تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
سئو در مشهد
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/9/11  ساعت: ۰۹

آف پيج OffPage Seo چه ميباشد ؟ چه‌طور 
يك سئو آف پيج غالب داشته باشيم ؟ اهميت 
Seo Off Pageبه چه ميزان است ؟ اين سري سوالاتي مي‌باشد كه در مقاله سئو آف پيج ميخواهيم به محاسبه و توضيح آن بپردازيم، لطفا تا انتهاي اين مقاله يار ما باشيد … . 

سئو 
آف پيجسئو آف پيج (OffPage Seo) چه مي‌باشد ؟ آف پيج يا به عبارتي سئو خارج از تارنما : به هر كاري و هر عملي كه در خارج از سايت براي وب سايت انجام مي‌پذيرد گفته مي شود . 

براي 
نمونه : عمل در كانال هاي اجتماعي ، تبليغات ، لينك دهي در ايده ها ، لينك و پيوند دهي در انجمن ها و اشتراك گذاري ويدئو و … 
همانطور كه ميدانيد ، موتور هاي كاوش از پاراگراف Bing ، ياهو ، گوگل ، و … دوست دارا‌هستند محتواي خوب و گرانبها را ارائه نمايند . گوگل تقريبا با الگوريتم مرغ مگس خوار (الگوريتم مرغ مگس خوار چه چيزي است ؟) و با استعمال از معناگرايي مخاطب را به هدف جستجوي مورد نظرش ميرساند . 

به 
طور كل همه موتور هاي كاوش ميتوانند با استعمال از لغات مهم به اين درك برسند كه چه محتوايي داراي ارتباط با مورد مي باشد و چه محتوايي نميباشد … 
آما 
به حقيقت به چه شكل به اين فهم و شعور ميرسند كه كدام محتوا بها بيشتري دارد ؟ 
يك مسئله قواعد محتواست كه مشتمل بر خوانايي ، پيوند گذاري ، كپي نبودن و … مي باشد كه با استعمال از اين اطلاعات به محتواي شما رنكي تعلق مي گيرد . 

و موضوع ديگر اين ميباشد كه ما به موتور هاي كاوش بفهمانيم كه مطالب تارنما ما با ارزش و مفيد ميباشد . 
البته به چه شكل ؟ 
با 
SEO آف پيج 
سئو 
off page 
اهميت 
Seo Off Page به چه ميزان است ؟ هنگامي شما آف پيج انجام ميدهيد به موتورهاي جستجو ميفهمانيد كه مطالب تارنما شما گران بها هست كه شما داريد براي آن تبليغ مي‌كنيد تا بتوانيد طرفدار هاي بيشتري براي خويش پيدا كنيد . 

احتمال دارد در مطالب قبل ما خوانده باشيد كه گفته بوديم در شراي شما به خودتان و به كارتان اعتماد نماييد ، آنوقت هم ساير مي توانند به شما اعتماد نمايند . اين مصداق بارزي از عمل هاي موتورهاي جستجو هست .يعني در حالتي كه براي محتواي خودتان و وبسايت خودتان تبليغات انجام دهيد ( به هر روشي از بدون پول و غير رايگان ) يعني براي كارتان بها قائل شديد و اين از چشم موتورهاي جستجو مخفي نميماند . 
از اهميت آف پيج آنقدر به شما بگويم كه ميتوانيد سايتي با محتواي ناچيز و اسكن را به رنك هاي بالاي گوگل در لغت ها مد لحاظ برسانيد . 

سئو 
آف پيجچگونه يك سئو آف پيج چيره داشته باشيم ؟ پس با دقت به نكات گفته شده ميتوان سود گرفت عمل در كانال هاي اجتماعي ، انجمن ها ، انجام تبليغات ، همكاري با ديگر وبسايت ها براي معرفي يكديگر و … همگي از نكات يك آف پيج برنده هست ! و ما هركار كوچكي كه خارج از تارنما براي سايتمان انجام مي‌دهيم مي‌تواند تاثيرات بزرگي در رنك وبسايت و در غايت رنك محتواي ما داشته باشد . 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/9/8  ساعت: ۰۹

هر مطلب اي كه مي نويسيد در سئو تارنما شما مفيد مي‌باشد . 
هنگامي كه اين مقاله را مي خوانيد ، رسما وبلاگ نويسي را آغاز كرده ايد . 
بلاگ نويسي يك منش خوب براي داشتن سئو عالي ، ايجاد ترافيك ، كسب مشتريان نو و ايجاد دور انديشي در مورد مارك شماست . 

سئو در مشهد
البته خبر بد اينست كه : به استثناي مواقعي كه مقاله ها شما در جستجوي گوگل (google) رتبه بندي خوبي دارا هستند ، شما ترقي متعددي نخواهيد كرد ، فهم سئو براي حضور برجسته وب وب سايت و مطلب شما مضاعف حياتي مي‌باشد . 
براي انجام اين با اهميت ، يعني درك تلاش سئو ، مي بايست برخي از تاكتيك هاي ثابت شده براي ارتقاء رتبه بندي خويش را در گوگل پياده سازي كنيد . 
اين عناوين راهنما شماست تا محتوا را از مرحله فعلي بالاتر ببريد . 
بيايد با نيز يار شويم . 
با صرفه سازي كلمه ها كليدي او‌لين و احتمال دارد مهم‌ترين استراتژي seo براي شما آشنايي و با صرفه سازي لغات اصلي مطلوب مقاله شماست .لغات داراي اهميت مضاعف با اهميت ميباشند ،كه ما به اصطلاح به آن قلب تپنده seo مي گوييم . 
ولي مهمتر اين كه براي انجام اين حساس ، مي بايست بدانيد كدام لغت ها كليدي براي مقاله ها وبلاگ شما مناسب است . گذشته از نوشتن مقاله ، بايستي تحقيقاتي انجام دهيد ، تحقيقاتي كه دربرگيرنده فراواني جستجو ها ، محتواي لغات كاوش شده ، ترندهاي هفتگي و روزانه گوگل و يا خبر‌ها ترند شده روز كشور‌ايران و دنيا باشد . 
با محاسبه اين نمودارها و مفاهيم حتما جدول ترندهاي يك هفته پيشين يا 48 ساعت اخير را در دسترس داريد ، هم اكنون بازه آنست كه با به كار گيري از لغات مهم بدست آمده مطلب يا مقاله‌ها خويش را باصرفه سازي نموده و يا اين كه بر اساس ترندهاي بدست آمده مقالات جديدي را نوشته و منتشر فرمائيد . 


كليد كلمه و واژه ها را در تيتر مقاله خود قرار دهيد او‌لين و اصلي ترين مسير براي با صرفه سازي مقاله ها ، قراردادن فرمان روا كليد كلمات اساسي در عنوان مقاله هست .شما با اين تكان به جثارت مي توان اظهار‌ كه نيمي از مسير را رفته ايد . 
وقتي شايسته ترين و مهمترين واژه و كلمه اصلي را در تيتر مقاله به كارگيري مي فرمائيد ، شانس دوچندان زيادي داريد تا در بالاترين سطح نتايج جستجو گوگل ديده گرديد . 
درصورتي كه وب وب سايت شركت نايك Nikeرا مرور فرماييد ، خواهيد رويت كرد كه كارشناسان آن كمپاني به چه شكل از اين راهكار استفاده بزرگي مي مارك . 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/9/7  ساعت: ۱۰

چگونگي 
معرفي وبسايت به گوگل 
مسلما تا كنون به اهميت پيدا شدن سايتتان در موتورهاي جستجو پي برده ايد . آمار موتورهاي كاوش نشان مي دهد كه اكثر سايت هاي اينترنتي از طريق موتورهاي جستجو پيدا شده و به يوزرها معرفي مي شوند . در اين ميان آمار و ارقام سايت ها و فعالان بهينه سازي در موتورهاي كاوش بيانگر اين مي باشد كه موتور جستجوي گوگل به عنوان محبوبترين و كارآمد ترين موتور جستجو از لحاظ امكانات و از نظر فني ، در ميان يوزرها اينترنت شناخته شده است .

بديهي هست كه اين فرمان صاحبان سايت ها و وبلاگ ها را بر آن مي داراست تا سايت خود را به شيوه هاي متفاوت به موتور جستجوي گوگل معرفي نمايند .

 

براي معرفي سايت به گوگل راههاي بسياري پيشنهاد مي شود و هر سال كنفراسنهاي بسياري با محوريت " بهينه سازي در موتور جستجوي گوگل " در كشورهاي مختلف دنيا و محافل فناوري داده ها برگزار مي شود .از 
اين رو دانستن نكاتي چندين از اين روند براي هر وب مستري اجتناب ناپذير است :


1- 
افزودن نشاني سايت (URL) به چهره مستقيم به موتور جستجوي گوگل : 
در اين منش با به كارگيري از امكاناتي كه سايت گوگل در اختيار كاربران قرار داده ، مي بضاعت فقط نشاني سايت را به موتور جستجوي گوگل پيشنهاد كرد ، و اينكه چه وقتي اين آدرس توسط گوگل فهرست مي شود بستگي به تعداد آدرسهايي كه از قبلي ثبت گرديده و سياستهاي فني گوگل دارد كه اين راه در مدت مقطع كوتاه موثر نيست و نياز به دوران نسبتا زيادي داراست .

براي 
اضافه كردن سايت خويش با به كار گيري از اين روش به آدرس زير مراجعه كرد و اطلاعات سايت خود را وارد كنيد : 
http://www .google .com/addurl

 

2-روش دوم و مفيد تر از راه و روش اوليه ، به كارگيري از تجهيزات وب مسترهاي گوگل مي‌باشد كه مستقيما بوسيله سايت گوگل در اختيار وبمستر ها قرار گرفته مي‌باشد .

 

1-ابتدا وارد آكانت گوگل خويش شويد .

2- به نشاني http://www .google .com/webmasters مراجعه كنيد .

3-روي گزينه Sign in to Webmaster Tool كليك كنيد .

4-درون محل وارد كردن متن ، نشاني سايت خود را وارد كنيد . سپس روي گزينه Add Site كليك كنيد .

5-سپس روي گزينه Verify your site كليك كنيد .

6-در صفحه حاضر از نصيب Choose Verification method يكي از گزينه ها را گزينش كنيد .

7- 
گزينه Add a meta tag : 
براي كساني كه امكان آپلود فايل روي سايت يا وب لاگ خود را ندارند ، اين راه و روش پيشنهاد مي شود .

بعد از تعيين اين گزينه ابر برچسب مخصوصي در اختيار شما قرار داده مي شود كه در تصوير با مستطيل قرمز مشخص و معلوم شده ميباشد . بايستي اين برچسب را كپي كرده و در فايل اصلي سايت خود مابين كدهاي و قرار دهيد .و فايل html را ذخيره كنيد و سپس روي كليد verify كليك كنيد و در رخ صحيح بودن تمامي فرآيند سايت شما و وب مستر بودن شما تاييد مي شود .

 

8- 
گزينه Upload an HTML file : 
اين گزينه و گزينه قبلي هيچ تفاوتي با يكديگر ندارند و فعاليت يكساني را انجام مي دهند ، ولي همانگونه كه در گزينه قبلي گفته شد گزينه Add a Meta tag جهت كساني كه قابليت آپلود روي سايت خود را ندارند مطلوب مي باشد ، ولي كساني كه امكان آپلود كردن نيز داشته باشند مي توانند از گزينه اول استعمال كنند .

 

در اين گزينه بعد از گزينش يك نوشته مختص كه اسم فايلي با پسوند html خواهد بود در اختيار شما قرار مي گيرد،كه بايستي فايلي با اين اسم و با پسوند html ايجاد شده و در شاخه اصلي سايت آپلود شود، كه محل متن زمينه حيث در تصوير معلوم گرديده مي‌باشد .آن گاه از ايجاد فايل و آپلود آن در شاخه اصلي روي كليد Verify كليك كنيد تا سايت شما زمينه تاييد قرار گيرد .

تا اينجا سايت شما و اينترنت مستر بودن شما موضوع تاييد گوگل قرار گرفته هست كه پس از تاييد سايت شما به صورت زير نشان داده مي شود .

 

3-حال نوبت آن رسيده كه نقشه سايت خود را ايجاد كرده و آن را به گوگل معرفي كنيم تا روبات كاوشگر گوگل به راحتي بتواند ليستي از فايلهايي را كه بوسيله اين نقشه معرفي كرديم دانلود كرده و در فهرست جستجوي خويش قرار دهد .

 

1-براي اين كار ابتدا به سايت http://www .xml-sitemaps .com مراجعه كنيد .

 

2-در نصيب Starting url نشاني سايت خويش را وارد كنيد .

 

3-در نصيب Change Frequency گونه به روز شدن سايت خويش را گزينش كنيد ، كه براي به روز شدن روزانه Daily ، ساعتي Hourly و . . . را انتخاب كنيد .

 

4- در نصيب Last Modification تاريخ آخرين به روز رساني سايت را وارد كنيد و در‌صورتي‌كه مطمئن نبوديد گزينه Use Server Response را انتخاب كنيد . بعد از آن روي گزينه Start كليك كنيد . آن گاه از كليك كردن روي Start ، برنامه شروع به ليست نمودن سايت شما خواهد نمود كه بنا به تعداد و حجم صفحه ها سايت شما مقطع دوران متغيري ارتفاع خواهد كشيد .

 

5-پس از اين عمليات تصوير زير براي شما به نمايش در مي آيد و دو فايل Sitemap .xml و Sitemap .xml .gz براي دانلود در اختيار شما قرار مي گيرد كه sitemap .xml .gz ورژن فشرده شده sitemap .xml مي باشد .

 سئو در مشهد

6- فايل sitemap .xml را دانلود كرده و در شاخه اصلي سايت خود آپلود نماييد .

 

7- به آدرس https://www .google .com/webmasters/tools/sitemaps رفته و از منوي سمت چپ سايت روي گزينه Add Sitemap كليك كنيد .

 

8- از نصيب Choose Type ، روي گزينه Add general web sitemap كليك كنيد . و در نصيب My Sitemap URL نام نقشه سايت را كه به عبارتي sitemap .xml مي‌باشد در قسمت مشخص گرديده در تصوير وارد كنيد .

 

9- روي كليد Add general web sitemap كليك كنيد .

10-در فيس انجام صحيح تمامي پروسه تصويري شبيه به تصويري زير را مراعات خواهيد كرد .

11-حال بايد در انتظار باشيد كه فايل نقشه سايت شما به وسيله گوگل دانلود گرديده و آدرس هاي درون آن به مرور مقطع در فهرست گوگل و در نتايج جستجوها نمايش داده شود .

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/9/6  ساعت: ۱۰

تگ 
كلمات مهم و نقش آن در سئو اين ايام نظرات متفاوتي مبني بر تاثير و يا اين كه عدم تاثير كلمات مهم متا بر سئو وبسايت ميشنويم . فرض فرماييد كه شما صاحب يك تارنما خدمات مجالس مي‌باشيد و يكي از رقيبان شما لغت ها كليدي شما را در وب سايت خود قرار ميدهد، حتي نام شركت شما نيز در در بين آن ها چشم ميشود، آيا بايد به اين امر اهميتي بدهيد؟ خير، دستكم از نظر موتور جستجوي گوگل از سپتامبر 2009 تگ كلمات داراي اهميت هيچ كاربرد و تاثيري در سئو تارنما ندارد .

در سپتامبر 2009 يكي از مديران گوگل در وبلاگ وبمستر اين كمپاني مطلبي را در رابطه لغات داراي اهميت منتشر كرد و به چهار سوال اصلي در اين مسئله به وضوح جواب داد كه در ادامه آن‌ها را براي شما بازگو مي كنيم .

1- 
آيا گوگل تگ عبارات داراي اهميت را در نتايج جستجو تاثير ميدهد؟ در يك كلمه، خير . موتور داراي اهميت جستجوي گوگل كه به آدرس google .com شناخته ميگردد و روزانه ميليون‌ها نفر از تجهيزات آن فايده ميبرند تگ عبارات با اهميت را تماما ناديده مي گيرد و به ابلاغ معمولي خيس تگ كلمه ها مهم هيچ تاثيري بر سئو وب سايت شما نخواهد داشت .

2- 
چرا گوگل تگ كلمه ها داراي اهميت را ناديده ميگيرد؟ نزديك به يك ده سال پيش گوگل صفحه هاي را تنها براساس محتواي آن ها رتبه بندي مي‌كرد و عواملي مثل لينك ورودي كه امروزه به نام سئو خارجي وب سايت مي‌شناسيم بي تاثير بودند . در آن مقطع تگ كلمات داراي اهميت به مكاني براي درج كلمه ها غيرمرتبط بامحتواي وب سايت تبديل شد، به همين ادله به مرور بازه گوگل تصميم به ناديده تصاحب كردن تگ كلمه ها مهم گرفت .

3- 
آيا گوگل ساير تگ‌هاي متا را نظير تگ كلمه ها حساس ناديده ميگيرد؟ خير، گوگل تعداد متعددي از تگ‌هاي متا را ميشناسد، بعنوان مثال تگ توضيحات متا بعنوان محتوايي كه در نتايج گوگل نشان داده مي‌شود به كار گيري مي گردد . 
تصوير ذيل نمايي از اين مثال را نشان ميدهد: 
تفاوت 
توضيحات متا و كلمات داراي اهميت متا تفاوت 
توضيحات متا و كلمات با اهميت متا 
با اين كه اين تگ در نتايج گوگل سناريو داده مي‌گردد ولي در مرتبه بندي سايتها براي نتايج بي تاثير مي‌باشد .

4- 
آيا گوگل براي هميشه تگ عبارات اصلي را ناديده گرفته؟ اين قابليت وجود دارد كه گوگل در آتي از تگ عبارات داراي اهميت استفاده كند البته احتمال آن فراوان كم است، سالهاست كه گوگل تگ عبارات حساس را ناديده گرفته و نيازي به تغيير سياست خود حس نميكند .

با اين وجود بسياري از وبمستران و صاحبان سايت هنوز تگ كلمات كليدي را در سايت خويش به كارگيري مي كنند تا در صورتيكه گوگل دوباره روي خوشي به آن نشان داد از مزاياي آن فايده مند شوند، جمع اي هم معين كردن كلمات اصلي را راهي براي تمركز بهتر بر زمينه مورد آناليز خويش و روش بازنويسي آن ميدانند .

تمام اينها بدان معنا نمي باشد كه شما بطور كامل به كارگيري از كلمه ها كليدي مطلوب را ناديده بگيريد، براي هر مطلبي كه در وب لاگ يا اين كه سايت خود مينويسيد واژه و كلمه حياتي محوري انتخاب نماييد و آن را تاحد قابليت و خير بيش از اندازه در محتوا بكار ببريد، جمله بندي خويش را طوري تهيه كنيد كه لغات اصلي مورد نظرتان را شامل شود و اين كلمات را در توضيحات، تيتر و نشاني دهي صفحه بكار ببريد .تگ 
كلمه ها كليدي و نقش آن در سئو اين روز ها نظرات متفاوتي مبني بر تاثير و يا اين كه عدم تاثير كلمات با اهميت متا بر سئو تارنما ميشنويم . فرض فرماييد كه شما مالك يك سايت سرويس ها مجالس ميباشيد و يكي از رقيبان شما كلمات داراي اهميت شما را در سايت خويش قرار ميدهد، حتي نام شركت شما هم در در بين آن ها چشم ميشود، آيا مي بايست به اين دستور اهميتي بدهيد؟ خير، دست‌كم از حيث موتور جستجوي گوگل از سپتامبر 2009 تگ لغت ها كليدي هيچ كاربرد و تاثيري در سئو وب سايت ندارد .

در سپتامبر 2009 يكي از مديران گوگل در وبلاگ وبمستر اين شركت مطلبي را در رابطه كلمه ها اساسي منتشر كرد و به چهار سوال حساس در اين زمينه به وضوح جواب بخشيد كه در ادامه آنان را براي شما بازگو مي كنيم .

1- 
آيا گوگل تگ كلمات حياتي را در نتايج كاوش تاثير ميدهد؟ در يك كلمه، خير . موتور با اهميت جستجوي گوگل كه به نشاني google .com شناخته ميگردد و روزمره ميليون‌ها نفر از امكانات آن بهره مي‌برند تگ لغت ها مهم را تماما ناديده مي گيرد و به ابلاغ بي آلايش خيس تگ لغت ها با اهميت هيچ تاثيري بر سئو وبسايت شما نخواهد داشت .

2- 
چرا گوگل تگ كلمه ها حساس را ناديده ميگيرد؟ نزديك به يك ده سال پيش گوگل صفحه هاي را تنها براساس محتواي آن ها سكو بندي مي كرد و عواملي مثل پيوند محل ورود كه امروزه به اسم سئو خارجي تارنما مي شناسيم بي تاثير بودند . در آن بازه زماني تگ لغات داراي اهميت به مكاني براي درج كلمه ها غيرمرتبط بامحتواي وبسايت تبديل شد، به همين عامل به مرور مقطع گوگل تصميم به ناديده دريافت كردن تگ لغات با اهميت گرفت .

سئو در مشهد

3- 
آيا گوگل بقيه تگ‌هاي متا را نظير تگ كلمات حياتي ناديده ميگيرد؟ خير، گوگل تعداد زيادي از تگ‌هاي متا را ميشناسد، بعنوان مثال تگ توضيحات متا بعنوان محتوايي كه در نتايج گوگل نشان داده مي‌شود استعمال ميگردد . 
تصوير ذيل نمايي از اين مثال را نشان ميدهد: 
تفاوت 
توضيحات متا و لغات كليدي متا تفاوت 
توضيحات متا و كلمه ها اساسي متا 
با اين‌كه اين تگ در نتايج گوگل سناريو داده مي‌شود ولي در جايگاه بندي سايتها براي نتايج بي تاثير مي‌باشد .

4- 
آيا گوگل براي مدام تگ لغت ها كليدي را ناديده گرفته؟ اين امكان وجود دارااست كه گوگل در آتي از تگ كلمات داراي اهميت استعمال نمايد ولي احتمال آن مضاعف اندك است، سالهاست كه گوگل تگ لغت ها حساس را ناديده گرفته و نيازي به تغيير‌و تحول سياست خود احساس نميكند .

با اين وجود بسياري از وبمستران و صاحبان وب سايت هنوز تگ لغت ها اصلي را در وبسايت خود به كار گيري مي‌نمايند تا در صورتيكه گوگل دوباره روي خوشي به آن نشان اعطا كرد از مزاياي آن استفاده مند شوند، توده اي نيز معلوم كردن كلمه ها حساس را راهي براي تمركز خوب تر بر قضيه زمينه ارزيابي خويش و طرز دستكاري آن مي‌دانند .

تمام اينها بدان معني نمي‌باشد كه شما بطور بي نقص به كارگيري از لغت ها داراي اهميت مطلوب را ناديده بگيريد، براي هر مطلبي كه در بلاگ يا اين كه سايت خويش مينويسيد كلمه داراي اهميت محوري انتخاب نماييد و آن را تاحد قابليت و نه بيش از مقدار در محتوا بكار ببريد، پاراگراف بندي خود را طوري تهيه كنيد كه عبارات داراي اهميت زمينه نظرتان را شامل شود و اين لغات را در توضيحات، عنوان و آدرس دهي برگه بكار ببريد .

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/9/5  ساعت: ۰۸

اهميت 
سئو (SEO) سئو مخفف (Search Engine Optimization) به معناي بهينه سازي وب سايت براي موتور جستجو مي باشد . اما چه مفهومي دارد؟ سئو براي يك شخص معمولي اهميت متعددي ندارد ولي براي يك صاحب و مالك سايت كليه چيز محسوب ميگردد . هدف سئو به فعاليت بردن كليدواژه‌ها اساسي ست كه زماني فردي به طور تصادفي يكي از آن ها را جستجو مي‌كند، باعث شود وي مستقيما به اينترنت وبسايت شما مراجعه كرده و در نتيجه شمار بازديدكنندگان از سايت عمده شود . نقش 
سئو در يك وب تارنما چيست؟ سئو سبب مي شود صفحات يك سايت وخواندن آنها براي بازديدكنندگان بسيار ساده شود . همچنين سبب مي شود بازديدكنندگان به جاي سرگردان شدن در گونه هاي و اقسام موضوعات و اطلاعات، دقيقا به عبارتي اطلات لازمي كه به دنبالش هستند را پيدا نمايند . در حقيقت هر وب سايتي در مقدمه بايد از يك نقطه اي آغاز به كار كند و ممكن است در مقدمه ترافيك بر روي آن فراوان قليل باشد يا اين كه اصلا وجود نداشته باشد . بدون داشتن ترافيك، سايت شما پيروز نخواهد بود و در اين فيس تنها وقت خود را هدر مي دهيد و در حالتي كه مي خواهيد اشخاص از وبسايت تان ديدن كنند، سئو كليد حل اين خلل شماست . 
شيوه 
هايي كه سئو به سايتتان ياري مي كند: به كار گيري از سئو ترافيك اكثر بر روي تارنما را به همراه مي آورد كه براي تمام اينترنت وبسايت ها امري مهم ميباشد . بازديدكنندگان نو را به هم پا داراست . ممكن مي‌باشد سايت شما از قبلي تعدادي بيننده داشته باشد البته با استفاده از سئو، هزاران بازديد كننده با وارد كردن كلمه و واژه هاي مهم در كاوش به سايت شما سوق دهي مي شوند . به شما در كسب درآمد بيشتر كمك مي كند . به عنوان مثال در شراي وبلاگ داريد و براي كسب درآمد از وبسايت تان از Google Adsense استعمال مي كنيد، هر بار كه بر روي اطلاع رساني ها كليك مي شود، سئو بازيدكنندگان بيشتري را به وبسايت تان سوق‌دهي مي نمايد كه اين به نفع شماست . 

وب تارنما خود را برپايه كسب موفقيت بسازيد . در صورتي‌كه مي خواهيد وب وب سايت موفقي داشته باشيد، قبل از به كار گيري از سئو بايستي مطمئن گرديد كه وبسايت تان، فن اي ساخته گرديده هست زيرا وقتي كه از سئو به كار گيري ميكنيد بازديدكنندگان سايت عمده مي شوند و براي نگهداري كردن آنان و ترغيب كردنشان براي مراجعه به سايت، اين كار مضاعف با اهميت ميباشد . 

چطور 
مي بضاعت و توان ظاهر تارنما را خوب كرد؟ تمام محتواي بر روي تارنما را تر و تميز و سازماندهي كنيد . 
داده ها كليدي را به فيس برجسته (bold) يا ايتاليك (italic) نشان دهيد . 
با به كارگيري از يك سيستم راهنما بازديدكنندگان را در سريع و ساده گشتن در تارنما امداد فرماييد . 
يك قالب يا اين كه الگويي كه نشان دهنده تارنما شماست را تهيه نماييد . 
اين عمل طاقت فرسا نيست و مي توانيد با استفاده از يك برنامه قابل انعطاف افزاري خويش آن را انجام دهيد . 
همچنين مي توانيد الگوهاي از پيش طراحي گرديده را خريداري نماييد يا اين كه از كسي بخواهيد آن را براي شما بسازد . 
هر مكان حتمي است از تصاوير به كار گيري كنيد . 
براي اين كار تصاوير يا عكس هايي را كه خودتان با دوربين رشته اي گرفته ايد، به عمل ببريد . 
همت نماييد محتواي وبسايت را با جزئيات البته مربوط به موضوع و فارغ از حاشيه ابلاغ فرمائيد . 
از فونت مناسب و معمول به كار گيري فرماييد . 

در‌صورتي‌كه 
تا الان به ظاهرسايتتان اهميت نمي داديد از هم اكنون به آن‌گاه روي آن كار كنيد، مسلما ادامه مقاله را بخوانيد: بيشتر سايتها فونتهاي نا مناسب و مسخره اي كه به نظرشان عالي مي‌باشد را گزينش مي نمايند در حالي كه اين عمل سبب ساز مي شود بازديدكنندگان تارنما كمتر شوند . هنگامي كه داريد محتواي وب سايت را مي نويسيد بايد در آن واژه و كلمه هاي حياتي را كه اكثر اوقات كاوش مي شوند را به عمل ببريد و در اين رخ ترافيك بيشتري به تارنما خويش جذب مي فرماييد . اين انگيزه اوليه در به كارگيري از سئو ميباشد و منجر مي شود سايت شما در صفحه ها نخستين كاوش بيايد . نتيجه با به كارگيري از سئو آن گاه از مدتي متوجه بروز تغييراتي خواهيد شد، مانند ارتقاء شمار بازديدگان از وبسايت كه دوچندان خوشايند خواهد بود . درصورتي كه تازه وارد دنياي اينترنت وب سايت شده ايد بايد بدانيد كه براي يك اينترنت وبسايت موفق، استعمال از سئو امري اساسي مي‌باشد . در حالتي كه با طرز به كارگيري از آن شناخت نداريد، در اينترنت اشخاص و سايتهاي متخصصي نظير Elance و oDesk در اين زمينه مي‌باشند كه مي توانند به شما ياري نمايند . 
البته براي آشنا شدن با سئو خوب تر ميباشد كه مقاله ها داراي ربط با با صرفه سازي در وبلاگ اينترنت سر را مطالعه كنيد و همچنين سفارش مي كنم براي گزينش كلمه ها اساسي داراي اهميت از عبارات داراي اهميت طولاني استارت كنيد تا رقابت در اين عرصه را موفق شويد . 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/9/3  ساعت: ۰۹

طراحي 
وب 
10-تبليغات 
در وب سايت 
يك سايت آن گاه از مدتي براي بازگشت سرمايه خويش و كسب درآمد ، شروع به جذب تبليغات در سايتش مي نمايد . اما همين مديريت وب سايت نبايد فراموش نمايد كه نبايد بيش از حد از تبليغات در فضاهاي متعدد تارنما خويش به كار برنده شود . كارايي نماييد در صورتيكه هم مي خواهيد از تبليغات استعمال فرماييد ، حتما قبلا فضاي كافي و مناسب را براي اين خواسته در طراحي اول خويش اتخاذ كرده باشيد . نيز چنين تلاش نماييد از تبليغات هاي فلش مموري و متحرك كمتر استفاده فرمائيد تا نيز ديده بازديدكننده هايتان درد نگيرد و خسته نشود و هم سرعت لود صفحه هاي شما بالاتر رود . 

طراحي 
وب 
11-سرعت 
بار گذاري و بارگذاري وب سايت 
يكي از موارد طاقت فرسا در پباده سازي اينترنت ، لحاظ كردن سرعت و بارگذاري وب وب سايت است كه مي بايست در راس طراحي قرار بگيرد . يك طراح يا اين كه مدير تارنما مي تواند با كاهش حجم تصاوير و كمتر به كارگيري كردن از عنصرها گرافيكي و اسكريپت ها ، ياري مناسبي به سرعت بالا شدن بار گذاري صفحه هاي اينترنت خود نمايد . كاربران به هيچ وجه دوست ندارند كه برهه زماني متعددي را براي بار گذاري يك تارنما صرف نمايند . پس شما مي بايست سرعت بارگذاري صفحات را با رعايت استانداردهاي حتمي تا حد ممكن فراتر ببريد تا مشتريان خود را از دست ندهيد . 

طراحي 
وب 
12-بهينه 
سازي و سئو وب سايت 
در حين طراحي يك وب وبسايت ، طراح يا رئيس تارنما مي بايست با رعايت استانداردهاي بهينه سازي ، سايت خود را براي موتورهاي كاوش كه مبداء حساس براي پست كردن يوزرها به تارنما ها است را فراموش نكنند . بهينه سازي و سئو وب سايت يك بخش با اهميت از طراحي وب مي‌باشد و طراحان مي بايست با راهكارهاي سئو به طور كامل آشنا باشند . با رعايت ساختار سئو و بهينه سازي مطلوب كدها در هنگام پباده سازي و در نظر به دست آوردن اصول نگارش و طرز قرار گيري مقاله‌ها در وبسايت ، موتورهاي جستجوگر راحتتر و سرعت بالا تر مي توانند عنوان ها و محتواي سايت را قضيه نظارت و ايندكس قرار دهند . 

طراحي 
وب 
13-بهينه 
سازي براي مرورگرها 
در هنگام طراحي سايت مي بايست مطمئن شويد كه تارنما شما با تمام مرورگرهاي جديد و دير باز سازگار باشد . مثلا در كشور ايران رسم ميباشد كه وبسايت ها را براي مرورگرهاي اكسپلورر 6 تا 9 و فايرفاكس و كروم و اپرا تهيه و تنظيم مي كنند . هيچ وقت وب سايت خود را فقط براي يك يا اين كه دو مرورگر تنظيم نكنيد كه كاربراني كه با مرورگرهاي متفاوت در سايت شما وارد مي شوند را از دست خواهيد بخشيد . 

طراحي 
وب 
14-سادگي 
اينترنت سايت 
قبل از راه اندازي وب سايت خود بر روي هاست فردي ، عملكرد نمائيد از يك يا اين كه چند نفر چابكدست و استفاده كننده عادي درخواست فرمائيد تا پباده سازي شما را زمينه باز بيني قرار دهند تا بتوانيد عيوبي را كه از ديده شما به دور باقي مانده اند را رفع كنيد . همينطور تا جايي كه مي توانيد در طراحي از سبكي بي آلايش و دلنشين به كارگيري نمائيد تا هم يوزرها را مشتاق به وارد شدن مجدد به سايتتان كنيد و هم جنبه زيبايي و خلاقانه بودن را در ذهن كاربر تداعي كرده باشيد . 

طراحي 
وب 
15-تحليل 
كاربران اينترنت سايت 
بعد از آن از روي عمل داخل شدن تارنما ، با به كار گيري از ابزارهاي نظارت و آناليزي مثل گوگل تحليل مي توانيد اخلاق و رفتار و تلاش سايت خويش و كاربرانتان را به راحتي ذيل ذره در ميان برده تا بفهميد كه طراحي سايت و مطالب و محتواي توليدي شما مورد پسند آن‌ها واقع گرديده ميباشد يا اين كه خير . همچنين با آزمايش خلق يوزرها در سايت مي توانيد متوجه اين نكته گرديد كه ساختار تارنما و روش باصرفه سازي وب سايت شما در موتورهاي كاوش در چه حدي خواهد بود و آيا شما نياز به طراحي مجدد تارنما و يا اين كه بهينه كردن مجدد وبسايت خويش داريد يا خير . 

پباده سازي 
وب 

در صورتي‌كه شما به عنوان يك طراح به دنبال ايجاد فرصتي براي گسترش كسب و كار خود مي‌باشيد و مي خواهيد با چندين طراحي خوب مشتريان دائمي كسب فرمائيد و در‌صورتي‌كه يك شخص معمولي مي‌باشيد و مي خواهيد با مطالب و مقاله ها ناب و نو در تراز وب يك شهرت و مكاني براي كسب درآمد داشته باشيد، مسلما بايستي به انديشه طراحي و توليد يك پروژه و وب سايت رشته اي و جذب كننده و دلنشين بيفتيد و با اصولي كه در بالا گفته شد بتوانيد يك وب تارنما تاثيرگذار و جلب كننده بسازيد .! 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/9/1  ساعت: ۰۹

با اعتنا به اينكه سئو يك دستور تماما رقابتي و سفارشي مي‌باشد قاعدتا بها سئو سايت نيز حد و اندازه مشخصي ندارد . شرايط و هزينه سئو سايت ها با هم تماما مختلف مي باشد و نمي‌توان آنان را در يك سطر زمينه ارزيابي قرار داده و بها گذاري كرد . بر همين اساس هزينه ها و ارزش سرويس ها سئو با ارزيابي وبسايت و وضعيت آن ارائه ميشود .

ارزش 
سئو و بهينه سازي سايت حتما اعتنا داشته باشيد كه هميشه صرف هزينه بالا موجب كسب نتيجه بهتر در سئو نمي شود . ما اكثر اوقات در موقع ارائه مشورت سئو به مشتريان و كاربران اين نكته را متذكر ميشويم كه پروژه و قرارداد بصورت با صرفه انجام شود . براي نمونه در صورتي‌كه يك سايتي در مسئله ساعت فعاليت ميكند كلمه و واژه خريد ساعت را براي استفاده كننده پيشنهاد مي كنيم . زيرا عبارت خريد ساعت هدفمندتر بوده ، رقابت كمتري داشته و هزينه زير تري دارد .

در واقع در صورتيكه وبسايت با واژه ساعت در صفحه ۱ گوگل باشد ممكن ميباشد روزانه هزاران محل ورود بگيرد اما مقدار فروش حاصل از اين ورودي به تعداد انگشت هاي دست نيز نرسد! اما درصورتي كه در خريد ساعت چنين قوانيني داشته باشد و در حدود %۲۰ نسبت به كلمه و واژه ساعت از خريد ساعت محل ورود بگيرد ميزان فروش بيشتري خواهد داشت . همچنين موردها ديگري مانند قيمت ساعت ، فروش ساعت ، ساعت ارزان و صدها قضيه ديگر هم مستعد دريافت محل ورود از موتورهاي كاوش و در راس آنها گوگل ميباشد .

سئو در مشهد

تعرفه 
سئو سايت گروه دست اندركاران اكثري در تعين قيمت و تعرفه سئو تارنما دخالت دارند . 
در ذيل به برخي از آنان اشاره شده ميباشد : 
اندازه 
رقابت و شرايط رقبا حالت 
و ساختار فعلي سايت عمر 
وبسايت و حالت عملكرد سايت مقدار 
محتوا و كيفيت آنها تعداد 
لغات كليدي تضمين 
جايگاه مشورت 
، فراگيري ، پشتيباني و نگهداري خدمات 
سئو ساختار وردپرس وب سايت هاي وردپرسي به فيس پيش فرض داراي ساختار قابل قبولي براي موتور هاي جستجو گر نمي باشند . ما در مركز سئو براي رفع اين نقص‌ سرويس ها سئو داخلي (ساختار) سئو وردپرس را ارائه مي كنيم . تعرفه سئو وردپرس كه مشتمل بر سرويس ها زير مي باشد ۳۰۰ هزار تومان مي باشد كه در مد مدت انجام ۴۸ ساعت انحام مي شود . 
ليست خدمات: 
نصب 
و كانفيگ افزونه سئو وردپرس باصرفه 
سازي كد هاي قالب با صرفه 
سازي سرعت لود سايت كانفيگ 
و تحليل سرچ كنسول هزينه 
و قيمت سئو و بهينه سازي سايت براي برآورد ظريف هزينه سئو از طريق برگه تماس با ما خصوصيات پروژه خود را براي ما ارسال نمائيد . ما پس از دريافت اطلاعات در كمتر از ۲۴ ساعت مبادرت به نظارت وبسايت شما كرده و ارزش سئو سايت را به شما اعلام مي كنيم .

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/8/30  ساعت: ۰۹

مطلقا وردپرس دوستداشتني ترين و لبريز به كارگيري ترين سيستم مديريت محتوا در دنياست . وردپرس با داشتن تجهيزات مضاعف متعددي براي ايجاد يك وب سايت يا بلاگ بي آلايش تا يك سايت و مغازه فراوان رشته اي كاربرد دارااست . داشتن پلاگين هاي گوناگون و همچنين قابليت و امكان پباده سازي قالبهاي متنوع و شيك براي وردپرس سبب گرديده هست اين سيستم مديريت محتوا به اولي تعيين براي رويه اندازي وبسايت در جهان تبديل شود .

اما امروزه همه بخوبي آگاهند كه جهت موفقيت در فضاي وب داشتن يك وب سايت ممكن است بي آلايش ترين فعاليت است و مهمترين عامل، حضور مفيد در اولين نتايج جستجوها بخصوص نتايج كاوشگر گوگل مي‌باشد .

مورد قابل اعتنا اين است كه وردپرس به خودي خويش سئو نمي‌باشد و برخلاف تفكري كه بعضا دارند و فكر مينمايند وردپرس داراي سئوي توانا مي‌باشد بايستي اظهار كرد در شرايط معمولي سئو وردپرس مثل ساير سيستمهاست . در صورتي‌كه شما نيز يك وب سايت وردپرسي داريد و شم ميكنيد تارنما شما از حيث سئو بايستي محاسبه شود ما در راياطرح بوسيله يك تيم كارآزموده در زمينه سئو اين اصمينان را به شما مي دهيم كه با سرويس سئو وردپرس كليه مشكل ها سئوي داخلي (on page SEO) در تارنما شما حل خواهد شد . همينطور پس از آن جهت تقويت توان سئوي فرنگي (off page SEO) نيز بك لينكهاي بسيار قدرتمندي به وبسايت شما ارائه خواهيم كرد كه در آخر توضيح داده شده ميباشد .

seo-wordpress-main

اين سرويس براي سايتهاي وردپرسي شخصي ، شركتي ، بلاگ ، دانلود ، فروشگاهي و هر تارنما ديگري كه با وردپرس ساخته شده باشد ارائه مي گردد .

سئو در مشهد

اقداماتيكه 
در اين سرويس سئو فن اي وردپرس دريافت خواهيد كرد: ارزيابي 
كامل وب سايت وردپرس از حيث زمينه و تعيين يا اين كه ويرايش كلمه ها كليدي نظارت 
كامل وبسايت رقبا از نظر محتوا ، كلمه ها داراي اهميت و امكان رقابت پذيري تغييرات 
و توليد بعضا توضيحات در صفحه اساسي حول عبارات حساس (در صورتيكه نياز باشد) ارائه 
برخي كدهاي پنهان در جهت ارتقا سئو وردپرس كه فقط توسط موتورهاي كاوش چشم شود ارائه 
و انتخاب شايسته ترين لغت ها مهم ، و نوشتن موثرترين متا ديسكريپشين براي كاغذ اصلي تحليل 
به طور كامل حرفه اي قالب وبسايت و سئوي قالب وردپرس از نظر كدنويسي (توضيح اين كه قالب شما تماما تحليل شده و در جاهاييكه نياز به تغييرات در كدنويسي وجود دارد بهبود كدنويسي انجام خواهد گرفت) فشرده 
سازي كدهاي html قالب بصورتيكه سبب ساز كاهش حجم ديده گير صفحات گردد فشرده 
سازي فايلهاي CSS بصورتيكه كليه فايلهاي CSS از يك فولدر خوانده شود كه سبب ساز كاهش حجم چشم گير صفحه هاي گردد * فشرده 
سازي فايلهاي JQuery بصورتيكه كليه فايلهاي JS از يك فولدر خوانده شود كه سبب كاهش حجم ديده گير صفحه هاي گردد * محاسبه 
حجم تصاوير و قابليت كاهش حجم تمام تصاوير مو جود در وبسايت بصورت يكجا و فارغ از افت كيفيت قرار 
دادن كل سايت در كش بطوريكه صفحه هاي با سرعت بسيار بالايي باز شوند قرار 
دادن تگ Alt و تايتل براي تمام تصاوير بصورت اتوماتيك نصب 
پلاگين هاي سئو وردپرس مسئله نياز چك 
بدون نقص بك لينكهاي سايت ارائه 
ليست تمام بك لينكهاي تارنما براي اولي توشه در كشور‌ايران ارائه 
۴۰ بك لينك و پيوند از سايتهايي با پيج رنك ۱۰ و DA بالاي 80 براي اولي توشه در كشور‌ايران

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/8/28  ساعت: ۰۷

يكي از با اهميت ترين مباحث در پباده سازي وب سايت ، روانشناسي رنگ ها مي باشد . خواسته از روانشناسي رنگ ها تاثير رنگ بندي وب تارنما در احساسات و خلق مخاطبين مي باشد . هدف از پباده سازي وب وبسايت معمولامعرفي كالا يا اين كه سرويس ها يك كسب و كار مي باشد . در بازاريابي اينترنتي قابليت و امكان برقراري رابطه بي واسطه با كاربر وجود ندارد از اين رو توجه و ارزيابي تجربه كاربر فراوان اساسي مي باشد . استعمال از رنگ هاي مطلوب ( ولي در جايگاهي مطلوب ) به ما اين امكان را خواهند اعطا كرد كه وقتي يك كاربر در حالا وبگردي مي باشد حسي عالي به او القا گرديده و وقت بيشتري را در وب وبسايت صرف كند .

هم اكنون 
به چك بعضا از رنگ هاي مالامال طرفدار مي پردازيم : 
قرمز 
( سمبل شوق واشتياق - هيجان - انرژي ) : رنگ قرمز‌رنگ سمبل و نشان دهنده رمانتيك همچون شوق و اشتياق و انرژي مي باشد . رنگ قرمز رنگ موجب ارتقاء ضربان قلب شده و سرعت تنفس را بالا مي پيروزي . 
به عنوان نمونه خودرو هاي قرمز‌رنگ براي سارقين ديدني خيس هستند! آبي‌رنگ 
( سمبل هوش – ادب – قدرت ) : آبي رنگ اسمان هاست . رنگ آبي رنگ يك عدد از دوستداشتني ترين رنگ ها بين مردمان هست . اين رنگ نشانگر دوستي است و سبب ايجاد مواد شيميايي ادب بخش در بدن بشر مي گردد . اشخاص در فضاي آبي‌رنگ رنگ ، تلاش بيشتري دارا هستند . 
سبز 
( سمبل تعادل – اميد – طراوت ) : رنگ سبز نماديست از طبيعت . اين رنگ در تزئينات يكي از دوست داستني ترين و پركاربرد ترين رنگ ها مي باشد . رنگ سبز موجب بهبود بينايي و تازگي مي گردد . اكثر زمان ها در طراحياتاق اجراهاي زنده تلويزيوني از رنگ سبز به كار گيري مي شود . 
زرد 
( سمبل اعتماد – شعف – صلح و آشتي ) : رنگ رنگ زرد سمبل شور هاست البته بسياري از افراد در اتاق هاي زرد رنگ شم خوبي ندارند و استعمال از آن در طراحي اينترنت تارنما برخورد چندان خير و خوبي نخواهد داشت . رنگ زرد رنگ مشقت بار ترين رنگ در بصيرت مي باشد .


تاثير 
رنگ بندي در سئو وب سايت : 
انتخاب رنگي متناسب با فضاي كسب و عمل و كار مشتري زياد حساس است . گاهي كسب وكار يك مشتري ايجاب مي كند از فضايي سياه و سفيد در طراحي سايت به كار گيري شود . مخاطب بخش اعظم اينترنت وبسايت ها ، اشخاص بزرگسال مي باشند از اين رو نبايد در استعمال از رنگ هاي گوناگون زياده روي كنيد . رنگ و فونت نا مطلوب مي تواند نتايج بدي براي اينترنت وب سايت شما به ارمغان بياورند لذا بهتر مي باشد پيشين از انتخاب رنگ راجب تاثير و روانشناسي رنگ ها در سئو و بهينه سازي وبسايت تحقيق فرمائيد .


رنگ 
پس مسئله : 
طي مشاهدات و نظرات تصويب شده به وسيله يوزرها ، رنگ سياه و سفيد براي پس مسئله مناسب ترين رنگ هست . از لحاظ روانشناسي رنگ ها در سئو وبسايت و با صرفه سازي وب وب سايت ، به كار گيري از اين دو رنگ در پس قضيه اينترنت وب سايت موجب بالا رفتن خوانايي و عشق و علاقه كاربر براي ماندن در اينترنت وبسايت شما مي گردد .

يكي از با اهميت ترين مباحث در پباده سازي وب سايت ، روانشناسي رنگ ها مي باشد . خواسته از روانشناسي رنگ ها تاثير رنگ بندي وب تارنما در احساسات و خلق مخاطبين مي باشد . هدف از پباده سازي وب وبسايت معمولامعرفي كالا يا اين كه سرويس ها يك كسب و كار مي باشد . در بازاريابي اينترنتي قابليت و امكان برقراري رابطه بي واسطه با كاربر وجود ندارد از اين رو توجه و ارزيابي تجربه كاربر فراوان اساسي مي باشد . استعمال از رنگ هاي مطلوب ( ولي در جايگاهي مطلوب ) به ما اين امكان را خواهند اعطا كرد كه وقتي يك كاربر در حالا وبگردي مي باشد حسي عالي به او القا گرديده و وقت بيشتري را در وب وبسايت صرف كند .

هم اكنون 
به چك بعضا از رنگ هاي مالامال طرفدار مي پردازيم : 
قرمز 
( سمبل شوق واشتياق - هيجان - انرژي ) : رنگ قرمز‌رنگ سمبل و نشان دهنده رمانتيك همچون شوق و اشتياق و انرژي مي باشد . رنگ قرمز رنگ موجب ارتقاء ضربان قلب شده و سرعت تنفس را بالا مي پيروزي . 
به عنوان نمونه خودرو هاي قرمز‌رنگ براي سارقين ديدني خيس هستند! آبي‌رنگ 
( سمبل هوش – ادب – قدرت ) : آبي رنگ اسمان هاست . رنگ آبي رنگ يك عدد از دوستداشتني ترين رنگ ها بين مردمان هست . اين رنگ نشانگر دوستي است و سبب ايجاد مواد شيميايي ادب بخش در بدن بشر مي گردد . اشخاص در فضاي آبي‌رنگ رنگ ، تلاش بيشتري دارا هستند . 
سبز 
( سمبل تعادل – اميد – طراوت ) : رنگ سبز نماديست از طبيعت . اين رنگ در تزئينات يكي از دوست داستني ترين و پركاربرد ترين رنگ ها مي باشد . رنگ سبز موجب بهبود بينايي و تازگي مي گردد . اكثر زمان ها در طراحياتاق اجراهاي زنده تلويزيوني از رنگ سبز به كار گيري مي شود . 
زرد 
( سمبل اعتماد – شعف – صلح و آشتي ) : رنگ رنگ زرد سمبل شور هاست البته بسياري از افراد در اتاق هاي زرد رنگ شم خوبي ندارند و استعمال از آن در طراحي اينترنت تارنما برخورد چندان خير و خوبي نخواهد داشت . رنگ زرد رنگ مشقت بار ترين رنگ در بصيرت مي باشد .

سئو در مشهد
تاثير 
رنگ بندي در سئو وب سايت : 
انتخاب رنگي متناسب با فضاي كسب و عمل و كار مشتري زياد حساس است . گاهي كسب وكار يك مشتري ايجاب مي كند از فضايي سياه و سفيد در طراحي سايت به كار گيري شود . مخاطب بخش اعظم اينترنت وبسايت ها ، اشخاص بزرگسال مي باشند از اين رو نبايد در استعمال از رنگ هاي گوناگون زياده روي كنيد . رنگ و فونت نا مطلوب مي تواند نتايج بدي براي اينترنت وب سايت شما به ارمغان بياورند لذا بهتر مي باشد پيشين از انتخاب رنگ راجب تاثير و روانشناسي رنگ ها در سئو و بهينه سازي وبسايت تحقيق فرمائيد .


رنگ 
پس مسئله : 
طي مشاهدات و نظرات تصويب شده به وسيله يوزرها ، رنگ سياه و سفيد براي پس مسئله مناسب ترين رنگ هست . از لحاظ روانشناسي رنگ ها در سئو وبسايت و با صرفه سازي وب وب سايت ، به كار گيري از اين دو رنگ در پس قضيه اينترنت وب سايت موجب بالا رفتن خوانايي و عشق و علاقه كاربر براي ماندن در اينترنت وبسايت شما مي گردد .

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/8/27  ساعت: ۱۰

درصورتي كه 
در فضاي آنلاين عمل داشته باشيد يا اين كه به موضوعات داراي ربط با آن علاقمند باشيد، مشابه چنين جملاتي را زياد شنيده‌ايد: 
«شما بايستي روي سئو سرمايه گذاري نمائيد .»

«شما ديده نمي‌شويد؛ در حالتي كه در صفحه‌ي اول گوگل نباشيد اصلاً حضور شما در فضاي آنلاين بيهوده ميباشد .»

«چرا 
سئوكار نمي‌آوريد تا مسئوليت بهينه سازي سايت شما براي موتورهاي كاوش را به عهده بگيرد؟» 
«اگر وب سايت … هنگام جستجوي كلمه … در صفحه‌ي اوليه گوگل مي‌آيد، به خاطر يك خصوصي تكنيك است . نام اين تكنيك ها سئو است .»

«الگوريتم‌ها عوض شده . 
كافئين؟ پاندا؟ مرغ مگس خوار؟ كبوتر؟ سيستم ديپ مايند؟» 
«ما مي‌توانيم شما را به صفحه‌ي اول موتورهاي كاوش بياوريم . مطمئن باشيد اين منطقي‌ترين سرمايه گذاري شماست .»

درس‌هاي مربوط به سئو در متمم با انگيزه تربيت متخصص سئو پباده سازي نشده‌اند .

بلكه انگيزه با اهميت ما، آشنايي دوستان متممي با كليات SEO و بعضي از پايه‌اي‌ترين تكنيك هاي سئو مي باشد . تا نيز بتوانند شغل هاي ساده‌ و اوليه‌ي سئو براي سايت يا وبلاگ خود را مدير كنند و هم در صورت علاقه، مسيري براي مطالعه و يادگيري بخش اعظم سئو پيش روي آنان رسم شود .

آنچه 
در ادامه مي‌خوانيد: 
توصيف 
سئو موتورهاي 
جستجوي پراستفاده نقش 
سئو در كيفيت محتوا چيزهايي 
كه با سئو وب سايت اشتباه گرفته مي‌شوند تكنيك 
هاي سئو كلاه سياه در برابر كلاه سفيد انگيزه 
ما در درس فراگيري سئو بعضي 
از مهم ترين تكنيكهاي سئو منابع 
و مراجع ما در‌ آموزش سئو توصيف 
سئو و يك سري نكته درباره SEO در‌صورتي‌كه چه به لحاظ نمي رسد تاكيد بر اهميت SEO چندان اضطراري باشد،‌ ولي بد نيست مروري به بعضي آمارهاي منتشر شده درباره موتورهاي جستجو داشته باشيم‌ .

سئو در مشهد

طبيعي 
است كه با اعتنا به منش اجراي تحقيق، آمار و ارقام ارائه شده به وسيله منابع مختلف، ميتوانند متفاوت باشند؛ به اين ترتيب شايد خوبتر باشد به جاي تمركز بر مقدار ظريف اعداد، اكثر به مقياس و اهميت نسبي آن ها توجه كنيم: 
مردمان عالم روزمره در بين ۶ تا ۷ ميليارد توشه از موتورهاي جستجو استعمال ميكنند (منبع) .

هفتاد تا هشتاد درصد جستجوگران، به لينك‌هايي كه به رخ تبليغ (با پرداخت پول) به وسيله موتورهاي كاوش از گزاره گوگل، نمايش داده مي‌شوند، نگاه نميكنند .

كسي كه از نحوه كليك كردن روي لينك در موتور جستجو وارد فضاي آنلاين شما مي‌شود، در مقايسه با كسي كه شما براي بازاريابي به سراغ او رفته‌ايد، براي تبديل شدن به يك مشتري هزينه‌ي كمتري خواهد داشت .

جستجو بر روي موبايل طي سال‌هاي اخير همواره روندي صعودي داشته و از سال ۲۰۱۵ به بعد، سرچ گوشي از سرچ دسكتاپ اكثر گرديده ميباشد . 
همينطور در اكنون حاضر، سهم دسكتاپ در دربين ابزارهاي اتصال به وب در مرحله جهان كمتر از ۵۰ درصد هست

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/8/20  ساعت: ۰۶

احتمالاً شما هم با افرادي در رابطه بوده ايد كه عقيده دارند براي كسب جايگاه نخست نتايج جستجوي گوگل، صرفا كافيست به صفحه هاي وب تارنما خود متا تگ بيش تر فرمائيد . خب، بايستي بيان‌كنم اين روش فكر كاملاً اشتباه است! در حقيقت متا تگ ها، فقط يك تكه از پازل پيچيدۀ الگوريتم رتبه بندي هستند و موتورهاي جستجوي حساس براي درجه بندي وب تارنما ها، عوامل مختلف بخش اعظمي را در نظر مي گيرند . 

در حاليكه بحث هاي بسياري پيرامون اهميت متا تگ ها در موتورهاي جستجو وجود دارد، بايستي در همين جا اعلام كنم استفاده از متا تگ ها براي وب وب سايت شما اعجاز نمي كند . مطمئن باشيد صِرفِ به فعاليت بردن متا تگ ها، سكو بالايي در نتايج جستجوي گوگل، بينگ و ياهو برايتان به دست نمي آورد . 

با اين حال، متا تگ ها به كاربران و موتورهاي جستجو كمك مي كنند تا مسئله اينترنت وبسايت شما را خوب تر درك كنند . بدين ترتيب اگر نتوانيد در وب تارنما خود به درستي از متا تگ ها استعمال كنيد، شاهد تاثيرات مخرب آن بر جايگاه بندي اينترنت تارنما تان خواهيد بود . 

در اين مطلب برايتان توضيح خواهم بخشيد كه متا تگ ها چه هستند، كدام يك از متا تگ ها اهميت بيشتري دارا‌هستند و چه‌طور مي توانايي از خطاها رايج در حين به كار بردن متا تگ ها دوري كرد . 

متا 
تگ ها چه هستند؟ در صورتيكه به لهجه بي آلايش بگوييم، متا تگ ها اسنيپت هاي متني مي‌باشند كه محتواي يك برگه را توصيف مي نمايند . گفتني مي‌باشد متا تگ ها بر روي كاغذ وب وبسايت ظواهر نمي شوند، ولي در كدهاي HTML صفحه وجود دارا هستند . 

همۀ ما با عملكرد برچسب هاي وبلاگ آشنايي داريم و متا تگ ها هم كمابيش به همان شكل فعاليت مي كنند . در حقيقت، متا تگ ها توضيحات مختصري در رابطه محتواي ورقه به موتورهاي جستجو ارائه مي نمايند . 

صرفا تفاوت في مابين برچسب هاي بلاگ و متا تگ ها اين ميباشد كه متا تگ ها فقط در كدهاي HTML اينترنت وب سايت وجود دارا‌هستند و معمولاً در كد Heading برگه قرار مي گيرند . بنابراين، اين كدها صرفا براي موتورهاي كاوش (و افرادي كه مي دانند در چه منتخب به دنبالشان باشند) قابل مشاهده است . 

واژه متا (به انگليسي: Meta)، كوتاه شدۀ عبارت Metadata مي باشد . Matadata، داده هايي ميباشند كه اين تگ ها براي موتورهاي جستجو فراهم مي كنند . اگر بي آلايش خيس بگوييم (شايد هم پيچيده تر!) داده هاي متا، داده هايي از داده هاي صفحه هاي اينترنت وب سايت شما ميباشند . 

آيا 
استفاده از متا تگ به سئوي سايت ياري مي كند؟ در جواب به اين سوال بايد گفت: بله . ياري مي كند . ولي نه همۀ آن‌ها و خير در همۀ مواقع! در ادامه مقاله شما را با انواع متا تگ ها آشنا مي كنم . 

در‌صورتي‌كه مي خواهيد بدانيد كه متا تگ هاي فعلي صفحه ها اينترنت وبسايت شما چه چيزي است، كافيست در مرورگر خود كليك راست فرمائيد و گزينه "View Page Source" را انتخاب كنيد . 

با تعيين اين گزينه، يك تَبِ نو در گوگل كروم گشوده مي شود (در مرورگر فايرفاكس، يك پنجره نو به فيس پاپ آپ باز خواهد شد) . شما مي توانيد در نصيب بالاي كدها كه با عنوان "Head" معلوم شده است، تگ هاي متاي يك صفحه را مشاهده كنيد . 

چه طور 
متا تگ كاغذ را مشاهده كنيم؟ 
متا 
تگ ها نظير تصوير پايين نمايش داده خواهند شد: 
نمونه 
كدهاي متا تگ 
انواع 
متا تگ ها را بشناسيد خب، در آغاز بايد بدانيد كه چهار مدل متا تگ داراي اهميت وجود داراست كه در اين مقاله با آن ها آشنا خواهيد شد . بعضا از اين متا تگ ها مثل پيشين اصلي و كاربردي نيستند . بعضا ديگر از آن ها هم مي توانند با جمع آوري داده ها براي گوگل، ترافيك وب سايت شما را ارتقاء دهند . 

اما در اينجا مي بايست اعلام كنم كه تعداد متا تگ ها بيش خيس از 4 عدد هست . ادله اين‌كه در اين مقاله فقط 4 متا تگ حياتي را به شما دوستان معرفي مي كنيم اين هست كه به كارگيري از ديگر اشكال تگ هاي متا چندان متداول نميباشد و بعضا از آن‌ها هم به بازاريابي اينترنتي داراي ربط نيستند .

متا تگ هاي اصلي به ترتيب ذيل هستند: 
عبارات با اهميت متا يا اين كه Meta Keywords: كلمات مهم ميباشند كه با موضوع برگه وب وب سايت شما در ارتباطند . 
تگ عنوان يا اين كه Title Tag: تگ عنوان، به عبارتي متن اي ميباشد كه شما در بالاي مرورگر خويش مشاهده مي فرماييد . از لحاظ موتورهاي جستجو، اين نوشته عنوانِ ورقه وب سايت است . 
توضيحات متا يا Meta Description: توضيح مختصري از قضيه صفحه مي‌باشد . 
متا ربات ها يا Meta Robots: به ربات هاي موتورهاي جستجو اطلاع مي دهند كه در مواجهه با يك برگه چه كاري انجام دهند . 

به 
دنبال خدمات سئو هستيد؟ ما علم ضروري براي افزايش اعتبار و درجه شما در گوگل را داريم . پس خوبه با ما تماس بگيريد . 
براي مشاوره رايگان، همين شرايط فعلي با ما تماس بگيريد . 
ارتقا 
ترافيك وب وب سايت شما021-63404داخلي 3 كلمه ها 
اساسي متا يا اين كه Meta Keywords عبارات مهم متا، از آن دست متا تگ هايي مي‌باشند كه استعمال از آن‌ها ديگر رايج نيست . ممكن است در يك سري سال گذشته، استعمال از كلمات داراي اهميت متا براي سئوي وبسايت مفيد بود، البته ديگر چنين نميباشد . 

در سال هاي گذشته، وبمسترها و متخصصين سئو تشنۀ ارتقا بازديد وب وب سايت خود بودند . به همين عامل كارايي مي كردند با بيش تر كردن كلمات داراي اهميت نامرتبط به اينترنت وبسايت خود، بازديدكنندگان بيشتري را به سمت خويش بكشانند . به اين به كارگيري بيش از حد از لغات اساسي نامرتبط، Keyword Stuffing گفته مي شود . 

پس از گذر كرد مدتي، مديران گوگل تصميم گرفتند كه تاثير كلمات اساسي متا را به صفر برسانند . امروزه، گوگل ديگر عبارات حياتي متا را در الگوريتم درجه بندي خود حيث نمي كند زيرا سوء استفاده از آن ها فراوان آسان ميباشد . 

تگ 
Alt تصاوير چه ميباشد و چه تاثيري بر سئوي تارنما دارد؟حتما بخوانيد: تگ Alt تصاوير چيست و چه تاثيري بر سئوي وبسايت دارد؟ تگ 
تيتر يا Title Tag در طرف ديگر، تگ تيتر قرار دارااست كه با اهميت ترين قضيه ميان متا تگ هاي جان دار مي‌باشد . تگ هاي عنوان بر روي سكو بندي اينترنت سايت در نتايج جستجو، تاثير بدون واسطه دارا‌هستند . مي توانايي اعلام كرد تگ عنوان، تنها متا تگي مي باشد كه كاربر به راحتي مي تواند آن را مشاهده نمايد . 

شما 
مي توانيد تگ تيتر هر ورقه را در تَب هاي مرورگر خود مشاهده نماييد: 
تگ 
عنوان يا Title Tag چيست؟ 
استفاده از تگ تيتر بسيار كاربردي است، مخصوصاً هنگامي كه مي خواهيد عنواني حساس براي كاغذ خويش تعيين فرماييد . استعمال از تگ عنوان خير صرفا حالت سئوي سايت شما را بهبود مي بخشد، بلكه به يوزرها هم امداد مي كند تا به راحتي اينترنت وبسايت تان را در ميان آبادي ها تَب مو جود در مرورگر خود، شناسايي نمايند . 

توضيحات 
متا يا اين كه Meta Description توضيحات متا يكي از متا تگ هاي دوچندان اثرگذار ميباشد . اين تگ به موتورهاي كاوش و برخي كاوش كنندگان، مسئله وب وب سايت شما را به صورت مختصر توضيح مي دهد . فرض كنيم شما در گوگل، عبارت انكر تكست را كاوش مي فرماييد . 
به احتمال مضاعف با نتايجي شبيه نتيجه پايين روبرو شويد: 
توضيحات 
متا يا Meta Description چيست؟ 
البته خوبتر مي‌باشد بدانيد توضيحات متا مدام آنطور كه شما مي خواهيد در نتايج جستجوي گوگل نمايش داده نمي شوند زيرا گوگل بر مبنا كلمه داراي اهميت جستجو شده، منتخب از محتواي تارنما را به عنوان اسنيپت به يوزرها نشان مي دهد . 

همچنين، گوگل بارها اعلام كرده ميباشد كه استعمال از لغت ها كليدي در توضيحات متا تاثيري بر روي مرتبه بندي يك سايت ندارد . با اين حال، نوشتن يك نوشته ديدني همراه با كلمه ها مهم مرتبط مي تواند كاربران را ترغيب كند بر روي لينك و پيوند اينترنت تارنما شما در نتايج كاوش كليك كنند . 

اگر‌چه برهان اين تصميم گوگل چندان آشكار نيست، ولي مديران گوگل بارها اعلام كرده اند كه لغات مهم متا ديگر اهميتي ندارند . با اين درحال حاضر به كار گيري از توضيحات متا، مطمئناً به ارتقا نرخ كليك اينترنت سايت امداد مي كند . 

نكته: در صورتي كه در قسمت توضيحات متاي صفحه خود چيزي ننويسيد، گوگل به جاي شما اين عمل را انجام مي دهد . براين اساس براي آنكه از بروز هر جور اشتباه و كج سليقگي پرهيز كنيد، خوبتر است هميشه توضيحات متا را خودتان بنويسيد . 

ربات 
هاي متا يا Meta Robots با 
استفاده از اين تگ، شما به موتور جستجو توضيح مي دهيد كه با صفحات اينترنت تارنما تان چه فعاليت كند: 
index/noindex: با به كارگيري از اين كدها در ورقه مي توانيد به موتور جستجو بفهمانيد كه آيا بايد كاغذ مذكور را در نتايج كاوش نشان دهد يا خير . 
follow/nofollow: استفاده از اين كدها به موتورهاي كاوش مي گويد كه لينك و پيوند هاي جانور در ورقه مي بايست دنبال شوند يا خوبي . 
در انتظار 
چه اتفاقي باشيم؟ در بالا توضيح داديم كه به كار گيري از متا تگ ها، چه‌طور مي تواند بر بازاريابي موتورهاي كاوش اثر گذار باشد . 
از تمام گفته هاي بالا مي توانيم سود بگيريم: 
تگ تيتر يا اين كه همان Title Tag، به تنهايي مي تواند جايگاه تارنما شما در نتايج جستجو را تغيير دهد . 
تاليف توضيحات متاي جالب مي تواند نرخ كليك و ميزان بازديد از اينترنت وب سايت تان را ارتقا دهد . 
توضيحات متاي (Meta Description) جالب مي تواند مانند متن تبليغ گوگل عمل كند . 
به كار گيري از متا تگ ها به هيچ وجه طاقت فرسا نمي باشد و تنها مستضعف شناخت مقدماتي با گويش HTML مي باشد . همينطور اگر براي اينترنت تارنما خويش از يك سيستم رئيس محتوا استفاده مي كنيد، خوب تر ميباشد بدانيد پلاگين هاي بخش اعظمي براي مدير متا تگ ها وجود دارا هستند كه مي توانيد از آن‌ها استفاده نماييد . 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/8/19  ساعت: ۰۸

براي اين‌كه به اهميت قالب تارنما در سئو پي ببريد بايستي بگوييم كه صرفا يكي از عناصر موجود در قالب سايت، كدهاي بخش هد وب سايت است، كه اطلاعاتي نظير لهجه تارنما و ريسپاسيو بودن وبسايت را نگه داري مي كنند، اين اطلاعات شيوه خوانش موتورهاي جستجو از تارنما را ميتوانند تغييردهند . به اين ترتيب با اطمينان ميتوان ذكر كرد قالب وبسايت از نظر سئو بسيارحائز اهيمت است . قالب 
سايت در سئو 

قالب 
وب سايت چيست با ورود نرم افزارهاي مديريت محتوا به بازار، قالب وب سايت از محتواي تارنما قطع شد . طراحان تارنما كدهاي قالب را در فايل هايي نوشته، و اين پوشه ها محتواي وبسايت را از خزانه داده فراخواني مي نمايند . 

قالب سايت انتخاب كننده مكان قرار گيري عنصرها وب سايت مي‌باشد . قالب وب سايت در نرم افزارهاي رئيس محتوا بصورت ماژولار پباده سازي ميشود، يعني يك صفحه، قالب هدر سايت را نگه داري مي كند، يك صفحه قالب بخش محتواي صفحه ها را، برگه ديگر قالب بخش سايد بار، و به همين ترتيب، براي هر نصيب سايت، يك صفحه وجود دارد، قالب كلي تارنما هر كدام از اين تكه ها را فراخواني مي نمايد . به اين ترتيب براي طراحي قالب اضطراري نمي‌باشد هميشه كدهاي خويش را تكرار كنيم . مثلا ميخواهيم قالبي متعدد براي ورقه محصول ها ساخت كنيم، هدر وبسايت بايد در اين برگه با صفحه هاي ديگر يكي باشد . به اين ترتيب در كاغذ قالب براي بخش هدر امر فراخواني كاغذ هدر را درج مي كنيم، به اين ترتيب مي‌توانيم كدهاي خويش را در خلاصه ترين منش ممكن ايجاد كنيم . 

قالب وب سايت انتخاب كننده تگ هايي نظير H1 وغيره در وبسايت است . بنابراين هنگام پباده سازي قالب تارنما مي بايست به روش بكارگيري اين تگ ها اعتنا حتمي را داشته باشيد . 

خصوصيت 
هاي قالب وبسايت از حيث سئو تفاوت برگه و پست در قالب سايت اولي زمينه اي مي باشد كه در سئو سايت شما زياد تاثير مي گذارد . ورقه حساس وبسايت شما نمي تواند بصورت پست باشد . در شراي اينطور است، وبسايت شما از لحاظ موتورهاي جستجو يك وبلاگ در نظر گرفته ميگردد و نه يك سايت، اين مسئله در جايگاه گرفتن سايت شما در موتورهاي جسجتو مضاعف با اهميت است . براين اساس او‌لين گام شما اين ميباشد كه براي صفحه با اهميت سايت خود يك ورقه پباده سازي نمائيد . تلاش نمائيد بيش از 70 درصد صفحه ها وب سايت همواره اثبات باشند . تعريف كاغذ بيان مي كند كه صفحه هاي داراي مطالبي مي‌باشند كه بروز رساني نمي شوند، بدين ترتيب صفحه ها وب سايت خود را مدام پيدايش رساني نكنيد . بروز رساني وب سايت مي بايست در پست هاي شما انجام شود . برخي از وبسايت ها گزيده از صفحه اساسي خود را به سناريو پست هاي بروز گرديده اختصاص وارد مي كنند . كه تكنيك بسيار عالي و موثري براي جذب مخاطبان ميباشد و مشكلي هم از لحاظ سئو ندارد . 

استفاده 
از سيستم كد نويسي HTML5 با ورود HTML5 بسياري از تگ هاي نو براي طراحي وبسايت بيشتر شده اند . در اين مورد ما شاهد دو خطاي بارز در دربين طراحان تارنما هستيم : 1- پباده سازي با همان روش هاي كهن بجاي استعمال از كد هاي HTML5 2- پباده سازي با كدهاي HTML5 فارغ از به كار گيري از Doctype مناسب . هر دو اين مشكلات را مي بايست كنار گذاشت . بزودي تمام تارنما ها به HTML5 مسافرت خواهند كرد . HTML5 خيلي خوبتر از نسخه هاي قبلي با موتورهاي كاوش رابطه برقرار مي نمايد . با استفاده از HTML5 احتمال بروز خلل در وبسايت مضاعف كمتر هست . چون HTML5 بسياري از نادرست ها را هندل مي كند . 

اگر ميخواهيم به موتور جستجو بگوييد كه در يك بخش از وب سايت يك مطلب وجود دارد، ميتوانيد براحتي با يك تگ HTML5 اين مقاله را به اطلاع موتور كاوش برسانيم . اگر مي خواهيم مطلبي را از سايتي نسخه برداري كرده و در وبسايت خويش قرار دهيم، مي توانيم براحتي به موتور كاوش اعلام كنيم، كه اين متن با رفرنس به وبسايت كليدي كپي گرديده هست . اين مساله سبب به اين گرديده است، كه امروزه براي بدست آوردن سكو هاي بهتر در موتورهاي كاوش تارنما هاي بيشتري با HTML5 قالب خود را پباده سازي نمايند . 

تمام نصيب هاي تارنما از Doctype تا ساير تگ ها را با سيستم HTML5 كد نويسي فرمائيد . بخاطر داشته باشيد كه استايل دهي Css3 براي Html5 پباده سازي گرديده ميباشد و ممكن هست در نسخه هاي كهن بدرستي عمل نكند . با توجه به اينكه سرعت اينترنت امروزه فراوان فراتر رفته مي باشد . كاربران وبسايت ها انتظار دارا‌هستند كه گرافيك متحرك بيشتري در وبسايت ببيند كه با امداد CSS3 و canvas اين قابليت و امكان وجود دارد كه با دستكم حجم، گرافيك هاي بسيار زيبايي در وب اخلاق كرد . پباده سازي 
ريسپانسيو 

طراحي 
ريسپانسيو اين قالب تارنما مي باشد كه بايستي در هنگام نمايش در كاغذ هاي گوناگون تغيير تحول شكل دهد . امروزه ريسپانسيو بودن به تنهايي كافي نمي باشد . سايتها، امروزه سعي مي نمايند كه در تلفن همراه ها و تبلت ها به زيبايي نمايش داده شوند . گاهي اضطراري مي‌باشد بخش هايي از مطالب وب سايت در موبايل ها حذف شود، تا يوزرها با برگه زيباتري روبرو شوند . طراحي منوي مختلف براي تلفن همراه ها و تغييرات گرافيكي مثل آن، از پاراگراف مواردي است كه امروزه يك ضرورت در پباده سازي قالب تارنما ها مي‌باشد . 

در اين مطلب از ذكر مواقعي مثل با جدول، وبسايت را قالب بندي نكنيد، ميگذريم . چون كه اين مساله آنقدر تكرار شده اند كه نيازي به تكرار مجدد نمي باشد . 

هنگام طراحي ريسپانسيو در شراي از پلت فرم هاي مهيا مثل بوت استرپ براي پباده سازي ريسپانسيو به كار گيري مي فرمائيد . مي بايست مهارت حتمي براي تغيير اين كدها را داشته باشيد . از بكاربردن فايل هاي استال دهي طولاني تر براي تغيير و تحول كدهاي بوت استرپ بپرهيزيد . ارتقاء حجم فولدر هاي استايل دهي به ضرر و زيان سئو خواهد بود . ميتوان با اصلاح كد هاي جانور تمام قابليت و امكان هاي زمينه حيث مشتريان را ايجاد كرد . 

پباده سازي ريسپانسيو براي بعدها كوچتر از 768px بزرگتر و هم اندازه 768pxو بزرگتر معادل 992px و بزگتر از1200px بعنوان اصول ريسپانسيو در پلتفرم بوت استرپ شناخته ميشوند، خوب تر است كه حد اقل اين اندازه هاي استايل دهي مناسب داشته باشيد . پباده سازي ريسپانسيو غالبا بصورتي انجام ميشود، كه در حالتي كه استفاده كننده اندازه پنجره را كوچك كند نيز بخوبي با ميزان صفحه تارنما تغيير و تحول صورت دهد . 

رعايت 
اصول طراحي عدم ايجاد كدهاي تهي براي استايل دهي يك عدد از مواردي مي‌باشد كه اهميت اكثري داراست . ساخت كدهاي DIV تهي براي استايل دهي به كدها امري مي باشد كه فقط بوسيله مبتديان انجام ميگردد و استفاده از چنين كدهايي به هيچ عنوان فن اي ميباشد . 

رعايت 
حجم فايل قالب سايت انتخاب كننده تعداد عكس هاي يك قالب هست . اندازه اين عكس ها نيز در قالب تعيين مي‌شود . بدين ترتيب قالب سايت گزينش كننده حجم صفحه ها وب سايت خواهند بود . به كار گيري بيش از ميزان از تصاوير و ويديو ها مي‌تواند به كند شدن صفحه ها وب سايت منتهي شود . 

دليل 
اهيمت قالب وبسايت در سئو زماني كه موتورهاي جستجو به وب سايت مراجعه مي كنند، يك تصوير كلي از سايت، كه مشتمل بر كدهاي قالب و محتوا است را مشاهده مي نمايند . براين اساس كدهاي قالب را جزئي از محتواي وب سايت در حيث مي گيرند . رعايت اصول كد نويسي در قالب وبسايت منجر مي شود كه موتورهاي كاوش بتوانند، با تارنما ارتباط بر قرار كرده و كدهاي تارنما را استاندارد تشخيص دهند . يكي از ويژگي هاي Html5 توليد امكان استفاده از كدهاي غير استاندارد بصورت استاندارد مي باشد . كه قادر است يك خصوصيت داراي اهميت براي سئو سايت هاي پباده سازي گرديده باشد . در‌صورتي‌كه نو كار پباده سازي تارنما را آغاز كرده ايد اين خصوصيت HTML5 سبب ساز ميگردد كه خطاهاي شما سبب جريمه شدن مشتريان شما نگردد . 

رعايت اصول كد نويسي قالب امروزه يك امر واضح مي باشد و تمام كمپاني هاي فن اي پباده سازي وب سايت اين اصول را رعايت مي كنند . البته با دقت به اين كه تعداد كساني كه بدون داشتن تخصص حتمي مبادرت به پباده سازي قالب وبسايت مي نمايند . مي بايست خاطر نشان كرد كه احتمالا يك عدد از عوارض عقب ماندن يك تارنما نسبت به رقبايش همين كدنويسي نادرست در قالب سايت باشد . ما مي‌دانيم كه موتورهاي جستجو دست اندركاران متعددي را براي درجه دهي به يك وبسايت در نظر مي گيرند و هنگاميكه رقابت بر راز واژه اي در گوگل بالا باشد رعايت كوچكترين نكات طراحي مي‌تواند موجب دريافت رنك خوبتر در گوگل توسط سايت ها گردد . 

با دقت به اينكه تگ هاي تيتر بندي اكثر زمان ها در قالب وبسايت انتخاب ميشوند، و اهميت اين تگ ها در سئو براي همگان معين مي باشد . هنگام طراحي قالب وب سايت مي بايست به تبديل كردن عنوان صفحه ها و پست ها به تگ H1 و استعمال درست از ساير تگ هاي عنوان بندي اعتنا داشت . مي بايست ياد نشان كنيم كه در HTML5 قوانين عنوان بندي در قسمت هاي گوناگون سايت تغييرات زيادي كرده هست . رعايت اين قانون ها ميتواند بر سئو سايت تاثير مثبتي زيادي داشته باشد . 

كد هاي جاوا اسكريپت و كتابخانه هاي آن نظير جي كوئري و يا آنگولار در قالب سايت نوشته مي گردند . به كارگيري از اين كدها مي بايست با استاندارد هاي نرم افزار مديريت محتوا هم آهنگ باشد . امروزه در بسياري از تارنما هاي متن باز كه به وسيله اشخاص غير حرفه اي نوشته گرديده اند، شاهد كد هاي جاوا اسكريپتي هستيم كه بدليل عدم رعايت استاندارد به صدق اجرا نمي شوند . 


قالب 
وبسايت در لحاظ سئو 

نتيجه 
گيري: قالب تارنما حاوي داده ها برگه بندي وب سايت است و علاوه بر انتخاب ظواهر تارنما بر روي سئو سايت هم تاثير داراست . كد نويسي درست قالب وب سايت ميتواند موجب افزايش سرعت بار گذاري وبسايت و شناسايي بهتر وبسايت به موتورهاي كاوش شود . يك قالب استاندارد فاقد كدهاي خراب و اضافه ميباشد . يك قالب تارنما استاندارد در اشكال تبلت ها گوشي ها و پي سي ها و تلويزيون هاي هوشمند بدرستي سناريو داده مي شود . 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/8/15  ساعت: ۰۸

۱ . 
بهينه‌سازي موتورهاي كاوش (SEO) يا سئو وب سايت چيست؟ سئو (بهينه سازي اينترنت سايت در گوگل) يك‌ فن بازاريابي ميباشد و تمركزش بر آن مي باشد تا در نتايج موتورهاي جستجو بيشتر ديده شويد . سئو وب سايت دربرگيرنده تمام پارامترها و اقداماتي است كه شما براي كسب درجه در گوگل و بقيه موتورهاي كاوش , ارتقاء ترافيك محل ورود به وب سايت و آگاه شدن موتورهاي جستجو از اينترنت سايتتان انجام مي دهيد . جنبه‌هاي اكثري براي سئو وجود دارد، از باصرفه سازي اينترنت سايت براي كلمات اصلي گرفته تا ساخت پيوند هاي داخلي و تصاحب كردن بك پيوند از تارنما هاي مرتبط, كه همه را دربرگيرنده مي شود . در اين فراگيري سئو بدون پول به چك روش بهينه سازي وب وبسايت وردپرس در گوگل و موتورهاي جستجو پرداخته ايم . بنابراين در انتهاي آموزش ياد مي گيريد چطور سايت وردپرس خويش را سئو فرمائيد . 
اعتنا داشته باشيد بهينه سازي تارنما صرفا براي موتورهاي جستجو نيست بلكه شما بايستي پباده سازي وبسايت و سئو خود را براي كاربران تان انجام دهيد .

 


۲ . 
چرا وب ‌سايت من نياز به باصرفه ‌سازي در گوگل و موتورهاي كاوش دارد؟ بخش اعظم ترافيك وب به وسيله موتورهاي جستجو اكثر تجاري، مثل گوگل، بينگ و ياهو ايجاد مي شود . اگر چه رسانه‌هاي اجتماعي و اشكال ديگر ترافيك‌ها در توليد بازديدكننده به وب‌سايت شما تأثير دارند، اما موتورهاي جستجو اصلي‌ترين شيوه سوق‌دهي براي كاربران اينترنتي مي باشند . 
موتورهاي كاوش با اعتنا به محتواي ارائه‌شده به وسيله شما ترافيك هدفمندي براي كاربراني كه آن را جستجو مي‌كنند، آماده مي‌كند . در‌صورتي‌كه موتورهاي كاوش نتوانند تارنما شما را پيدا نمايند و يا اين كه شما نتوانيد مطالب خود را به پايگاه داده‌هاي آن‌ها بيشتر كنيد، فرصت‌هاي باورنكردني را براي توليد ترافيك در سايتتان از دست خواهيد اعطا كرد . 
جستجوي پرس‌وجوها – كلماتي كه يوزرها در باكس جستجو تايپ مي‌كنند، بها فوق‌العاده‌اي را حمل مي‌كنند . تجربه نشان داده مي باشد كه ترافيك موتور جستجو مي تواند منجر پيروزي و يا اين كه باخت يك اداره شود . ترافيك هدفمند به يك وب‌سايت مي‌تواند سبب ساز تبليغات، درآمد و بي‌نظيري و فارغ از رقيب بودن در بازاريابي را آماده كند . به اين ترتيب سرمايه‌گذاري در سئو و با صرفه ‌سازي وبسايت براي موتورهاي كاوش از گزاره گوگل ميتواند نرخ استثنايي از بازگشت سرمايه را در مقايسه با گونه هاي ديگر روش‌هاي بازاريابي به وجود آورد .

 


۳ . 
چرا نمي‌توانم موتورهاي جستجو را بدون با صرفه ‌سازي تارنما و سئو به سايتم سوق دهم؟ اگرچه موتورهاي جستجو هوشمندند، البته آنها هنوز هم نياز به امداد دارند . موتورهاي جستجو اصلي مدام به دنبال بهبود فنّاوري‌شان جهت خزيدن در اينترنت به‌صورت عميق‌تر و رجوع دادن نتايج بهتري براي كاربران ميباشند . بااين‌حال، محدوديت هايي در قضيه اين كه چطور موتورهاي كاوش فعاليت نمايند وجود داراست . هرچند باصرفه ‌سازي و سئو سايت به‌صورت صحيح قادر است براي شما هزاران بازديدكننده و افزايش توجه خالص به وجود آورد، البته تكان نادرست مي تواند سبب پنهان شدن و يا دفن سايت در اعماق نتايج كاوش (كه در روئت كرد دستكم است) شود . 
علاوه برساخت محتواي در دسترس براي موتورهاي جستجو، SEO همچنين طوري منجر افزايش رتبه‌بندي محتواي قرار داده خواهد شد كه دران موتورهاي جستجو به‌آساني آن را پيدا خواهند كرد . وب به‌طور فزاينده‌اي در درحال حاضر تبديل‌شدن به رقابت ميباشد و شركت‌هايي كه از SEO به كارگيري مي نمايند مزيت عمده‌اي در جذب بازديدكننده و مشتري دارند .

 


۴ . 
آيا طراحي وب سايت و سئو را خودم مي توانم انجام دهم يا نياز به مشاور سئو دارم ؟ دنياي SEO پيچيده است، اما عمده مردم به‌راحتي ميتوانند اصول نخستين انرا ادراك كنند . حتي داشتن ميزان يه خرده اطلاعات نيز قادر است تفاوت بزرگي ايجاد كند . فراگيري مجاني سئو (SEO) بر روي وب به‌طور گسترده‌اي در دسترس است، ازجمله همين ارشادوراهنمايي در حالا مطالعه هستيد؛ و تركيب اين راهنما باكمي تمرين به‌خوبي شما را به يك كارشناس سئو يك سايت وردپرس تبديل مي كند . 
بسته به تعهد هنگامي شما، تمايلتان براي يادگيري و پيچيدگي وب‌سايتتان، ممكن ميباشد كه شما تصميم بگيريد نياز به يك متخصص يا اين كه مشاور سئو براي رسيدگي به اين موردها داريد يا نه؛ بدين ترتيب همت شركت‌ها در به كارگيري از سئو ميتواند مختلف باشد . بعضا از آن ها با تمركز مضاعف تخصصي روي آن عمل مي‌كنند، درحالي‌كه سايرافراد تنها جنبه هاي كلي آن را را در حيث مي گيرند . 
در 
هر چهره شما با مطالعه همين يادگرفتن بدون‌پول سئو تبديل به يك متخصص سئو خواهيد شد (پس ذوق زده باشيد)!

 

۵ . 
فراگيري چهره يي نكات عمومي سئو وبسايت وردپرس پيشين از هرچيز بايستي به اين نكته اشاره كنيم كه منش هاي بهينه سازي وب سايت وردپرس كه در اينجا اشاره گرديده هست تمامي آن ها توسط خودتان قابل اجرا ميباشد و شما با پياده سازي آن ها در سايتتان گام اول باصرفه سازي سايت موتورهاي جستجو را انجام داده ايد .

 


۵ . ۱ . 
شايسته ترين نحوه ي نشاني گذاري وب وبسايت از نظر سئو در گوگل


۵ . ۱ . ۱ . 
ساختار Permalink يا پيوندهاي يكتا او‌لين چيزي كه بايد تغيير دهيد تغيير‌و تحول ساختار پيوند هاي يكتاي وب سايتتان است . براي دسترسي به تنظيمات لينك و پيوند هاي يكتا كافي است به قسمت تنظيمات پنل كاربري وردپرس وارد شويد . وضعيت پيش فرض پيكربندي پيوندهاي يكتا با id پست ذخيره گرديده است (?p=) البته اينجانب ترجيح مي دهم آن را روي اسم پست يا اين كه درون يك فولدر داخلي به عنوان مثال وبلاگ متن ها ذخيره شود (/post-name/) .۱ . 
بهينه‌سازي موتورهاي كاوش (SEO) يا سئو وبسايت چيست؟ سئو (بهينه سازي وب تارنما در گوگل) يك‌ حرفه بازاريابي مي باشد و تمركزش بر آن هست تا در نتايج موتورهاي جستجو اكثر چشم گرديد . سئو اينترنت تارنما دربرگيرنده تمام پارامترها و اقداماتي است كه شما براي كسب رتبه در گوگل و بقيه موتورهاي كاوش , افزايش ترافيك ورودي به تارنما و باخبر شدن موتورهاي جستجو از اينترنت سايتتان انجام مي دهيد . جنبه‌هاي بسياري براي سئو وجود دارد، از بهينه سازي اينترنت تارنما براي كلمات با اهميت گرفته تا توليد پيوند هاي داخلي و گرفتن بك پيوند از وب سايت هاي مرتبط, كه كليه را مشتمل بر مي شود . در اين فراگيري سئو بدون پول به چك طرز باصرفه سازي اينترنت سايت وردپرس در گوگل و موتورهاي جستجو پرداخته ايم . به اين ترتيب در انتهاي آموزش ياد مي گيريد چطور وبسايت وردپرس خود را سئو فرمائيد . 
توجه داشته باشيد با صرفه سازي وبسايت صرفا براي موتورهاي كاوش نمي‌باشد بلكه شما بايستي پباده سازي تارنما و سئو خويش را براي كاربران تان انجام دهيد .

 


۲ . 
چرا وب ‌سايت اينجانب نياز به باصرفه ‌سازي در گوگل و موتورهاي جستجو دارد؟ عمده ترافيك وب بوسيله موتورهاي جستجو بيشتر تجاري، نظير گوگل، بينگ و ياهو ساخت ميشود . هرچند رسانه‌هاي اجتماعي و انواع ديگر ترافيك‌ها در ايجاد بازديدكننده به وب‌سايت شما تأثير دارند، ولي موتورهاي جستجو اصلي‌ترين رويه سوق دهي براي يوزرها اينترنتي هستند . 
موتورهاي جستجو با اعتنا به محتواي ارائه‌شده توسط شما ترافيك هدفمندي براي كاربراني كه آن را جستجو مي‌كنند، مهيا ميكند . در صورتي‌كه موتورهاي جستجو نتوانند وبسايت شما را پيدا نمايند و يا اين كه شما نتوانيد مطالب خويش را به پايگاه داده‌هاي آن‌ها اضافه كنيد، فرصت‌هاي باورنكردني را براي ايجاد ترافيك در سايتتان از دست خواهيد داد . 
جستجوي پرس‌وجوها – كلماتي كه يوزرها در باكس جستجو تايپ مي‌كنند، قيمت فوق‌العاده‌اي را حمل مي‌كنند . تجربه نشان داده است كه ترافيك موتور كاوش ميتواند باعث موفقيت و يا ناكامي يك اداره شود . ترافيك هدفمند به يك وب‌سايت مي‌تواند سبب ساز تبليغات، درآمد و بي‌نظيري و فارغ از حريف بودن در بازاريابي را فراهم كند . به اين ترتيب سرمايه‌گذاري در سئو و با صرفه ‌سازي وب سايت براي موتورهاي كاوش از پاراگراف گوگل مي‌تواند نرخ استثنايي از رجوع سرمايه را در مقايسه با انواع ديگر روش‌هاي بازاريابي به وجود آورد .

 


۳ . 
چرا نمي‌توانم موتورهاي جستجو را فارغ از بهينه ‌سازي وبسايت و سئو به سايتم سوق دهم؟ اگر چه موتورهاي كاوش هوشمندند، اما آنها هنوز نيز نياز به ياري دارا‌هستند . موتورهاي جستجو حساس مدام به دنبال بهبود فنّاوري‌شان جهت خزيدن در اينترنت به‌صورت عميق‌تر و بازگشت دادن نتايج بهتري براي يوزرها مي‌باشند . بااين‌حال، محدوديت هايي در مورد اين كه چطور موتورهاي جستجو عمل كنند وجود دارااست . اگرچه با صرفه ‌سازي و سئو تارنما به‌صورت درست ميتواند براي شما هزاران بازديدكننده و ارتقا توجه خالص به وجود آورد، اما تكان اشتباه مي تواند منجر نهفته شدن و يا اين كه دفن تارنما در اعماق نتايج جستجو (كه در روئت كرد دست كم است) شود . 
علاوه برساخت محتواي در دسترس براي موتورهاي جستجو، SEO همچنين طوري سبب ساز ارتقاء رتبه‌بندي محتواي قرار داده خواهد شد كه دران موتورهاي كاوش به‌آساني آن را پيدا خواهند كرد . اينترنت به‌طور فزاينده‌اي در هم اكنون تبديل‌شدن به رقابت مي باشد و شركت‌هايي كه از SEO استعمال مي‌نمايند مزيت عمده‌اي در جذب بازديدكننده و مشتري دارا هستند .

 


۴ . 
آيا پباده سازي سايت و سئو را خودم مي توانم انجام دهم يا نياز به مشاور سئو دارم ؟ دنياي SEO پيچيده است، ولي اكثر مردم به‌راحتي مي‌توانند اصول اول انرا ادراك كنند . چه بسا داشتن مقدار كمي اطلاعات هم ميتواند تفاوت بزرگي ايجاد نمايد . يادگرفتن بدون‌پول سئو (SEO) بر روي اينترنت به‌طور گسترده‌اي در دسترس است، ازجمله همين موعظه در هم اكنون مطالعه هستيد؛ و ادغام اين راهنما باكمي تمرين به‌خوبي شما را به يك كارشناس سئو يك وبسايت وردپرس تبديل مي كند . 
بسته به تعهد هنگامي شما، تمايلتان براي يادگيري و پيچيدگي وب‌سايتتان، ممكن است كه شما تصميم بگيريد نياز به يك متخصص يا مشاور سئو براي رسيدگي به اين موردها داريد يا نه؛ براين اساس همت شركت‌ها در به كارگيري از سئو مي‌تواند مختلف باشد . بعضا از آنها با تمركز مضاعف تخصصي روي آن كار مي‌كنند، درحالي‌كه بقيه افراد صرفا جنبه هاي كلي آن را را در نظر مي گيرند . 
در 
هر رخ شما با مطالعه همين آموزش بدون‌پول سئو تبديل به يك متخصص سئو خواهيد شد (پس خوشحال باشيد)!

سئو در مشهد 

۵ . 
فراگيري تصويري نكات همگاني سئو وب سايت وردپرس پيشين از هرچيز مي بايست به اين نكته اشاره كنيم كه خط مش هاي باصرفه سازي تارنما وردپرس كه در اينجا اشاره گرديده مي‌باشد كليه آن ها توسط خودتان قابل اجرا مي باشد و شما با پياده سازي آن ها در سايتتان گام نخستين باصرفه سازي وبسايت موتورهاي جستجو را انجام داده ايد .

 


۵ . ۱ . 
شايسته ترين طرز ي نشاني گذاري وب وبسايت از نظر سئو در گوگل


۵ . ۱ . ۱ . 
ساختار Permalink يا پيوندهاي يكتا اولين چيزي كه مي بايست تغيير تحول دهيد تغيير و تحول ساختار پيوند هاي يكتاي وب سايتتان ميباشد . براي دسترسي به تنظيمات پيوند هاي يكتا كافي ميباشد به قسمت تنظيمات پنل كاربري وردپرس وارد شويد . موقعيت پيش فرض پيكربندي پيوندهاي يكتا با id پست ذخيره گرديده مي باشد (?p=) ولي اينجانب ترجيح مي دهم آن را روي اسم پست يا اين كه باطن يك پوشه داخلي مثلا وب لاگ متن ها ذخيره شود (/post-name/) .

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/8/13  ساعت: ۰۷

امروزه قرار به چنگ آوردن در نتايج بالاي گوگل قادر است كسب و فعاليت شما را متحول نمايد . خوب مي باشد بدانيد گاها حتي فقط يك رتبه نسبت به رقيب خود فراتر بودن قادر است ماهانه ميليونها تومان نتيجه بيشتري را قسمت كمپاني شما نمايد . ما در كمپاني عصر رايانه دارنده يك تيم تخصصي با صرفه سازي وبسايت و سئوي دوچندان مجرب و با دانش به روز هستيم كه قابليت و امكان ارائه برگزيدگان سرويس ها در موضوع سئو از كوچكترين سايتها تا مطرح ترين سايتهاي تجاري را داريم . در صورتي‌كه انديشه مي‌كنيد كسب و عمل شما مقام مناسبي در موتورهاي جستجو ندارد سرويسهاي سئوي ما ميتواند بهترين انتخاب براي شما باشد .

سئو در مشهد

درصورتي كه شما نيز از توان بك لينكها در سئو و درجه گوگل اطلاع داريد، ما سرويسهاي ويژه خريد بك پيوند مستمر با كيفيت را به شما پيشنهاد مي كنيم . بك لينك هاي ارائه گرديده بوسيله ما بصورت دائمي بوده و هرگز حذف نخواهند شد و شما نياز به پرداخت ماهانه و . . . نداريد . در صورتيكه داده ها كمي درباره بك پيوند داريد و ميخواهيد بخش اعظم بدانيد اينجا كليك كنيد: (بك لينك و پيوند چيست؟) خريد بك لينك و پيوند دائمي خريد بك لينك بك لينك هاي دائمي خريد بك لينك بك لينك هاي با كيفيت خريد بك لينك سواي نياز به تمديد ماهانه خريد بك لينك ايمن از نظر گوگل پاندا و پنگوئن بك پيوند ها راز برد وبسايت ها مي باشند . بعنوان نمونه شغل هاي بك لينك ما: سايت نيازماركت (www .nyazmarket .com) كه در لغت ها مهم مهمي همچون ساعت زنانه ، ساعت led، خريد ساعت كاسيو در برگه اوليه مي باشد و روزمره استفاده كننده هدفمند متعددي را از گوگل كسب مي نمايد . 
و يا تارنما اتاق (www .otag .ir) در عبارتهايي مانند خريد مبل ، بها مبل يا اين كه مبل راحتي در ورقه اوليه مي باشد . وب سايت اتاق فقط از طرز سه عبارت داراي ارتباط با مبل روزانه بيش از 1500 بازديد داراست كه آمار گوگل آناليتيك آن را در پايين مشاهده مي‌كنيد . همچنين در لغات حياتي متنوع ديگري همچون خدمت خواب، شلف، كابينت آشپزخانه و . . . نيز در برگه اول گوگل مي باشد كه روزانه دهها هزار ورودي هدفمند را دريافت مي كند . 
امروزه قرار به چنگ آوردن در نتايج بالاي گوگل قادر است كسب و فعاليت شما را متحول نمايد . خوب مي باشد بدانيد گاها حتي فقط يك رتبه نسبت به رقيب خود فراتر بودن قادر است ماهانه ميليونها تومان نتيجه بيشتري را قسمت كمپاني شما نمايد . ما در كمپاني عصر رايانه دارنده يك تيم تخصصي با صرفه سازي وبسايت و سئوي دوچندان مجرب و با دانش به روز هستيم كه قابليت و امكان ارائه برگزيدگان سرويس ها در موضوع سئو از كوچكترين سايتها تا مطرح ترين سايتهاي تجاري را داريم . در صورتي‌كه انديشه مي‌كنيد كسب و عمل شما مقام مناسبي در موتورهاي جستجو ندارد سرويسهاي سئوي ما ميتواند بهترين انتخاب براي شما باشد . درصورتي كه شما نيز از توان بك لينكها در سئو و درجه گوگل اطلاع داريد، ما سرويسهاي ويژه خريد بك پيوند مستمر با كيفيت را به شما پيشنهاد مي كنيم . بك لينك هاي ارائه گرديده بوسيله ما بصورت دائمي بوده و هرگز حذف نخواهند شد و شما نياز به پرداخت ماهانه و . . . نداريد . در صورتيكه داده ها كمي درباره بك پيوند داريد و ميخواهيد بخش اعظم بدانيد اينجا كليك كنيد: (بك لينك و پيوند چيست؟) خريد بك لينك و پيوند دائمي خريد بك لينك بك لينك هاي دائمي خريد بك لينك بك لينك هاي با كيفيت خريد بك لينك سواي نياز به تمديد ماهانه خريد بك لينك ايمن از نظر گوگل پاندا و پنگوئن بك پيوند ها راز برد وبسايت ها مي باشند . بعنوان نمونه شغل هاي بك لينك ما: سايت نيازماركت (www .nyazmarket .com) كه در لغت ها مهم مهمي همچون ساعت زنانه ، ساعت led، خريد ساعت كاسيو در برگه اوليه مي باشد و روزمره استفاده كننده هدفمند متعددي را از گوگل كسب مي نمايد . 
و يا تارنما اتاق (www .otag .ir) در عبارتهايي مانند خريد مبل ، بها مبل يا اين كه مبل راحتي در ورقه اوليه مي باشد . وب سايت اتاق فقط از طرز سه عبارت داراي ارتباط با مبل روزانه بيش از 1500 بازديد داراست كه آمار گوگل آناليتيك آن را در پايين مشاهده مي‌كنيد . همچنين در لغات حياتي متنوع ديگري همچون خدمت خواب، شلف، كابينت آشپزخانه و . . . نيز در برگه اول گوگل مي باشد كه روزانه دهها هزار ورودي هدفمند را دريافت مي كند . 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/8/9  ساعت: ۰۹


كانال هاي اجتماعي چه ميباشند و به چه شكل تعريف مي‌شوند كانال هاي اجتماعي مفهوم جديدي نيستند . انسانها از قرن‌ها پيش كه گرد آتش مي‌نشستند و براي يكديگر داستان مي‌گفتند در حالا تشكيل كانال هاي اجتماعي بودند . 
البته چيزي كه سبب گرديده ميباشد امروز، كانال هاي اجتماعي عمده از هميشه زمينه توجه قرار بگيرند، به وجود وارد شدن ابزارهاي ديجيتال و ياري آنان به توسعه كانال هاي اجتماعي بوده مي باشد . 

سئو در مشهد
بنابراين، براي توصيف كانال هاي اجتماعي بايستي آغاز سه مضمون‌ را از يكديگر تفكيك كنيم: شبكه هاي اجتماعي به عنوان شبكه اي از ارتباطات انساني (Social Networks) سرويس‌هاي ساخت و توسعه كانال هاي اجتماعي (Social networking services) سرويس‌هاي ديجيتال ايجاد و توسعه شبكه هاي اجتماعي (Digital social networking services) آنچه در ادامه مي‌خوانيد: 
تاريخچه واژه و كلمه كانال هاي اجتماعي 
سرويس‌هاي توسعه و گسترش كانال هاي اجتماعي 
سرويس‌هاي ديجيتال گسترش كانال هاي اجتماعي 
توليد محتوا براي كانال هاي اجتماعي 
مقاله هاي مرتبط با شبكه هاي اجتماعي تاريخچه واژه شبكه هاي اجتماعي كانال هاي اجتماعي، اصطلاحي مي‌باشد كه براي اول توشه در سال ۱۹۵۴ بوسيله جان بارنز كه در حوزه‌ي انسان شناسي اجتماعي فعاليت مي‌كرد، ابداع شد . 
وي تحقيقي در زمينه گروه‌هاي اجتماعي در چكيده از نروژ انجام مي‌داد و اصطلاح كانال اجتماعي را در آن تحقيق براي توصيف رابطه ميان انسانها و آناليز مكانيزم‌هاي ارتباطي و خصوصاً تصميم گيري آن‌ها به عمل موفقيت . 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/8/7  ساعت: ۰۹

يوزرها بسته به نيازهايي كه دارا هستند و حرفه‌اي كه دنبال مي‌كنند، سيستم كامپيوتري خاصي متناسب با كاربري‌شان تهيه و تنظيم مي نمايند . هر كامپيوتر، دسكتاپ يا اين كه لپ‌تاپي كه خريده مي‌شود، نظير يك صفحه‌ي سپيد و مهيا ميباشد كه با برنامه‌هايي كه روي آن نصب مي‌شود، بي نقص ميگردد . 

سئو در مشهد
فعاليت‌هاي كاربر هر چه باشد (مهندسي، هنري يا پزشكي)، يك محرمانه نرم‌افزار هستند كه مثل شاه‌كليد كار مي نمايند و واجب مي باشد تا روي هر سيستمي نصب شوند . چون دير يا زود به عمل با اين‌ها احتياج پيدا مي كنيد . 
در ادامه ۱۵ تا از اين نرم‌افزارهاي كاربردي را به شما معرفي ميكنيم . نسخه‌ي تمام اين برنامه‌ها روي وب موجود ميباشد . 
۱ . ويندوز ۱۰ معمولا يك نسخه‌ي ويندوز روي سيستم‌ها نصب مي باشد . در صورتي كه اين نسخه، ويندوز ۸ .۱ يا اين كه نسخه‌ي ديگري بود، اولي كاري كه مي‌كنيد اين باشد كه آن را به ويندوز ۱۰ ارتقا بدهيد؛ يك نسخه‌ي زياد آسان و بي‌بقص از ويندوز براي كامپيوترها . در شراي به اينترنت وصل باشيد، براي به روز كردن نسخه‌ي ويندوز پيامي به شما پيامبر مي‌گردد . 
اگر نيز به هر علتي از كار با Windows 10 خوش‌تان نيامد، تا ۳۰ روز وقت داريد به همان نسخه‌ي گذشته ۸ .۱ برگرديد . 
۲ . مرورگرهاي مناسب كار با اينترنت بدون يك مرورگر مناسب و خوب، ممكن نمي‌باشد . Internet Explorer كه به رخ پيش‌فرض روي ويندوز هست، يا Edge Browser، به‌خوبي پاسخگوي نياز بخش اعظم كاربرها نيستند و بايد برنامه‌هاي بهتري را جايگزين‌شان فرماييد . 
Firefox و IE 11 مرورگرهاي خير و خوبي ميباشند اما سفارش مي‌كنيم از Chrome استعمال فرماييد . 
۳ . برنامه‌ي Ninite زماني سيستم را واضح مي‌كنيد، اين برنامه منجر مي‌شود تا سيستم سريع‌تر بار گذاري شود . براي نصب، به وب‌سايت Ninite برويد . در اين‌جا ده‌ها نرم‌افزار براي نصب نهاده گرديده كه خيلي كاربردي مي باشند . 
فايل‌تان را تعيين و روي Get Installer كليك كنيد . سايت، يك پوشه exe به شما مي دهد كه مي بايست نصب و اجراي شود . 
۴ . آنتي ويروس AVG به محض اينكه به وب متصل شويد يا از نحوه پورت USB مبادرت به انتقال اطلاعات كنيد، خطر ويروسي شدن سيستم شما وجود دارد . گهگاه آنتي ويروسي روي ويندوز نصب است البته اين‌ها معمولا سعي خير و خوبي ندارند . 
AVG آنتي ويروس خير است كه به طور مجاني هم در دسترس مي‌باشد . به علاوه Avast و Panda هم آنتي ويروس‌هاي بدون پول نسبتا مفيدي هستند . 
۵ . آنتي بدافزار يك آنتي ويروس مثل AVG براي امنيت سيستم و اطلاعات‌تان لازم ميباشد ولي كافي نيست . شما به يك آنتي بدافزار (Anti-Malware) نيز احتياج داريد . 
آنتي بدافزار Malwarebytes را نيز دانلود و نصب فرماييد . و يادتان باشد كه بعد از آن از نصب آن مطلقا نسخه‌ي Anti-Exploit را نيز از به عبارتي وب سايت نصب فرمائيد . اين يك عدد ۴ لايه‌ي امنتيتي مضاعف به مرورگر شما بيشتر مي‌نمايد . 
۶ . برنامه‌ي PC Decrapifier براي تميز كردن برنامه‌هاي به درد نخوري كه تا هم اكنون خودتان يا اين كه شركت آفريننده روي سيستم نصب كرده‌ايد و جز پر كردن گوشه و كنار و نمايد كردن عملكرد دستگاه فايده‌ي ديگري ندارند، پيشنهاد ميكنيم برنامه‌ي PC Decrapifier را نصب فرمائيد . 
زماني اين را نصب كرديد، برنامه سيستم شما را نسخه برداري ميكند و ليستي از چيزهايي كه پيش از اين نصب كرده بوديد اما مدت‌هاست بلا به كار گيري مانده، براي شما ارايه ميكند . آن‌هايي كه نمي‌خواهيد را تميز نماييد . 
۷ . برنامه‌هاي benchmark و stress-test در‌صورتي‌كه تمام قطعه‌هاي سخت‌افزاري را خودتان با توجه سرهم كرده باشيد، معمولا جاي نگراني نمي باشد . ولي در‌صورتي‌كه دستگاه را به رخ پك بدون نقص خريده‌ايد و از قابليت اجزا مطمئن نيستيد، اين برنامه‌ها را اجرا فرمائيد تا از اندازه توان و كشش سخت‌افزاري دستگاه‌تان اطمينان حاصل فرمائيد . برنامه‌هاي رايگان متعددي براي آزمايش Benchmark و Stress وجود دارند كه دستگاه را پايين موقعيت سخت كاركرد قرار مي دهند و اندازه قابليت و امكان و گنجايش آن را آناليز مينمايند . 
CCleaner 
۸ . برنامه‌ي CCleaner نصب CCleaner خيلي به خوب تر فعاليت كردن سيستم شما امداد مينمايد . اين برنامه تمام كوكي‌ها (Cookies)، سوابق (History)، فايل‌هاي غيرضروري و نظير آن ها را پاك مي كند . اين داده ها معمولا انباشته ميشوند و سرعت كاركرد سيستم را زير مي‌آورند . 
۹ . Secunia PSI برنامه‌ها در شراي به روز نشوند، احتمال دارااست كه حفره‌هاي امنيتي به وجود بياورند يا آن‌طور كه بايد، صحيح فعاليت نكنند . 
برنامه‌ي Secunia’s Personal Software Inspector به طور مداد تمام برنامه‌هاي روي سيستم را به روز نگه ميدارد . در صورتي كه آپ ديت هر مورد نيز به هر دليل ميسر نباشد، پيامي روي دسكتاب به استفاده كننده مي‌دهد و اطلاع مي دهد كه نسخه‌ي به روز رساني روي وب در دسترس مي‌باشد و مي بايست نسبت به آپديت برنامه اقدام كنيد . 
۱۰ . برنامه‌ي پخش رسانه‌ي VLC Player يك اشكال گران قدر ويندوز ۱۰ ضعف آن در اجراي فايل‌هاي DVD مي‌باشد . برنامه‌ي VLC Player براي اجراي فايل‌هاي صوتي و تصويري (Media) خيلي عالي فعاليت مي‌كند و آپشن‌هاي قابل قبولي براي پيكربندي داراست . 
۱۱ . برنامه‌ي نگارگري Paint .net برنامه‌ي Paint .net نسبتا سبك و ساده‌اي براي نقاشي و ويرايش تصويري عكس‌ها است و با اينكه قابليت‌هاي فتوشاپ را ندارد اما ويژگي‌هاي به درد بخوري ارايه مي دهد كه از آن يك برنامه‌ي كاربردي مي‌سازد . 
paint .net 
۱۲ . Sumatra PDF براي مطالعه برنامه‌ي Sumatra PDF اگر خوب تر از Adobe Reader كار نكند، از آن بدتر نيست؛ ضمن اينكه Adobe Reader دائم مي بايست به روز شود و گهگاه فايل‌ها را نمي‌خواند . با برنامه‌ي Sumatra به راحتي مي‌توانيد فايل‌هاي متني با فورمت PDF را مطالعه نمائيد . 
ولي Sumatra احتمالا خيلي از ويژگي‌هاي جانبي و فانتزي ساير برنامه‌هاي PDF خوان را نداشته باشد اما برنامه‌ي پر سرعت و بي‌دردسري ميباشد كه تقريبا به هيچ وجه با آن مشكلي نخواهيد داشت . ضمنا هكرها هم كم‌تر سراغ اين برنامه مي روند و از اين جهت هم ميتواند خيال‌تان راحت باشد . 
۱۳ . iTunes / Spotify اين دو برنامه براي گوش دادن به موسيقي و جديدترين آهنگ‌ها و دانلودشان مطلوب ميباشند . 
iTunes شما را به اقيانوس موسيقي و آهنگ‌ها متصل مي‌كند، درضمن ميتوانيد آرشيو موبايل و سيستم كامپيوتري‌تان را هم‌سان‌سازي (Sync) فرمائيد و از آهنگ‌ها روي هر دو دستگاه بهره‌مند گرديد . 
Spotify نيز براي گوش دادن بدون‌پول به ميليون‌ها ترانه روي اينترنت خوب است؛ البته فقط گهگاه تبليغاتي در ميان نوا پخش مي‌گردد . 
۱۴ . Password Manager براي مدير سر عبور اين برنامه‌ها براي مديريت كلمه‌هاي عبوري كه روي سيستم‌تان براي سايت‌ها و برنامه‌هاي گوناگون تعريف مي‌كنيد، مطلوب و لازم مي‌باشند . 
اين روز ها كه دسترسي هكرها به password يوزرها و اطلاعات شخصي‌شان به يك روال تبديل شده و امنيت حريم‌ها در خطر است، پيشنهاد مي‌كنيم پسوردهاي مطمئن و پيچيده‌اي بسازيد و براي هر تارنما يا برنامه، پسورد متفاوتي را گزينش كنيد؛ نه اين كه يك پسورد را براي همگي بگذاريد . برنامه‌هايي نظير Daslane ،Lastpass يا اين كه KeePass براي اين كار مناسب مي باشند . 
۱۵ . برنامه‌هاي كاربردي اداري برنامه‌اي نظير Excel خيلي براي شغل هاي اداري و آكادميك كاربردي هستند . برنامه‌هاي OpeOffice و LibreOffice نيز در اين مورد خيلي كاربردي هستند، ضمن اين‌گه گزينه‌ها و قابليت‌هاي نيكي نيز براي ساختن يك پوشه حرفه‌اي در اختيارتان قرار مي‌دهند . 
برنامه‌ي Google Docs هم خوب است ولي تنها در موقعيت آنلاين كار مي كند . 
۱۶ . Steam گاهي نيز بد نمي‌باشد كه دست از كار بكشيد و بازي نماييد . Steam بازي‌هاي خير و خوبي ارايه مي دهد كه مي‌توانيد مدت‌ها با هر كدام از آن‌ها سرگرم باشيد و ايده‌هاي تازه براي ادامه‌ي كارتان پيدا كنيد . 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/8/6  ساعت: ۰۸

براي پيش بيني اتفاقاتي كه در آتي صورت مي دهند ، باز‌بيني اتفاق افتاد هاي مهمي كه تا قبل از اين اتفاق افتاده اند و كنار نيز قرار دادن آن ها مي تواند يكي از موثرترين منش ها واقع گردد و ولي پيش بيني اتفاقات نو در حوزه وب يك عدد از موضوعات هميشه ديدني براي علاقمندان دنياي فناوري داده ها مي باشد و واضح هست كه دنياي وب از اوليه روزهاي شكل گيري هر روز با ايده اي نو يار بوده است، لذا اين چك مي تواند براي آن ها كه مي خواهند با نگاهي عميقتر به پيش بيني تحولات دنياي وب بپردازند بسيار اثرگذار واقع گردد و در اين مطلب به چك اجمالي اتفاق افتاد هاي داراي اهميت مفيد در صورت گيري وب در صده اخير مي پردازيم، هر يكسري كه سير وقوع اتفاقات در حوزه وب دوچندان پر سرعت و امكان مقدار گيري حجم آن بيرون از توانايي مي باشد . 

سئو در مشهد
مورخ وب از ابتدا تا به امروز: - سال 1962 : در اين سال J .C . R . Licklider ايده يك كانال جهاني را مطرح ساخت، كه در آن كاربراني كه يكديگر را نمي شناسند مي توانند از داده هاي مشتركي استعمال نمايند، او سر كردگي ماشين كرايه اي پژوهش ها توسعه يافته ( DARPA ) را به عهده گرفت و عمر خويش را صرف نشان دادن اهميت شبكه نمود . 


سال 1974 : در اين سال وينت كرف ( Vint Cerf ) و باب كان ( Bob Kahn ) از كلمه و واژه اينترنت ( Internet ) در مقاله خويش با عنوان Transmission Control Protocol استعمال نمودند . 


سال 1976 : كابل اترنت ( Ethernet Cable ) و كابل كواكسيال ( Coaxial Cables ) براي اولين توشه در سال 1376 به وسيله دكتر رابرت متكالفه ( Robert Metcalfe ) ابداع شدند . اين ابتكار عمل تحول شگرفي در انتقال داده محسوب مي شد و مي بضاعت و توان ذكر كرد كه مهمترين دليل در توسعه و گسترش و شكل گيري يك شبكه محلي ( Local Area Networks = LAN ) بوده ميباشد . 


سال 1978 : اولين اسپم ( Spam ) در اين سال به وسيله گري تورك ( Gary Thuerk ) به 400 استفاده كننده ARPANET ارسال شويد كه مثال اي از ميني كامپيوتر ها را تبليغ مي نمود . 


سال 1983 : از اولِ ژانويه سال 1983 ، هر كامپيوتري كه درخواست اتصال به شبكه ARPANET را داشتند ملزم به رعايت پروتكل TCP/IP و( Transmission Control Protocol and Internet Protocol ) شدند و اين هسته نخستين وب مي باشد . 


سال 1984 : پزشك جون پوستل ( Dr . Jon Postel ) در اين سال ايده خويش را در ارتباط با دامنه هاي اينترنتي مشتمل بر .com , .org , .gov , .edu و .mil در گروه مقاله‌ها خود به وسيله Internet Engineering Task Force منتشر نمود . 


سال 1985 : در اين سال دنيس جننينگز ( Dennis Jennings ) در بنياد ملي علوم ( National Science Foundation ) انتخاب نمود كه TCP/IP مي بايست براي هر كانال اجباري باشد . كمي پس از اين روي داد معنا WAN = Wide Area Network شكل گرفت كه چند شبكه LAN را به نيز متصل مي نمايد . 


سال 1987 : CompuServe بصورت تصادفي فناوري به كار گيري از تصوير ( Graphics Interchange Format ( Gif را در اين سال منتشر نمود . 


سال 1989 : كمپاني The World به تيتر اولي ارائه دهنده سرويس ها اينترنت ( Internet Service Provide = ISP ) اولي خدمات " تجاري " اتصال اينترنت از شيوه Dial-up را ارائه نمود . پس از آن شركت هاي Netom و Panix هم اقدامتي مشابهي انجام دادند . 


سال 1992 : سازمان تحقيقات و علم ها كانال ( CREN ) پروتكل World Wide Web را منتشر نمود . در همين سال بنياد علوم ملي ( NSFNET ) سرعت شبكه خود را به 44 .739 Mbps ارتقا داد . 


سال 1993 : مارك اندريسن ( Mark Andreessen ) در دانشكده ايالتي ايلينويز ، " Mosaic for X كه يك رابط گرافيكي براي World Wide Web محسوب مي شد را ارائه نمود . وي در سال آن‌گاه Netscape را راه و روش اندازي نمود و همچنين شركت او لايه امن ( SSL ( Secure Socket Layer را گسترش اعطا كرد و كه به كد گذاري داده ها مي پردازد . 


سال 1994 : شركت بلندمرتبه و داراي اسم و رسم پيتزا هات ( Pizza Hut ) اولي فروش آنلاين را بر روي وب وب سايت خويش ارائه نمود . 


سال 1995 : اين سال براي اهل ايران ها از جايگاهي ويژه برخوردار است، چرا كه كهن سال اميديار ايراني الاصل در اين سال اولي وبسايت خريد و فروش اينترنتي يعني AutionWeb را ارائه نمود كه ولي بعده ها به eBay تغيير تحول اسم اعطا كرد . 


سال 1996 : هات ميل ( Hotmail ) راه اندازي شد و در سال بعدي توسط ماكروسافت به بها 400 ميليون دلار خريداري شد . 


سال 1998 : گوگل با ورود سرمايه اندي بكتولشم ( Andy Bechtolsheim ) از sun microsystem به سهامي عام تبديل شويد . 


سال 1999 : استاندارد كانال ( Wi-Fi ( Wireless Internet Technology معرفي شويد . در همين سال شون فانينگ ( Sean Fanning ) در حالي كه تنها 18 سال داشت، نپستر ( Napster ) را خلق نمود كه اولين بار ايده كانال p2p را براي اشتراك گذاري نوا پياده سازي نمود . 


سال 2001 : در اين سال اولين دانش نامه آزاد اينترنت يعني ويكي پديا ( Wikipedia ) انتشار يافت . 


سال 2003 : شركت والا اپل ، فروشگاه آوا آنلاين iTunes را شيوه اندازي نمود كه با وجود اين كه تنها 200 هزار آهنگ را در خود جاي داده بود در بازه زماني 24 ساعت فروش 250 هزار نسخه از نوا هاي خويش را به تصويب رساند . 


سال 2004 : در اول آوريل اين سال گوگل ، سرويس آدرس اينترنتي خود را با اسم Gmail راه اندازي نمود كه با فضاي 1GB ارائه مي شد در حاليكه Yahoo و Hotmail تنها با فضاي 4 و 2 مگابايت ارائه مي شدند . چه بسا بعضا تصور كردند كه اعلاميه گوگل ، دروغ نخستين آوريل بوده ميباشد . 


سال 2005 : يوتيوب ( YouTube ) در اين سال خط مش اندازي شد ، كه انقلابي در دنياي ويديو آنلاين محسوب مي گردد و گوگل در سال بعد از آن يوتيوب را به قيمت 1 .6 ميليارد دلار خريداري نمود . 


سال 2006 : اين سال را بايد سال شبكه هاي اجتماعي ناميد، چرا كه در اين سال ، دام ساگولا ( Dom غير مجاز مي باشدolla ) كانال محبوب توئيتر ( Twitter ) را معرفي نمود و كانال اجتماعي رخ بوك ( Facebook ) كه اين مدت فقط محدود به شبكه دانشجو يان بود براي استعمال عموم آزاد شويد . 


سال 2009 : ترافيك انتقال داده گوشي از ترافيك انتقال صدا در ماه عبور نمود و براي اولي بار حجم ترافيك داده هاي گوشي تلفن هم پا به عدد يك ميليارد گيگابايت رسيد .


سال 2010 : در اين سال ، با راه و روش اندازي سرويس ابر سرور ، خدمات رايانش ابري براي اول توشه در جمهوري اسلامي ايران توسط پارس پك ارائه شويد كه مسئله استقبال هزاران علاقمند به دنياي فناوري اطلاعات در ايران قرار گرفت . 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/8/5  ساعت: ۰۹

5 ابزار برتر گوگل براي سئو را در اين مقاله به شما معرفي مي كنيم تا با استعمال از اين ابزارهاي رشته اي بتوانيد سطح سئوي تارنما را بالا ببريد و به آن چه كه مي خواهيد برسيد . گوگل به تيتر برگزيدگان و قوي ترين موتور جستجوي حالا حاضر در دنيا ابزارهايي را براي سئو و باصرفه سازي سايت ارائه كرده ميباشد كه ما در اين مقاله برترين هاي آن ها را به شما معرفي خواهيم كرد . 

سئو در مشهد
Chrome Lighthouse اين ابزار مثال ي خوب و مفيدي از يك آناليزگر تارنما مي باشد كه تارنما را از جانب 10 فاكتور حساس در سئو ارزيابي مي كند و نتايج را به شما ارائه مي كند . مي توانيد اين ابزار را دانلود و برروي مرورگر كروم خود نصب فرماييد . در پايين برخي از مواقعي كه به وسيله اين ابزار محاسبه مي شوند را مي بيند: برچسب ها و تگ ها تگ هاي عنوان توضيحات متا حالت كدهاي HTTP متن و توضيحات لينك ها حالت كاغذ براي ايندكس شدن و نمايش آناليز فونت و طريق ي سناريو متن ها در موبايل چك نمايش تمام آيتم هاي كاغذ و عدم ايراد با افزونه هاي مرورگر! اين ابزار توسط خود گوگل ارائه شده و به طبع تمام مواقعي كه به وسيله آن تحليل مي شود براي سئوي وب سايت اهميت دارند! اين ابزار سبك و براي استفاده بي آلايش ميباشد . احتمال دارد خيلي فن اي و ابلاغ گر برخي از جزئيات نباشد ولي اطلاعات مفيدي را به شما خواهد اعلام كرد . 
TestMySite اين ابزار وبسايت شما را براي تلفن همراه هاي با سرعت 3G و يوزرها با سرعت هاي ذيل آناليز مي كند! همچنين ليستي از پيشنهادات براي بهبود سرعت سايتتان به شما خواهد اعطا كرد . كافيست كه در وب سايت و مجله تصويب نام نمائيد و شروع به به كار گيري از آن فرماييد . اطلااعاتي كه اين ابزار به شما مي دهد را مي توانيد از Page Speed Insights نيز بگيريد ولي ابزار TestMySite به شما يك روئت كرد و نماي كلي مي دهد كه ذهن شما درباره ي سايتتان را گشوده خواهد كرد . شما مي توانيد يك اطلاعات كلي و تصوير ابتدايي از سايت بگيريد و بعد براي كامل كردن اطلاعات و اخذ جزئيات به سراغ Page Speed Insights برويد . 
Page Speed Insights اين ابزار آنلاين به برگه ي شما نمره مي دهد و همينطور نقاط ضعف آن را هم معلوم مي نمايد . ليستي از پيشنهادات و همينطور شغل هاي لازم براي بهبود سرعت وبسايت و صفحه را نيز به شما خواهد بخشيد . كاغذ هاي گران قدر و مالامال حجم، تصاوير بلندمرتبه و … را كه منجر ذيل وارد شدن سرعت كلي سايت شما مي شوند را نيز مي توانيد بوسيله اين ابزار پيدا فرماييد . اين ابزار خير تنها مشكل‌ها را پيدا مي كند و خط مش حل هاي آن را ابلاغ مي كند، بلكه يادگرفتن هاي واجب را هم به شما خواهد داد . آموزش هاي مربوط به هر نقص‌ و زمينه اي كه در سايت شما باشد را در اختيارتان قرار مي دهد و شما مي توانيد به صفحات آموزشي برويد و ياد بگيريد! Safe Browsing Test با استعمال از اين ابزار مي توانيد برنامه ها و عوامل مخرب بر روي سايتتان را پيدا نماييد و آن ها را از در ميان ببريد . همچنين يك نكته ي جذاب درباره ي اين ابزار آن است كه تاريخ آخرين نظارت و بررسي وب سايت را نيز به شما خواهد گفت! اينجانب نگران نمي نحس در صورتيكه كه مورخ به روز رساني و چك سايتم خيلي بدور و يا خيلي نزديك باشد زيرا براي اينجانب اهميت چنداني ندارد ولي با استفاده از اين ابزار مي توانيد برنامه ها و قابل انعطاف افزارهاي بد و مخرب مو جود در وب سايت را بيابيد و نابودشان فرمائيد . اين ها مي توانند بر سئو، سرعت و ايندكس شن سايت شما تاثير بگذارند . 
Google Trends گوگل ترندز به شما داده ها خوب و مفيدي در رابطه ي كلمات حياتي محبوب و مطلوب ارائه مي كند . مي توانيد عبارات حساس دوستداشتني در قضيه ي كاري خودتان و همينطور كلماتي كه در حال حاضر در اوج هستند را بيابيد و با اعتنا به موقعيت از آن ها به كارگيري فرمائيد . اين ابزار براي رقابت ها مضاعف داراي اهميت هست . با به كارگيري از گوگل ترندز مي توانيد فرآيند صعود و نقطع ي عطف به چنگ آوردن يك كلمه و واژه را ملاحظه كنيد و پايداري آن را بررسي فرمائيد . اينگونه و با به كار گيري از اين اطلاعات مي توانيد مطالب مناسب و پر طرفداري ساخت نماييد و حجم متعددي از ترافيك و كاربران را به سمت خودتان بكشانيد . همچنين با پاره اي فكر و تجزيه و چك مي توانيد برنامه و راهكار ساخت محتواي خودتان را ارزيابي و تصحيح فرماييد و يا اين كه يك راهكار تازه بسازيد . 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/8/2  ساعت: ۰۸

سئو چيست؟ كلمه سئو SEO برگرفته از Search Engine Optimization به معناي با صرفه سازي وبسايت براي موتورهاي جستجو ميباشد و مشتمل بر تكنيك‌هاي فني و خلاقيتي ميباشد كه منجر پرورش وب سايت شما در موتور هاي جستجو مي شود . سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستكاري موتور‌هاي كاوش با روش‌هاي غير اخلاقي نيست . آن‌ها براي امداد كردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با انگيزه رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند . 

سئو در مشهد
قرار تصاحب كردن اسم وب سايت شما در رتبه‌هاي بالا در صفحات نتايج موتور‌هاي كاوش دوچندان ارزشمند مي‌باشد ، در واقع اين يك تبليغ رايگان در شايسته ترين فضاي تبليغاتي جهان مي‌باشد . اين فرايند سبب مي شود ترافيك بدون‌پول و طبيعي از سمت موتورهاي كاوش نظير گوگل به سمت وب سايت شما ساماندهي شود . الگوريتم رتبه‌بندي گوگل داراي بيش از 200 معيار جهت رتبه‌بندي يك سايت مي‌باشد . از اين رو مهندسين سئو مي‌بايست مهم‌ترين اين معيار‌ها را جهت پياده‌سازي برنده سئو بدانند . اين دوره آموزشي به وسيله تيم قدرتمند ابزار وردپرس ( ارائه قالب وردپرس ، پلاگين و آموزش ) ارائه شده مي‌باشد . 
انگيزه سئو وب سايت چه چيزي است و چرا سئو با اهميت مي باشد ؟ از اين‌كه با سايت ابزار وردپرس يار ميباشيد خوشحاليم ، انگيزه سئو امداد به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش رابطه بين صفحات و كلمات كليدي وارد شده به وسيله كاربران مي‌باشد . نمايش دادن بيشترين صفحه هاي داراي ارتباط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد گرديده داراي مزاياي زيادي هم براي كاربر و هم براي موتور جستجو مي باشد كه در آن كاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو گرديده را پيدا مي‌كند و موتور كاوش قابل اعتماد مي‌شود چرا كه الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد .
در بازديد وب وبسايت تاثير بسزايي داراست . ( به دنبال بازديد ارتقاء فروش و … خواهيم داشت ) باعث ايجاد برندينگ مي شود . ( برند ها از اهميت بسياري در جمهوري اسلامي ايران برخوردارند ) سبب ساز ارتقا ترافيك وبسايت خواهد شد . باعث افزايش فروش توليد ها خواهد شد . شايسته ترين ابزار براي تبليغات ميباشد . باصرفه سازي كلاه سفيد (White Hat SEO) آموزش هاي ابزار وردپرس مبني بر سئو كلاه سپيد هست ، تكنيك‌ هاي سئو در اين بخش دارنده ويژگي‌هاي تحت هستند: با امر العمل‌ و استانداردهاي موتورهاي جستجو مطابقت و همخواني دارا هستند . محتواي نازك و نسخه برداري گرديده (Duplicate content) ارايه نمي شود . تضمين مي نمايد كه محتواي ايجاد شده براي يوزرها ايجاد شده هست و نه فقط براي موتورهاي جستجو تضمين مي‌كند محتواي كه يك موتور كاوش ايندكس مي نمايد همان محتواي باشد كه هنگام ورود كاربر از طريق موتور‌هاي كاوش مشاهده مي كند . باصرفه سازي كلاه سياه (Black Hat SEO) تكنيك‌ هاي سئو كلاه سياه بر اين اساس شناخته مي‌شوند: تلاش براي بهبود درجه با فريب و برخلاف رويه‌هاي موتورهاي جستجو جهت دهي از يك برگه كه مخصوص موتورهاي كاوش در حيث گرفته گرديده است به ورقه ديگر هدايت يوزرها به يك برگه كه محتواي آن متعدد از محتواي نشان داده گرديده در موتورهاي كاوش است نهفته كردن متن‌ها، استعمال از رنگ پس زمينه براي نوشته يا پيوند ها ، استفاده از فونت ريز و كوچك كه كاربر كاركشته به خواندن متن نمي باشد . به كار گيري بيش از حد عبارات اصلي (keyword stuffing) و قراردادن كلمات با اهميت بي ربط به محتواي سايت توليد صفحه ها با كيفيت پايين و محتواي دوچندان قليل كه با كلمه حياتي و لينك‌هاي متعددي پر شده‌اند . 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :rayap
تاريخ: 1397/7/30  ساعت: ۰۸

صاحبان وب سايت از اين پوشه براي انجام تنظيمات مربوط به روباتهاي كاوشگر اينترنت به كار گيري ميكنند،و به پروتوكل استثناهاي روباتهاي اينترنت معروف هست . 
تنطيمات روبات وب دوچندان معمولي است . روباتها براي فهرست بندي و ايندكس گذاري به سايت مراجعه مي كنند و در هنگام مراجعه به سايت قبلي از هر آدرسي به عنوان مثال http://YourSite .com/gallery .html فايل http://YourSite .com/robots .txt را مي خوانند تا فيلترهاي معين شده وب وب سايت را بدانند و بر پايه آن اقدام به فهرست بندي كنند . 

سئو در مشهد
به طور معمول در اين فايل محتواي زيادي قرار ندارد و يك‌سري واژه كوتاه در 2 خط تكليف روبات را معين ميكند ولي درصورتي كه به غلط و بدون دقت از اولي وبسايت آموزشي دو خط در نوشته خطا نسخه برداري كنيم ممكن مي‌باشد به روباتها گفته باشيد اين وبسايت را نبين . البته روباتهاي بد يا اين كه اسپمر ها به قانون ها اين فايل اهميت نمي دهند و اين قانون براي روباتهاي داراي اعتبار تا حدود متعددي موءثر ميباشد . 
چه‌گونه يك فايل robots .txt بسازيم؟ مقدمه يك فولدر به نام robots .txt در notepad يا هر ويرايشگر بي آلايش ديگري ساخت نمائيد آنگاه دستورالعملي كه به آن نياز داريد را در فايل قرار دهيد و پوشه را به وبسايت منتقل نمائيد . 
محل فايل روبات كجاست؟ پوشه روبات robots .txt در ريشه وب تارنما قرار مي گيرد كه آدرس ريشه معمولا در اينترنت سايتها فايل www يا اين كه public_html مي باشد و اين به عبارتي محلي است كه پوشه صفحه حياتي يا index در آن قرار داده مي شود . 
همان طور كه در مثال هاي زير مراعات مي نماييد در خط اوليه user-agent روبات را معين مي نمايد و كاراكتر ستاره * مشخص و معلوم مينمايد كه مخاطب دستور تمامي روباتها بدون مشخص شدن مثال خاصي ميباشد . خط دوم مشتمل بر دو بخش است، Allow كه از ترجمه آن پيداست اذن مي دهده به مسيري كه در اينجا روت يا اين كه ريشه تارنما هست و با آرم / معلوم شده دسترسي براي اصطلاحا خزنده هاي اينترنت يا روباتها آزاد باشد: User-agent: * Allow: / 
مخاطب امر ذيل كليه روباتهاي وب، دستور: (از هيچ ورقه اي در اين وب سايت بازديد نكن) User-agent: * Disallow: / 
براي شعور خوب تر كاربرد اين فايل، مثال هايي براي خودداري از نمايش عكس و تصاوير سايت در بخش تصاوير گوگل را نمونه مي زنيم، كه اين مثالها به روبات جستجوگر تصاير گوگل مي گويند از چه بخشهايي بازديد نكند . نمونه تحت در خط نخستين مخاطب را روبات كاوش گر تصاوير گوگل معين نموده و در خط دوم Disallow عدم اذن به مسير : /images 
User-agent: Googlebot-Image Disallow: /images 
در صورتيكه عكس خاصي در فايل فرضي images مورد نظر باشد به شكل زير نشاني دهي مي شود: User-agent: Googlebot-Image Disallow: /images/tasvir1 .jpg 
دوري از سناريو تمام عكسها و تصاوير در گوگل: 
User-agent: Googlebot-Image Disallow: / موتور گوگل اين امكان را ميدهد كه فيلتر و محدوديتهاي دقيقتري هم تعريف شود، براي نمونه تمام فايلهاي عكس به جز gif غربال شود . در مثال تحت علامت $ نشان دهنده محل نقطه نهايي اسم پوشه هست . 

User-agent: Googlebot-Image Disallow: /* .gif$ 

جلوگيري از نمايش در تمام گوگل و خير صرفا بخش عكس: User-agent: Googlebot Disallow: / 
خودداري از نمايش فايل اكسل در گوگل: User-agent: Googlebot Disallow: /* .xls$ 


در صورت عدم دسترسي به توليد پوشه robots .txt يا اين كه آپلود آيا مي توانم از غربال دسترسي روباتها به كار گيري كنم؟ در صورتي كه امكان ساخت يا اين كه آپلود فولدر به هر استدلال وجود نداشته باشد مي توانيد از متا تگها HTML meta tags براي بلوكه كردن دسترسي روباتهاي اينترنت به كارگيري نماييد، در نمونه تحت در بدنه فايل HTML به روبات گوگل گفته گرديده اين برگه را در فهرست خود قرار نده . 

:
برچسب‌ها:

[ ]