woolash reviews
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
5 ابزار برتر گوگل براي سئو معرفي مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۵:۵۵

5 ابزار برتر گوگل براي سئو را در اين مقاله به شما معرفي مي كنيم تا با استعمال از اين ابزارهاي رشته اي بتوانيد سطح سئوي تارنما را بالا ببريد و به آن چه كه مي خواهيد برسيد . گوگل به تيتر برگزيدگان و قوي ترين موتور جستجوي حالا حاضر در دنيا ابزارهايي را براي سئو و باصرفه سازي سايت ارائه كرده ميباشد كه ما در اين مقاله برترين هاي آن ها را به شما معرفي خواهيم كرد . 

سئو در مشهد
Chrome Lighthouse اين ابزار مثال ي خوب و مفيدي از يك آناليزگر تارنما مي باشد كه تارنما را از جانب 10 فاكتور حساس در سئو ارزيابي مي كند و نتايج را به شما ارائه مي كند . مي توانيد اين ابزار را دانلود و برروي مرورگر كروم خود نصب فرماييد . در پايين برخي از مواقعي كه به وسيله اين ابزار محاسبه مي شوند را مي بيند: برچسب ها و تگ ها تگ هاي عنوان توضيحات متا حالت كدهاي HTTP متن و توضيحات لينك ها حالت كاغذ براي ايندكس شدن و نمايش آناليز فونت و طريق ي سناريو متن ها در موبايل چك نمايش تمام آيتم هاي كاغذ و عدم ايراد با افزونه هاي مرورگر! اين ابزار توسط خود گوگل ارائه شده و به طبع تمام مواقعي كه به وسيله آن تحليل مي شود براي سئوي وب سايت اهميت دارند! اين ابزار سبك و براي استفاده بي آلايش ميباشد . احتمال دارد خيلي فن اي و ابلاغ گر برخي از جزئيات نباشد ولي اطلاعات مفيدي را به شما خواهد اعلام كرد . 
TestMySite اين ابزار وبسايت شما را براي تلفن همراه هاي با سرعت 3G و يوزرها با سرعت هاي ذيل آناليز مي كند! همچنين ليستي از پيشنهادات براي بهبود سرعت سايتتان به شما خواهد اعطا كرد . كافيست كه در وب سايت و مجله تصويب نام نمائيد و شروع به به كار گيري از آن فرماييد . اطلااعاتي كه اين ابزار به شما مي دهد را مي توانيد از Page Speed Insights نيز بگيريد ولي ابزار TestMySite به شما يك روئت كرد و نماي كلي مي دهد كه ذهن شما درباره ي سايتتان را گشوده خواهد كرد . شما مي توانيد يك اطلاعات كلي و تصوير ابتدايي از سايت بگيريد و بعد براي كامل كردن اطلاعات و اخذ جزئيات به سراغ Page Speed Insights برويد . 
Page Speed Insights اين ابزار آنلاين به برگه ي شما نمره مي دهد و همينطور نقاط ضعف آن را هم معلوم مي نمايد . ليستي از پيشنهادات و همينطور شغل هاي لازم براي بهبود سرعت وبسايت و صفحه را نيز به شما خواهد بخشيد . كاغذ هاي گران قدر و مالامال حجم، تصاوير بلندمرتبه و … را كه منجر ذيل وارد شدن سرعت كلي سايت شما مي شوند را نيز مي توانيد بوسيله اين ابزار پيدا فرماييد . اين ابزار خير تنها مشكل‌ها را پيدا مي كند و خط مش حل هاي آن را ابلاغ مي كند، بلكه يادگرفتن هاي واجب را هم به شما خواهد داد . آموزش هاي مربوط به هر نقص‌ و زمينه اي كه در سايت شما باشد را در اختيارتان قرار مي دهد و شما مي توانيد به صفحات آموزشي برويد و ياد بگيريد! Safe Browsing Test با استعمال از اين ابزار مي توانيد برنامه ها و عوامل مخرب بر روي سايتتان را پيدا نماييد و آن ها را از در ميان ببريد . همچنين يك نكته ي جذاب درباره ي اين ابزار آن است كه تاريخ آخرين نظارت و بررسي وب سايت را نيز به شما خواهد گفت! اينجانب نگران نمي نحس در صورتيكه كه مورخ به روز رساني و چك سايتم خيلي بدور و يا خيلي نزديك باشد زيرا براي اينجانب اهميت چنداني ندارد ولي با استفاده از اين ابزار مي توانيد برنامه ها و قابل انعطاف افزارهاي بد و مخرب مو جود در وب سايت را بيابيد و نابودشان فرمائيد . اين ها مي توانند بر سئو، سرعت و ايندكس شن سايت شما تاثير بگذارند . 
Google Trends گوگل ترندز به شما داده ها خوب و مفيدي در رابطه ي كلمات حياتي محبوب و مطلوب ارائه مي كند . مي توانيد عبارات حساس دوستداشتني در قضيه ي كاري خودتان و همينطور كلماتي كه در حال حاضر در اوج هستند را بيابيد و با اعتنا به موقعيت از آن ها به كارگيري فرمائيد . اين ابزار براي رقابت ها مضاعف داراي اهميت هست . با به كارگيري از گوگل ترندز مي توانيد فرآيند صعود و نقطع ي عطف به چنگ آوردن يك كلمه و واژه را ملاحظه كنيد و پايداري آن را بررسي فرمائيد . اينگونه و با به كار گيري از اين اطلاعات مي توانيد مطالب مناسب و پر طرفداري ساخت نماييد و حجم متعددي از ترافيك و كاربران را به سمت خودتان بكشانيد . همچنين با پاره اي فكر و تجزيه و چك مي توانيد برنامه و راهكار ساخت محتواي خودتان را ارزيابي و تصحيح فرماييد و يا اين كه يك راهكار تازه بسازيد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]