
يك فايل Sitemap ايجاد كنيد كه در آن لينك هايي به صفحات مهم وب سايت شما وجود داشته باشد. يك صفحه Site Map يا Site Index ايجاد كنيد كه براي انسان ها قابل خواندن باشد و در آن يك ليست از لينك هايي كه به صفحات مهم وب سايت شما اشاره مي كنند ايجاد كنيد.
تعداد لينك ها در يك صفحه بايد محدود باشد و نبايد از حد مجاز بيشتر باشد.
دقت كنيد كه سرور وب شما بايد به خوبي از سرآيند If-modified-since پشتيباني كند. اين ويژگي سرور وب شما را هدايت مي كند تا به گوگل بگويد كه آيا محتواي قبلي شما از زمان قبلي كه توسط گوگل كراول شده است، مجددا بروز رساني شده است يا خير.
براي مديريت كراولينگ ربات هاي گوگل در وب سايت خود ، در سرور وب خود از فايل Robots.txt استفاده نماييد و سعي كنيد فايل Robots.txt شما بروز باشد. مديريت كراولينگ وب سايت با استفاده از فايل Robots.txt كار ساده اي است و آموحتن آن زمان چنداني از شما نمي گيرد. شما مي توانيد با استفاده از ابزار Robots.txt testing tool ميزان شموليت يا كامل بودن فايل Robots.txt خود را مورد بررسي قرار دهيد.
از ديگر كارهايي كه مي توانيد براي كمك به گوگل براي يافتن سايت خود انجام دهيد موارد زير را مي توان نام برد :
ثبت سايت خود در گوگل (http://www.google.com/submityourcontent/)
ايجاد يك نقشه سايت در كنسول جستجوي گوگل. گوگل نقشه سايت شما را براي كسب اطلاعات درباره ساختار وب سايت شما استفاده مي نمايد.
به گوگل كمك كنيد مطالب شما را درك نمايد
يك سايت مفيد و مملو از اطلاعات سودمند ايجاد كنيد و محتواهاي وب سايت خود را به گونه اي بنويسيد كه كاملا واضح و روشن به موضوع مورد نظر شما (موضوع اصلي محتواي شما) اشاره كنند.
درباره كلماتي كه كاربران اينترنت براي يافتن محتواهاي با موضوع مورد نظر شما در اينترنت جستجو مي كنند فكر كنيد. سپس سعي كنيد محتواهايي درباره آن موضوعات ايجاد نماييد كه تمامي كلمات و عباراتي را كه فكر مي كنيد كاربران براي يافتن آن موضوع جستجو مي كنند، شامل شود.
دقت كنيد كه المان هاي تگ عنوان و تخصيص Alt وب سايت شما صحيح و واضح هستند و توضيح خوبي از موضوع مورد نظر شما ارائه مي دهند.
به گونه اي وب سايت خود را طراحي نماييد كه صفحات وب سايت شما سلسله مراتبي منطقي و درستي داشته باشند.
از دستور العمل هاي تعيين شده توسط گوگل براي تصاوير و ويديوها و داده هاي ساختار يافته يا Structured data پيروي نماييد.
زماني كه شما از يك سيستم مدريت محتوا مثل ورد پرس يا wix استفاده مي نماييد بايد دقت داشته باشيد كه صفحات و لينك هاي ايجاد شده در آن براي كراولرها و موتورهاي جستجوگر قادر به كراول كردن آنها مي باشند.
براي آنكه به گوگل كمك كنيد كه محتواي وب سايت شما را به خوبي متوجه شود تمام آنچه كه در رتبه بندي وب سايت شما مي تواند تاثير گذار باشد و به رندر شدن صفحات وب سايت شما كمك كند را در دسترس كراولرها قرار دهيد. براي مثال فايل هاي CSS و جاوا اسكريپت خود را كه براي درك بهتر صفحه مي توانند به كراولر ها كمك كنند در دسترس آنها قرار دهيد. سيستم ايندكس گذاري گوگل يك صفحه را همان گونه كه يك كاربر آن را مي بيند، رندر مي كند، يعني تمامي تصاوير، CSS ها و فايل هاي جاوا اسكريپت را مورد بررسي قرار مي دهد. براي آنكه دريابيد كه كداميك از اسناد صفحات وب سايت شما در دسترس كراولر هاي گوگل نمي باشد و همچنين براي برطرف كردن مشكلات فايل هاي Robots.txt از Blocked resource report در كنسول جستجوي گوگل و ابزارهاي Fetch as Google و Robots.txt tester استفاده نماييد.
به ربات هاي گوگل اجازه دهيد بدون Session ID و پارامترهاي URL كه مسير آنها را در سايت رديابي مي نمايند، سايت شما را پيمايش كنند. اين ابزارها براي دريابي رفتار كاربران در وب سايت شما مي باشد، اما الگوي دسترسي ربات ها به محتواهاي موجود در وب سايت شما به طور كلي متفاوت است و استفاده از اين تكنيك ها بر روي ربات هاي گوگل ممكن است موجب شود كه وب سايت شما به صورت كامل توسط اين روبات ها ايندكس گذاري نشود.
محتواهاي مهم را در صفحات وب سايت خود به صورت پيش فرض Visible كنيد. پيمايش گرهاي گوگل مي توانند به راحتي محتواهاي HTML مخفي شده در المان هاي ناوبري سايتتان از جمله زبانه ها و نوارهاي گسترشي را پيمايش كند، با اين حال گوگل فرض مي كند كه اين محتواها از دسترس كاربران دور هستند و اعتقاد دارد كه شما بايد اطلاعات مهم سايتتان را به صورت پيش فرض در دسترس كاربران قرار دهيد.
راه كاري مناسبي بيابيد كه آگهي هاي تبليغاتي در وب سايت شما رتبه بندي هاي وب سايت شما توسط موتورهاي جستجوگر را تحت تاثير قرار ندهند. براي اين كار مي توانيد از فايل Robots.txt و rel=”nofollow” استفاده نماييد. اين كار موجب مي شود كه لينك هاي مربوط به آگهي هاي تبليغاتي توسط كراولرها فالو نشوند.
به كاربران در استفاده از صفحات وب سايت خود كمك كنيد 
سعي كنيد به جاي استفاده از تصاوير براي نمايش نام ها، گروه بندي ها و يا مطلب مهم كه در آنها متن وجود دارد از متن استفاده كنيد و يا اگر مجبور به استفاده از تصاوير هستيد براي تصاوير خود تخصيص alt مناسبي ايجاد كنيد كه در آن توضيح هرچند مختصر اما مناسبي درباره موضوع مورد نظر شما داده شده باشد.
لينك هاي داخلي و خارجي وب سايت خود را بررسي كنيد و مطمئن شويد كه لينك هاي شما به صفحاتي اشاره ميكنند كه آن صفحات همچنان داير هستند و به فعاليت خود ادامه مي دهند. شما مي توانيد براي بررسي اينكه لينك هاي وب سايت شما به صفحات فعال اشاره مي كنند يا خير از ابزار valid HTML استفاده نماييد.
زمان بارگذاري صفحات وب سايت خود را بهينه سازي نماييد و تا جايي كه مي توانيد زمان بارگذاري صفحات خود را كمتر كنيد، زيرا كاربران به صفحاتي كه سريع تر بارگذاري مي گردند علاقه بيشتري دارند (در برخي از نقاط دنيا همچنان سرعت اينترنت بسيار كم مي باشد و كاربران مجبورند زمان زيادي براي بارگذاري صفحات صبر كنند)، شما مي توانيد براي بررسي سرعت بارگذاري صفحات وب سايت خود از ابزارهايي مثل PageSpped Insights و Webpagetest.org استفاده نماييد.

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۵:۳۷

طراحي اپليكيشن در مشهد

هر چند موتور جستجوي بينگ مايكروسافت زير سايه گوگل قرار دارد اما ردموندي‌ها با معرفي ويژگي‌هاي جديد سعي دارند كاربران بيشتري را به سمت خودشان بكشانند. «جستجوي بصري» (Visual Search) يكي از همين ويژگي‌ها است و حالا با توجه به اطلاعات به دست آمده، تا پايان اين ماه دو قابليت جديد و كاربردي به اين بخش اضافه خواهد شد؛ رونويسي متون و حل مسائل رياضي.

به كمك ويژگي حل مسائل رياضي (Math Solver) كاربران مي‌توانند از يك معادله رياضي عكس گرفته و با استفاده از جستجوي بصري، مرحله به مرحله جواب معادله را ببينند. Math Solver در حال حاضر براي نسخه iOS بينگ منتشر شده و در هفته‌هاي آتي راهش را به اندرويد هم پيدا مي‌كند.

اما در كنار حل مسائل رياضي، حضور قابليت رونويسي متن (Text Transcription) دومين تغيير مثبت جستجوي بصري به شمار مي‌رود كه به كاربر اجازه مي‌دهد تا از متن يا شماره‌اي عكس بگيرد و آن را مستقيما روي گوشي جستجو كرده يا به مخاطبينش اضافه كند. Text Transcription در هفته‌هاي آتي به iOS مي‌آيد و فعلا خبري از نسخه اندرويد نيست.

جستجوي بصري بينگ

 

به همراه اين دو ويژگي جديد نسخه‌هاي موبايل بينگ، مايكروسافت موتور جستجوگر خودش در دسكتاپ را هم دستخوش تغييراتي كرد تا كاربران كامپيوتر راحت‌تر بتوانند از جستجوي بصري استفاده كنند. در اين بين مهمترين تغيير اين است كه حالا مي توان يك عكس را كشيده و در نسخه كامپيوتر بينگ رها كردد تا جستجو راحت تر باشد.

براي كساني كه نمي‌دانند جستجوي بصري مبتني بر موتور جستجوي بينگ بوده و با استفاده از عكس‌هايي كه كاربر مي‌گيرد اطلاعات و لينك‌هايي به او مي‌دهد. مثلا فرض كنيد يك جفت كفش ديده‌ايد و نه اطلاعاتي از آن نداريد و نه مي‌دانيد از كجا اين پوشيدني را بخريد. حالا كافيست گوشي را از جيب دربياوريد، از كفش عكس بگيريد و آن را در بينگ آپلود كنيد تا جزييات را به دست بياوريد.

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۹:۱۹

 

سئو در مشهد

ر آيا مي دانيد رعايت كردن چه نكاتي منجر ارتقاي سايت شما در گوگل مي‌شود؟ اصول اوليه و اساسي در سئو چيست؟ نقش رقبا و محتواي وب سايت در ارتقاي آن چقدر است؟ در ادامه يك دسته‌بندي بي آلايش از نكاتي مفيد كه قادر است در رنكينگ تارنما شما زياد مفيد باشد آمده مي باشد . 
بزرگ‌ترين شانس و شانس يك اينترنت سايت آن ميباشد كه بازديدكنندگان اكثري در طول شبانه روز از آن ديدن نمايند . يكي از روش‌هاي مهمي كه سبب ارتقاء تعداد بازديد مي‌شود، سرچ‌ها و جستجوي اشخاص در موتورهاي كاوش نظير گوگل است . بر همين مبنا تمام صاحبان اينترنت سايت‌ها علاقه دارند تا نشاني اينترنت سايتشان در جايگاه‌هاي اوليه فيض جستجوها باشد . به همين مراد SEO يا اين كه Search Engine Optimization كه در پارسي آن را با سئو، بهينه سازي و يا اين كه ارتقاي مرتبه تارنما مي شناسند امروزه به عنوان يكي از دغدغه‌هاي هر كسب و فعاليت مبتي بر اينترنت و وب در آمده مي باشد . 
نكته‌ي مهمي كه در سئو وجود داراست آن ميباشد كه اندازه و تاثير ظريف هر يك از روش‌هاي و مواردي كه در سئو ابلاغ مي‌گردد كاملاً مشخص و معلوم نمي‌باشد و به راحتي نمي‌توان آن را به كميت تبديل نمود . مثلاً نمي توان به آساني با امتياز آنان را تفكيك نمود . در واقع در پس سئو منطق فازي وجود دارد كه همه چيز به طور كلي و بر پايه حس ابلاغ مي شود . كلمه فازي يا fuzzy به معناي غير دقيق، ناواضح و نا مفهوم هست و يكي از مفاهيم اصلي در منطق فازي، عدم قطعيت اسم دارد . براي شعور اكثر اين مورد مي‌توان عدم قطعيت‌هاي بسياري كه در طول روز با آن روبرو مي‌شويم را مثال بزنيم . مثلاً وقتي تيتر ميشود كه «هوا خوب است» هيچ مدل كميتي براي خوب بودن هوا مطرح نمي‌شود تا آنرا به چهره دقيقي ميزان گيري نماييم . مثلاً نمي‌گوييم مقدار آلاينده‌ها چقدر است، درجه يا اين كه رطوبت چيست، بلكه تنها از آن يك شم كيفي كلام مي شود . ولي اين كه چرا فارغ از پارامترهاي اندازه گيري شده اين جمله را ابلاغ ميكنيم كاملاً مربوط مي‌باشد به مغز آدم كه با در حيث دريافت كردن شاخص‌هاي متعدد و بر اساس فكر استنتاجي، جملا‌ت را تعريف و ارزش‌گذاري مي‌كند كه الگوبندي آن‌ها به زبان و فرمول‌هاي رياضي درصورتي كه غير ممكن نباشد، كاري دوچندان پيچيده خواهد بود . ممكن است ديدني باشد كه بدانيد اولين توشه در پي تنظيم نظريهٔ مجموعه‌هاي فازي به وسيلهٔ پروفسور لطفي زاده (۱۹۶۵ م) در صحنهٔ محاسبات نو ظواهر شد . همه اينها را گفتيم تا بگوييم موتورهاي كاوش مثل گوگل از اين جور الگوها كه سال‌هاست در قابل انعطاف ‌افزارهاي تصميم گيرنده (هوش مصنوعي) وارد شده استعمال نموده و تارنما شما را نسبت به سايرين در رتبه‌هاي متفاوت قرار مي دهد . 
با همه‌ي اين حرف‌ها ضروري است تا صاحبان سايت٬ مجموعه‌اي از فعاليت‌هايي را براي با صرفه شدن وب تارنما انجام دهند . در اين نوشتار همت شده تا ديدي كلي نسبت به مجموعه فرآيندهايي كه در افزايش درجه وبسايت شما ميتواند اثر گذار باشد به رخ نكته‌اي و خلاصه ذكر شود تا به عنوان سرنخ‌هايي جهت استارت عمل سئو باشد . اصول اصلي در سئو نقش رقبا در سئو زمان سئو شدن و مرتبه بندي در موتورهاي جستجو نقش مطالب سايت در سئو از برنامه نويس يا اين كه مجموعه فني اينترنت وب سايت چه بخواهيد؟ نقش و اهميت كانال هاي اجتماعي، وبلاگ ها و روابط اينترنتي در سئو افزايش ترافيك سايت لينك و پيوند به و از سايت هاي ديگر لينك و پيوند هاي داخلي سايت عنوان صفحات متاي توضيحات كلمات كليدي جريمه‌هاي گوگل به كارگيري از ابزارهاي سئو به روز بودن و كمك از ديگران Top Page 1 . اصول اصلي در سئو به سئو اهميت بدهيد! بي‌اهميت بودن نسبت به اين مورد به معناي از دست دادن بازديدكنندگاني مي باشد كه از شيوه هاي موتورهاي كاوش گر ممكن ميباشد به وبسايت شما مراجعه نمايند . در حالتي كه نتوانيد وب وب سايت و سئو وبسايت را افزايش دهيد موتورهاي كاوش هم نمي‌توانند تارنما شما را بر شالوده كلمه ها اصلي داراي ارتباط با بيزنستان در دسته‌بندي مطلوب قرار دهند . دقت داشته باشيد كه توجه به مساله داخلي (on-site) و خارجي (off-site) به صورت هم‌زمان الزامي است؛ زيرا سواي ارتقاي هر دو، قابليت وصال به فيض مطلوب ميسر نخواهد بود . در مقاله‌ها آينده در خصوص اين اصطلاحات اكثر توضيح داده مي گردد . رنكينگ مي‌تواند قدري گمراه‌كننده باشد . صفحه ها با رنكينگ بالا كه سبب ساز جلب بخش اعظم مشتري گرديده اما سبب ساز فروش نشوند بي‌فايده هستند . در واقع هدف اساسي بايستي افزايش فروش شما باشد . نگران رنكينگ صفحات نباشيد . صفحات رنكينگ تحت هم مي‌توانند با ديگر صفحه هاي با رنكينگ فراتر رقابت كنند . هدفتان رسيدن به سه مقام اوليه در موتورهاي كاوش گر باشد خير قريه تاي اول! در شراي وبسايت شما بخاطر هيچ كدام از لغات اصلي برگزيده و منتخب، رده يك تا سه را كسب نكند شما تنها درصد كمي (كمتر از ده درصد) از ترافيك را به وسيله سرچ به خويش اختصاص خواهيد داد . بيزنس‌هاي كوچك مي‌توانند رتبه‌ي بهتري از بيزنس‌هاي گران قدر داشته باشند . قطعاً اين غير ممكن نميباشد كه صفحه‌اي از وب تارنما يك شركت كوچك بالاتر از صفحه‌ي وب تارنما شركتي گرانقدر در رتبه‌بندي قرار بگيرد . موتورهاي جستجو صفحه ها اينترنت را جايگاه بندي ميكنند خير اينترنت وبسايت ها را . اين كه يك برگه رده خوبي بين موتورهاي جستجو گر پيدا نمايد به كيفيت و ويژگي ها سري همان ورقه برمي‌گردد و تمام صفحات وب سايت معياري براي موتورها نمي باشد . 
Top Page 2 . نقش رقبا در سئو از همين شرايط كنوني شروع نمائيد . هرچه ديرتر شروع عمل را بزنيد رقبا از شما پيشي خواهند گرفت و داشتن رنكينگ بهتر براي شما سخت‌تر و سخت‌تر خواهد شد . تعيين واژه و كلمه حياتي مطلوب يك بحران بسيار سخت در ميان شما و رقباست . لازم ميباشد تا عبارات حياتي تعيين شده توسط سايت‌هايي با رنكينگ بالا را تحليل كرده و مشاهده كنيد آنان براي ارتقاي سئو چه تلاش‌هاي كرده‌اند و از تجربه‌ي آن ها استعمال فرماييد . هيچ دو سايتي كاملاً شبيه هم نيستند . در حالتي كه يك استراتژي روي سايتي سود بخشيد اين تضمين را به شما نخواهد بخشيد كه تارنما شما را نيز متحول خواهد كرد . در واقع تقليد كوركورانه براي بهينه سازي سئو استراتژي قابل قبولي نيست . 

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۰۲:۵۶

طراحي اپليكيشن در مشهد

براي بخش اعظمي از صاحبان كسب و عمل هاي كوچك و كارآفرينان اسنپ چت و اوبر مرجع الهام هستند . اين اپليكيشن ها با فراهم آوردن بستر و شرايط مطلوب توانسته اند از طريق يك اپليكيشن پيروز في مابين كسب و فعاليت و مشتريان خويش ارتباط بدون واسطه برقرار نمايند . 
حدود ۶۷ درصد از شركت هاي جديد تاسيس و كسب و شغل هاي كوچك تا پايان سال۲۰۱۸ نرم افزار تلفن همپا خويش را شيوه اندازي خواهند كرد، ولي اين فرايند هنوزهم براي برخي دلهره آور و حيران كننده هست .تمامي مي خواهند يك نرم افزار برنده داشته باشند اما تعداد محدودي هستند كه براي پيروزي اپليكيشن خود برنامه دارا هستند . 
خوشبختانه بابرنامه هاي خوبي كه اين روزها در اختيار يوزرها قرار دارااست شما بدون آشنايي با برنامه نويسي به راحتي مي توانيد يك اپليكيشن چيره خط مش اندازي نمائيد . 
اين گزارش با ارائه ۶ استراتژي شگفت انگيز مي كوشد به شما در روش اندازي يك اپليكيشن غالب كمك كند . 
۱- زماني براي بحث و تحقيق فراهم كنيد كارشناسان و برنامه نويسان بر اين باورند كه او‌لين گام براي تنظيم يك نرم افزار موفق، سرمايه گذاري در زمان و ساخت فضايي براي تحقيق و چك داخلي است . 
مي بايست ليستي جهت ساده سازي كارها تهيه و تنظيم كنيد تا به وسيله آن بتوانيد فرايند امور را مشخص و معلوم نمائيد . مواقعي كه در اين ليست ممكن هست به آن بربخوريد عبارت اند از: ليستي از برنامه هايي كه شما را سوق دهي و تشويق مي كنند برنامه شما بايستي طوري طراحي شود كه نشان دهد از هدف ها كسب و كار جان دار حمايت خواهد كرد . يك طرح از آنچه شما مي خواهيد انجام دهيد با برنامه وقتي مشخص اين برنامه ريزي اولويت هاي شما را معلوم مي كند و به اين ترتيب به صدق مي توانيد انتخاب فرمائيد از هر كدام از اعضاي گروه چه مي خواهيد . 
۲- بودجه كوتاه زمان و بلند دوران عاقلانه انتخاب كنيد براي ساخت يك اپليكيشن چيره پيش از هر كاري اضطراري هست يك برنامه واقع بينانه از دارايي جاري و بلند مقطع خود كه حقيقتا به آن نيازداريد تهيه و تنظيم نماييد . 
دارايي شما بايستي همگي فاكتورها، برنامه هاي تحقيق و گسترش و بازاريابي را در بر بگيرد . 
فراموش نكنيد بودجه بلند مقطع شما مي بايست هر از چندگاهي به روز رساني شود و براي توليد اپليكيشن موفق آنچه تامل مي فرماييد اضطراري هست به بودجه بيشتر و يا اين كه از آن اندك كنيد . 
۳- طرح استراتژيك راه و روش هاي كسب در آمد خود را مشخص كنيد كاربران دوست دارند يك نرم افزار تازه را به چهره بدون پول تست كنند و درصورت تمايل از سرويس ها آن استعمال كنند، شما بايد در برنامه استراتژيك اپليكيشن موفق خويش مشخص نماييد آيا از اين سياست تبعيت مي فرمائيد يا براي تصاحب كردن سهم بازار برنامه ديگري داريد . 
تبليغات در ساير نرم افزار هاي چيره زياد وسوسه انگيز است البته پيش از تصميم گيري بايستي معين فرمائيد آيا اين سياست به رونق كسب و فعاليت شما كمكي مي نمايد يا خوبي . 
هرمجموعه مي بايست براي خويش يك طرح استراتژيك فروش داشته باشد كه علاوه برانعطاف پذيري كافي مسير روش را براي پرسنل و مديران مشخص كند . 
درصورتي كه هنوز از استراتژي هاي فروش خود مطمئن نشديد حتمي است از مشاوران توانا به كار گيري نماييد و يك طرح تحقيق و گسترش بازار مطلوب براي پروژه خويش تعريف نماييد تا از اين طرز بتوانيد استراتژي هاي فروش خويش را گزينش كنيد . 
۴- سهم دار بسط برنامه را مشخص كنيد پس از انتخاب اهداف، استراتژي و دارايي اكنون وقت آن رسيده كه يك سهيم مطلوب براي خود تعيين فرمائيد . 
ارائه يك نرم افزار غالب مستمند يك خالق قابل انعطاف افزار كار كشته مي باشد كه بتواند طرح هاي شما را به بهترين شكل تهيه و تنظيم نمايد و ايده هاي شما را اجرايي كند . 
يافتن چنين شريكي فعاليت زياد دشواري خواهد بود . به سراغ شركت هايي برويد كه سابقه كار در حوزه كار شما را داشته باشند وحد اقل يك اپليكيشن پيروز ساخت كرده باشند . 
يك اپليكيشن پيروز مي تواند منش هاي زيادي براي بسط كسب و فعاليت ارائه نمايد گزينش سهيم تجاري مطلوب مي تواند ديدشما را توسعه و گسترش دهد . 
درصورتي كه بودجه كافي در اختيار داشته باشيد استخدام يك توسعه و گسترش دهند مناسب مي تواند يك ايده عالي باشد كه فرآيند كارها را تسريع كرده و در عين درحال حاضر مالكيت شمابر پروژه را تضمين خواهد كرد . 
۵- براي نرم افزار خود بازاريابي كنيد به محض استارت فعاليت هاي ايجاد نرم افزار موفق لازم ميباشد اقدامات نخستين براي بازاريابي محصول و تعيين بازار انگيزه را مقدمه كنيد . 
شما مي بايست در موضوع قالب هاي بازاريابي، بازارهدف و شيوه اجراي طرح هاي بازاريابي خود تصميم بگيريد . 
بايستي در تراز نخست كارمندان خود را مشتاق فرماييد تا براي ديدن نرم افزار جديد هيجان داشته باشند . 
اجازه دهيد نمونه هاي آزمايش اپليكيشن را در اختيار داشته باشند و به نيكي راه و روش هاي به كارگيري آن را فرا بگيرند، بازاريابي هر كالا از تك تك پرسنل آن مجموعه استارت مي شود . 
هنگامي كاركنان شما به نيكي با اپليكيشن آشنا باشند به راحتي مي توانند مخاطبان را هم به به كارگيري از آن تشويق كنند . 
۶- براي محافظت برنامه خود سرمايه گذاري كنيد ساخت يك نرم افزار برنده كافي نمي باشد شما بايستي براي حفظ و محافظت آن هم برنامه داشته باشيد . 
يك نرم افزار برنده مي بايست براي موردها پايين برنامه مدوني داشته باشد: تغيير تحول نيازهاي امنيتي به روز رساني سيستم عامل نيازهاي درحال پرورش كاربران

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۴۳:۲۰

طراحي سايت در مشهد

همانند بسياري از كسب و كارهاي آنلاين، طراحي سايت نيز يك بازار شلوغ، پُر از طراح، و البته مشتري است. بنابراين اگر مي‌خواهيد شهرت خود را حفظ كنيد يا آن را به دست آوريد، مشتريان وفادار خود را راضي نگه داريد يا ميزان پايه مشتريانتان را افزايش دهيد، بايد توسط بازاريابي شركت طراحي سايت راهي پيدا كنيد تا در مقابله با اين چالش‌ها هميشه جان سالم به‌در ببريد.
بياييد نگاهي دقيق‌تري به چالش‌هاي پيشِ روي شما داشته باشيم. قطعاً اولين و بزرگ‌ترين چالشي كه يك شركت طراحي سايت و به طور كلي هر كسب و كاري با آن مواجه است، يافتن و جذب مشتري است. براي جذب مشتري بايد از بازاريابي استفاده كرد، اما براي جلوگيري از بازاريابي كوركورانه و هدر رفتن منابع، ابتدا بايد مشتريان هدف مشخص شوند.
مسلم است كه براي تعيين مشتري هدف، ابتدا بايد هدف خود را به طور دقيق مشخص كنيد. به طور مثال، هدف‌گذاري كنيد كه به دنبال جذب مشتري بيشتر در يك منطقه خاص هستيد. پس از هدف‌گذاري، تعيين مشتري هدف، مهمترين مرحله از بازاريابي است. به طور خاص، براي يك شركت طراحي سايت، مشتريان هدفِ اصلي كساني هستند كه در راستاي راه‌اندازي يا پيشرفت كسب و كار خود، به دنبال بهبود يا ايجاد يك وب‌سايت هستند. حال اين وب‌سايت مي‌تواند معرف يك كسب و كار يا يك فرد به‌خصوص (برندينگ شخصي)، يك سامانه خدمات‌رسان، ارائه محتوا به مخاطبان يا امثال آن باشد.
بعد از تعيين هدف و شناخت مشتريان، نوبت به انتخاب روش مناسب براي بازاريابي شركت طراحي سايت مي‌رسد. امروزه دنياي بازاريابي دچار تغييرات اساسي شده است و روش‌هاي سنتي كارايي سابق خود را از دست داده‌اند و گاهاً براي مشتري آزاردهنده هستند. يكي از مؤثرترين روش‌ها كه اين روزها موفقيت زيادي به بار مي‌آورد، بازاريابي محتوايي است. بازاريابي محتوايي موفقيت‌آميز است چون با برند شما گره خورده است و ارزش‌هاي شركت شما را برجسته مي‌كند و شما را به عنوان يك خبره در زمينه خودتان معرفي مي‌كند.

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۵۷:۰۹


سايت فروشگاهي براي معرفي و تبليغ و يا اين كه فروش كالاها و سرويس ها در اينترنت دوچندان مناسب مي باشد . در اين نوشته قصد داريم كه در قضيه وبسايت هاي فروشگاهي توضيحات مختصري را ارائه بدهيم و دلايل تمايز قايل شدن دربين يك وب سايت معمولي و يك تارنما فروشگاهي را توضيح دهيم . 

طراحي سايت در مشهد
پباده سازي وب سايت فروشگاهي بها طراحي وب سايت فروشگاهي پباده سازي يك وبسايت مغازه بسته به امكان هاي آن هزينه هاي متعدد دارد . در اصل در كل پروژه هاي پباده سازي تارنما ميزان برآورد هزينه تعداد نفرساعت نيروئي است كه براي طراحي فروشگاه اينترنتي و يا اين كه طراحي اينترنت وبسايت وقت مي‌گذارند از همين رو هر چه دكان اينترنتي تكنيكال خيس و تخصصي خيس باشد و نياز داشته باشد كه به سامانه هاي متفاوت وصل شود و گزارشات متفاوت به مصرف كننده و رئيس بدهد، پرواضح مي‌باشد كه تعداد نفر ساعت بيشتري براي پباده سازي نياز داراست و در فيض هزينه طراحي وب سايت فروشگاهي بيشتر خواهد شد ! معذالك به فيس تفكيكي نونگار چندين تيم متعدد براي طراحي سايت فروشگاهي مدل بندي كرده كه در تعرفه هاي طراحي تارنما قابل ملاحضه مي باشد . 


پباده سازي وب سايت دكان اينترنتي طراحي فروشگاه اينترنتي نكاتي كه در پباده سازي وبسايت فروشگاهي مي بايست مد حيث قرار داد در يك تارنما فروشگاهي شما اين قابليت را داريد كه خدمات و كالاهاي خويش را به فيس منظم و مدل بندي شده و در جداول و ليست هاي مطلوب قرار داده و براي فروش يا ارائه آن ها همت كنيد . وبسايت فروشگاهي بايد متناسب با رويت كرد مشتريان بي آلايش و فراوان خوشگل و جالب باشد و اين قابليت را داشته باشد كه بازديد كنندگان در كمترين وقت ممكن بيشترين مقدار از توليدها را ديده و از فضاي ظاهري تارنما خسته نشوند . امكان خريد و فروش محصول ها در اين وبسايت ها بايستي به گونه اي باشد كه تبادل به راحتي رخ پذيرد و در كمترين زمان ممكن عمليات بخشيد و ستد انجام شود . 


وبسايت فروشگاهي مطلوب چه افرادي است سايت هاي فروشگاهي براي هر كسي كه در جهت فروش مال و يا اين كه خدماتي كار دارااست مناسب مي‌باشد و از كسب و كارهاي بلندمرتبه گرفته تا كوچكترين كسب و كارها مي توانند از اين سايت ها به كارگيري كرده و فعاليت خويش را بسط دهند . نكته جالبي كه احتمالاً در اينترنت گردي به آن برخورد كرده ايد اين است كه چه بسا افراد زيادي بوده اند كه در مقدمه اقدام به ساخت يك سايت فروشگاهي كرده و بعد با گسترش سايت فروشگاه ها و انبار هايي را براي خود ساخته اند و حالا از وسيع ترين فروشگاه هاي اينترنتي محسوب مي شوند . 


طراحي وبسايت فروشگاهي تفاوت طراحي وب سايت فروشگاهي با ساير تارنما ها چيست ظاهر وبسايت فروشگاهي از جهاتي بي شباهت به يك دكان گران‌قيمت نمي‌باشد . به اين رخ كه ورقه اساسي تارنما فروشگاهي به مانند ويترين مغازه ها مشتمل بر گلچيني از بهترين توليدها و اجناس ميباشد و با ديدن آن ديدي كلي از تمام محصولاتي كه مي توان در تارنما يافت مي دهد . از تفاوت هاي ديگر وب سايت هاي فروشگاهي با بقيه تارنما ها نحوه رئيس وبسايت هاي فروشگاهي مي‌باشد . شيوه مدير تارنما هاي فروشگاهي بايستي به مدل اي باشد كه به سادگي بتوان تغييرات را در آن‌ها اعمال كرد چون ممكن ميباشد يك وبسايت فروشگاهي هر روز و يا حتي در روز يك‌سري بار ناچار به اعمال تغييراتي در بها ها و موجودي و مدل محصول و غيره شود . براي اين كه اين پيدايش كردن لحظه اي براي صاحبان وب سايت هاي فروشگاهي وقت گير نبوده و بدل به يك گرفتاري نشود، بايستي در طراحي سايت فروشگاهي راهكارهاي مطلوب انديشيده شود . 


معرفي و امكان مقايسه محصولات از ديگر جذابيت هايي كه وب سايت فروشگاهي مي تواند داشته باشد امكانات مختلفي هست كه بر حسب نياز مالك وب سايت در آن گنجانده مي شود . اين تجهيزات نظير امكان مقايسه كالاها و خدمات، انتقاد و بررسي، فروش هاي ويژه روزانه و تخفيف هايي جهت مناسبت ها و گارانتي و دريافت ايده ها خريداران در زمينه كالاها مي تواند براي بازديد كنندگان زياد ديدني باشد . 


پباده سازي وب وب سايت دكان اينترنتي در اختيار داشتن آمارهاي كامل و تفكيك شده وبسايت هاي فروشگاهي برتري هاي ديگري نيز نسبت به وب سايت هاي عادي دارند . يك عدد از حياتي ترين برتري ها قابليت و امكان آمارگيري جامع و تفكيك گرديده از بخش هاي متعدد تارنما و انجام تمامي محاسبات مثل درآمد و فروش و در اختيار گرفتن موجودي انبارها در بازده هاي هنگامي متفاوت و همچنين بررسي كالاهاي زمينه عشق ي خريداران يا اين كه ثبت سفارشات ميباشد كه اطلاعات كاملي كه امكان پياده سازي بر روي جداول و نمودارها نيز دارا هستند را جهت بهبود كسب و فعاليت در اختيار مديران تارنما ها قرار مي دهد . 
در طراحي تارنما فروشگاهي مي بايست نكاتي را مد لحاظ قرار اعطا كرد كه باعث خوبتر شدن اين وبسايت ها مي شوند . از جمله مهم‌ترين اين موردها مي توانايي به پباده سازي وب سايت ريسپانسيو اشاره كرد . 


طراحي تارنما فروشگاهي طراحي وب سايت فروشگاهي سازگاري با انواع تبلت ها و گوشي تلفن هاي همراه طراحي تارنما فروشگاهي با در نظر گرفتن سازش آن با گونه هاي تلفن همراه ها و تبلت هاي هوشمند (طراحي وبسايت برخورد گرا) يكي از بديهياتي است كه در پباده سازي وب سايت مي بايست رعايت شود . اهميت رعايت اين قضيه در اين است كه امروزه نزديك به ۷۰ درصد اينترنت گردي ها از نحوه گوشي تلفن هاي يار هوشمند و تبلت ها رخ مي پذيرد . و طبيعتاً دارا بودن سايتي كه با اين وسايل هوشمند سازگار باشد اين مزيت را براي مديران وب سايت ايجاد مي نمايد كه هر فردي در هر نقطه اي و با هر وسيله ي هوشمندي بتواند از تارنما ديدن و يا خريد نمايد . همچنين رعايت سازگاري وبسايت با تلفن همراه هاي هوشمند در مرتبه بندي موتور هاي كاوش گر هم اصلي هست و منجر ارتقاي بازديدها و بهتر شدن مرتبه وبسايت مي گردد . 


استعمال از علامت اعتماد الكترونيك در طراحي سايت فروشگاهي طبيعتاً يكي از اصول حساس كه سبب مي شود مديران درخواست كننده تارنما هاي فروشگاهي و همچنين بازديد كنندگان نگراني داشته باشند جلب اعتماد در فضاي مجازي و گرفتار نشدن در دام كلاهبرداران اينترنتي مي باشد . از مهمترين راهكارهاي حل اين زمينه اخذ آرم اعتماد الكترونيك هست كه يك نشان ديجيتالي بوده از طرف وزارت صنعت و معدن به دكان هايي اعطا مي شود كه اصول كلي مشخص و معلوم شده بوسيله اين وزارتخانه را رعايت كرده باشند . با توجه به اهميت اين آرم سازه به درخواست مشتري تارنما هاي پباده سازي شده بوسيله كمپاني طراحي وبسايت داراي علامت اعتماد الكترونيكي مي باشند . 
طراحي وب سايت مغازه اينترنتي به نظير توليد نمودن دكان در بستر اينترنت مي باشد . طراحي وب سايت مغازه مي بايست به مانندن دكوراسيون قفسه هاي مغازه و قرارگيري محصولات مالامال اهميت باشد . كاربران پس از ورود به سايت دكان اينترنتي توليدات و سرويس ها ارائه گرديده را مشاهده مي كنند پس از انتخاب محصول ها و قرارگيري در سبد خريد چهره حسابي به مراد پرداخت براي استفاده كننده آماده مي آيد و به درگاه پرداخت ايننترنتي سوق دهي مي شود . همگي روند فروشگاه اينترنتي به مانند فروشگاه فيزيكي مي باشد . 
امنيت در بستر دكان اينترنتي پباده سازي تارنما مغازه اينترنتي به معناي تجارت اينترنتي مي باشد . با توسعه و گسترش اينترنت و دسترسي پذيري اسان آن، ورود به كسب وكار اينترنتي و دقت به اهميت آن غيرقابل انكار شده ميباشد . به كارگيري از درگاه هاي پرداخت اينترنتي و سيستم هاي رمزگذاري و رمزگذاري و همه موارد امنيتي در بستر طراحي سايت فروشگاهي مي بايست حيث شود . استعمال از پروتكل هاي امنيتي به مراد برقراري امنيت براي داده ها حساب كاربران در فروشگاه اينترنتي الزامي مي باشد . 
نكات طراحي وب سايت فروشگاه اينترنتي پباده سازي سايت مغازه اينترنتي به نظير دكورا سيون قفسه هاي يك دكان مي باشد . چه‌طور محصول ها وخدمات خويش را به شايسته ترين نحو براي يوزرها به سناريو بگذاريم . استعمال از كاتالوگ و نماهاي گرافيكي قشنگ از محصولات، بيان خصيصه هاي محصولات، قيمت و حتي مقايسه اي با ديگر توليدها شبيه بسيار كارآمد خواهد بود . در فروشگاه اينترنتي فروشنده وجود ندارد تا خريدار را ارشادوراهنمايي كند فلذا كليه اطلااعات لازمه را در بستر طراحي وبسايت فروشگاهي حيث نماييد . 

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۳۲:۲۷

طراحي اپليكيشن در مشهد

امروزه با توجه با اين‌كه به كارگيري از گوشي تلفن ياور بسيار فراگير شده مي‌باشد به طوري كه عمده از هر رسانه و ابزار ديگري به وسيله مردم به كار گيري مي شود و حتي اكثر مردمان براي به كار گيري از وب از گوشي به جاي كامپيوترهاي فردي استفاده مي كنند، داشتن يك قابل انعطاف افزار تلفن همپا در جهت رونق بيشتر كسب عمل كمك شاياني به شما مي نمايد . وسيع ترين حسن داشتن اپليكيشن موبايل براي سازمان ها و صاحبان كسب و عمل ارتباط بهتر و سريعتر با مردمان و مشتريان است . اين دستور منش ارتباطي جديد را باز كرده و كسب درآمد عمده را تضمين خواهد كرد . 
هزينه تعرفه ساخت نرم افزار موبايل قيمت طراحي نرم افزار تلفن همراه بسته به تكنولوژي هاي موضوع استفاده، مرحله كيفي اپ ساخت شده، طراحي انجام شده براي آن و اكثري از موارد ديگر متغير است . در وضعيت كلي پباده سازي نرم افزار نيتيو (Native) نسبت به اپليكيشن هاي هيبريد (Hybrid) هزينه بيشتري خواهد داشت . گزينش في مابين نيتيو و هيبريد بسته به مدل اپليكيشني كه مد نظر شماست گوناگون مي باشد ولي در شرايط كلي به ادله امنيت، عملكرد و افزايش پذيري فراوان فراتر توصيه همواره بر طراحي Native ميباشد . همينطور پباده سازي نرم افزار براي آيفون و آيپد آي وي اس (iOS) در شرايط كلي نسبت به طراحي اپليكيشن اندرويد (Android) گران خيس است چرا كه ابزارهاي توليد آن هزينه بيشتري داراست و برنامه نويسان آن با محدوديت هاي بيشتري مواجه ميباشند . مورد ها تاثير گذار بر كيفيت قابل انعطاف افزار توليد گرديده هم از پارامترهاي فراوان اساسي در انتخاب ارزش نرم افزار طراحي گرديده است . هزينه طراحي اپليكيشن با كيفيت در مشهد اينكه نرم افزار شما يك ظواهر مبتدي داشته باشد يا بوسيله تيم طراح با اصول طراحي طراحي صفحه و طراحي شود، اينكه اپليكيشن شما در اصل از چه مرحله امنيتي برخوردار باشد، اينكه پنل مدير و وب خدمت هاي (API) ارائه شده تا چه مقدار اي امنيت و عملكرد (Performance) داشته باشند، اين‌كه نرم افزار تحويل شده به شما چه‌طور و تحت چه قوانيني آزمايش گرديده باشد، اين‌كه قابل انعطاف افزارهاي ايجاد شده تا چه ميزان قابليت افزايش و ارتقا امكانات نو در آينده را داشته باشد، و . . . . هر كدام از موارد بالا مي تواند در ارزش و هزينه اپليكيشن طراحي گرديده تاثير گذار باشد . 

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۰۴:۴۹

سئو منفي قسمتي از تكنيك هايي از سئو است كه به كارگيري آن بوسيله گوگل منع شده مي باشد . كارشناسان متعددي باور دارند كه تاثير سئو منفي بر روي تارنما ها روز به روز كمتر شده و گوگل با عبور كرد مدت بهتر قادر است فعاليت هاي سئو منفي را كشف و خنثي كند . 
اما همچنان مي توانيم شاهد تغييراتي در نتايج سئو، پيوند ها، محتوا، اخلاق كاربر در اثر عمل هاي سئو منفي باشيم . اين تكنيك سئو ممكن است در آتي نزديك كارايي خود را از دست بدهد اما نيز اكنون كماكان توان ضروري براي اعمال تغييرات در كاغذ نتايج گوگل را دارا است . 

سئو در مشهد
توصيف سئو منفي 

توصيف سئو منفي سئو منفي مشتمل بر هر تاكتيكي هست كه با هدف ساخت تاثير منفي بر رتبه يك وب سايت يا URL به كارگرفته مي شود . سئو منفي ممكن مي‌باشد از طرز انگيزه قرار دادن هاست و دامنه به دنبال تاثير منفي بر سايت خاصي باشد . سئو منفي براي وصال به اين هدف اقدام به بازنويسي متغير هايي در لينك ها ، محتوا و رفتار مخاطبان مي كند . 
آيا سئو منفي حقيقت دارااست - گوگل مي گويد سئو منفي حقيقي وواقعي نيست گوگل به طور قانوني اعلام كرده بود كه سئو منفي تاثير گذار نمي باشد ولي به نظر مي رسد راهكارهايي وجود دارا‌هستند كه باعث به افت مرتبه وب سايت رقبا مي شوند . 
در صورتي‌كه راهكاري وجود دارااست كه شما بتوانيد در اثر استفاده بيجا از متغيرهاي سئو مانند لينك و پيوند ها به سئو وبسايت خويش زخم بزنيد . پس يك فرد ديگر نيز مي تواند همين كار را با تارنما شما انجام دهد و به درجه وب سايت شما جراحت وارد نمايد . 
گوگل در ادامه يه خرده در بيان خود درباره سئو منفي تغيير و تحول توليد كرد و ذكر كرد كه سئو منفي نمي تواند جراحت دور از شوخي به سئو سايت شما وارد كند . گوگل در اين باره چنين گفته است: گوگل سخت عملكرد مي نمايد كه اجازه ندهد مديران ساير وبسايت ها بتوانند به جايگاه سايت شما صدمه وارد نمايند و يا اين كه سبب شوند كه تارنما شما از صفحه نتايج جستجو حذف شود . درصورتي كه شما نگران پيوند هايي ديگر وبسايت ها به وبسايت خود هستيد مي توانيد از مديران آن سايت ها بخواهيد كه اين لينك و پيوند ها را حذف كنند . گوگل هيچ كنترلي بر روي محتواي منتشر شده در تارنما ها ندارد و خودتان مي بايست براي بر طرف كردن اين ايراد دست به كار گرديد . 
نكته: درصورتي كه گوگل در وبمستر از شما بخواهد كه پيوند هاي اسپم را حذف فرمائيد و سايتي به شما امكان حذف پيوند اسپم توليد شده در وب سايت خودش را نداد در اينترنت مستر براحتي مي توانيد از ابزار Disavow استفاده كرده و لينك و پيوند مذبور را غير فعال نمائيد . 
با اين جمله گوگل، به لحاظ ميرسد كه وبسايت هاي رقيب در واقع ممكن مي باشد به وب سايت شما آسيب وارد كنند . 
يكي از تكنيك هاي سئو منفي كه تاثير آن را بر روي تارنما هاي گوناگون را مي بضاعت مشاهده كرد، ايجاد پيوند براي سايت رقيب، در تارنما هاي ارائه محتواهاي (مستهجن، فروش دارو، شرط بندي، وام هاي ربا مانند) است . ديدني است بدانيد براي تاثير گذاري منفي چنين فعاليت هايي چه بسا حتمي نمي‌باشد كه لينك و پيوند مستقيم توليد شود كافيست كه سايتي كه به چنين وبسايت هايي پيوند مي دهد . تارنما شما را هم در ليست وب سايت هايي كه به آن پيوند داده مي‌باشد بيشتر كند و تارنما شما با باخت مواجه خواهد شد . اينفلوئنسر ماركتينگ تاثير زيادي بر روي گزينش ريسك سرمايه گذاري بر روي تارنما هايي كه داراي بك لينك در چنين تارنما هايي ميباشند تاثير زيادي مي گذارند . حتي گوگل با تمام توان خود ممكن مي‌باشد تصميم بگيرد كه سايتي از چنين وبسايت هايي لينك اخذ كرده مي باشد را در ليست ورقه نتايج جستجوي خود به نمايش نگذارد . 
شما چه بخواهيد بصورت تصنعي براي كلمه و واژه هاي مربوط به چهار محتواي ذكر گرديده درجه كسب فرمائيد و چه رقباي شما براي شما دام پهن كرده باشند . تجربه نشان داده مي‌باشد كه رتبه گيري سايت شما براي چنين محتواهايي درصورتي كه وب سايت شما در واقع دربردارنده محتواي داراي ربط با آنان نباشد غير ممكن مي باشد . عامل آنكه اين چهار جور محتوا اينچنين اهيمت دارند، بالا بودن ترافيك جستجو براي آنان مي باشد . اكثري از تارنما ها در اكنون حاضر خودشان براي دستيابي به كلمات با اهميت داراي ربط با چنين محتوا هايي تلاش مي كنند در حالي كه در واقع سايت شان فاقد محتواي مد حيث ميباشد و ازدياد چنين سايت هايي سبب ساز گرديده كه گوگل به شدت از جايگاه گيري وب سايت هاي غير داراي ارتباط با چنين محتواهايي خودداري نمايد . 
تارنما هاي متعددي سرگرم سئو منفي مي‌باشند . مثلاً سايت هايي كه در مورد فروش محصولات ديگر شركت ها كار مي نمايند . سايتي مانند آمازون هم مي تواند هدف سئو منفي كمپاني هايي كه در آن فعال هستند قرار گيرد . بنابراين آشنايي صحيح سئو منفي و تكنيك هاي آن، براي همگي سئو كاران امري لازم است . زيرا كه اين تكنيك ها ممكن مي باشد تارنما مشتريان شما را هم ذيل تاثير قرار دهد . 


سئو كلاه سياه و سئو منفي 

سئو منفي و سئو كلاه سياه سئو كلاه سياه عبارت هست از همگي تكنيك هايي غير رسمي كه رئيس سايت براي بالابردن مرتبه سايت خويش به عمل مي پيروزي . مثلاً درصورتي كه لينك خريدن مضر مي باشد . در سئو كلاه سياه مديريت وب سايت براي افزايش سكو وبسايت خويش بك لينك و پيوند مي خرد . ولي سئو منفي به كارگيري تكنيك هاي سئو كلاه سياه، براي يك حريف به قصد تخريب سئو سايت اوست . و اگر سئو كلاه سياه منجر افت درجه وبسايت شما شود، سئو منفي هم مي تواند با همان تكنيك به ضرروزيان سئو سايت شما باشد . 
به نظر مي رسد كه گوگل براي اجتناب از سئو منفي راهكاري غير از در حيث نگرفتن سئو كلاه سياه در پيش رو ندارد . مثلاً در حالتي كه شما 1000 بك لينك براي وب سايت خود توليد كنيد، كه فقط 10 تاي آن‌ها لينك هاي داراي ربط و معتبري باشند . بقيه لينك و پيوند هاي نا مرتبط، بر سئو سايت شما تاثير نخواهند گذاشت . به عبارت ساده خيس شما از به كارگيري تكنيك هاي سئو كلاه سياه خير فيض خواهيد كرد و خير ضرر، اين نكته ممكن مي‌باشد سبب ساز شود اشخاص آماتور با فرض آنكه تكنيك هاي به كارگرفته شده از سوي آن ها به مقطع بيشتري براي تاثير گذاردن بر درجه سايت در گوگل دارد، به به كارگيري از تكنيك هاي سئو كلاه سياه كماكان ادامه دهند . 
نكته: گهگاه در سئو منفي و سئو كلاه سياه لينك و پيوند ايجاد شده در سايتي كه به نظر بي ارتباط مي رسد در واقع باعث مي شود كه يك لينك اثرگذار به وبسايت داده شود و به اين دليل ميباشد كه در سئو منفي تنها بر روي تارنما هايي براي توليد لينك و پيوند تمركز مي شود كه توشه منفي براي گوگل دارا‌هستند . 
آيا سئو منفي مشتمل بر هك كردن هم هست؟ پاسخ صحيح به اين سوال اين استكه اين مسئله به تعريف ما از هك و سئو منفي بستگي دارااست ولي به طور كلي و طبق تعريف عمومي اين دو واژه و كلمه ميتوان اظهار كرد كه آري در بين سئو منفي و هك رابطه وجود دارااست . سئو منفي و هك ممكن مي‌باشد هدف هاي مشتركي داشته باشند . اما لزوماً به يك معني نيستند . هكر در معناي عام كلمه و واژه به مفهوم شخصي ميباشد كه بصورت غير رسمي براي دستيابي به داده ها يك سيستم دست به اقدامات غير رسمي مي زند . 
دقت داشته باشيد كه در بعضي مواقع يك هكر صرفاً بدليل آنكه ميتواند، به يك سيستم حمله مي كند . هجوم ها هكري متعددي به تارنما ها چهره گرفته كه هيچ منفعت مالي يا اطلاعاتي براي هكر نداشته هست و صرفاً به دليل جراحت رساندن به يك سيستم يورش رخ گرفته مي‌باشد . اين موضوع سبب ساز گرديده است كه در قوانين بعضي كشورها سئو منفي نوعي هك به حساب آمده و جريمه ها آن مطابق جريمه ها هك در لحاظ گرفته شود . 
در ضوابط جمهوري اسلامي ايران براي جلوگيري از سوء برداشت از كلمات، همه اقداماتي كه منجر تخريب، سوء به كارگيري فارغ از اجازه از داده ها و . . . . مي شود جرم تلقي مي گردد و هك و سئو منفي هر دو در اين قالب جرم تلقي ميگردند . 
سئو منفي از چه ظرفيت هايي براي انجام عمل خود استعمال مي كند: استعمال از لينك ها در سئو منفي ايجاد هزاران پيوند به سايت حريف كه همگي از تارنما هاي بد تهيه گرديده اند . گوگل و كارشناسان غير وابسته گوگل مانند مت كاتس Matt cutts در باره اثر گذاري اين راه و روش شك و ترديد خويش را اعلام كرده اند . ولي درصورتي كه لينك ها در سايت هايي با چهار جور محتواي ذكر شده در بالا باشد، همچنان احتمال آسيب سئو سايت وجود دارد . خريد بك پيوند از وب سايت هايي كه در گوگل پنالتي شده اند و يا خريد بك لينك و پيوند از تارنما هايي كه به فروش بك لينك آوازه بالايي دارا‌هستند . تاثير گذاري اين رويكرد هم قضيه شك و ترديد ميباشد . مت كاتس در رابطه اثر گزيده اين منش مي گويد كه: هزينه انجام آن بيش از هزينه واجب براي سئو كردن وب سايت براي وصال به سكو بهتر در گوگل براي كلمه ها با اهميت مالامال ترافيك خواهد بود . كه عملاً به معنا مقرون به صرفه نبودن اين راه و روش براي سئو منفي مي باشد . محتوا و شيوه به كار گيري از آن در سئو منفي توليد كامنت هاي اسپم به رخ كامنت هايي با به كارگيري كلمات كليدي به خواسته بالابردن اندازه لغات با اهميت در صفحه و نمايش مختلف صفحه براي موتورهاي جستجو، در حالتي كه تعداد اين كامنت ها فراوان باشد و بصورت خودكار ايجاد شوند ممكن است به تيتر هك در لحاظ گرفته شوند . براي اجتناب از اين روش بايد درج كامنت را به درج كد كپچا بوسيله كاربر محدود فرماييد و يا درج كامنت را محدود به تاييد رئيس تارنما نماييد . ايندكس كردن آدرس وب سايت يا اين كه URL با محتواي بد، درصورتي كه هكر ها بتوانند با نفوذ به سيستم مدير محتواي وبسايت CMS در تارنما شما محتوا درج كنند اين راه و روش قطعاً هك محسوب خواهد شد . استفاده از سيستم هاي رئيس محتواي نوشته گشوده خطر چنين حملاتي را بخش اعظم خواهد كرد . درج عكس هاي حجيم وب سايت شما در ديگر وبسايت ها و وبلاگ ها به صورت Hotlinking با هدف بالابردن مقدار ترافيك سرور شما و كاهش سرعت بارگذاري سايت، اين خط مش كماكان بر روي سئو سايت شما موءثر مي باشد و گوگل و ديگر مرورگرها اهيمتي به عامل نمايد بودن وبسايت شما نمي دهد . آن‌ها سايت هايي را كه شايسته ترين تجربه كاربري را ارائه مي دهند را به يوزرها خويش معرفي خواهند كرد . تغيير تحول مشاهده كرد يوزرها در سئو منفي درج كامنت هاي منفي درباره سرويس ارائه گرديده بصورت منظم و روزانه، اگر درج كامنت را به تاييد مدير محدود نمائيد اين اختلال براي شما پيش نخواهد آمد . نكته: اين منش سئو منفي در كانال هاي اجتماعي اهل ايران بسيار شايع بود و مديران اين وب سايت ها را بر آن داشت كه براي به كارگيري كنندگان از آن جريمه گزينش نمايند . 
سئو منفي يك فعاليت غير قانوني است اگر سئو منفي به تيتر هك در نظر گرفته شود در اكثر كشورهاي جهان جرم تلقي مي گردد . درصورتي كه اثبات شود كه شما از تكنيك هاي سئو منفي براي كاهش سكو سايتي استعمال كرده ايد . بعيد به لحاظ مي رسد كه قابليت تبرئه داشته باشيد . به هر اكنون اين موضوعي است كه يك نماينده قانوني حقوقي خوب تر مي تواند در رابطه آن اظهار لحاظ كند . البته بايد به حافظه داشته باشيد كه، سئو منفي كاري به شدت غير اخلاقي مي باشد . 

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ]